zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 10 sierpnia 2022

Moonstone, Dishell i R.I.P. w Krakowie

1.07.2022 13:34  autor: Verghityax, źródło: profil Moonstone na Facebooku

W krakowskim klubie "Warsztat" odbędzie się 15 lipca 2022 roku koncert, pod szyldem "Smoke Fast Die Slow". Zagrają formacje Moonstone, Dishell i R.I.P.

Krakowski Moonstone ogrywa obecnie EP-kę studyjną, pt. "1904". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce w styczniu 2022 roku, pod egidą Galactic SmokeHouse. Na "1904" znalazły się dwie kompozycje, które zespół zarejestrował w maju 2021 roku - sesja odbyła się w "Studio u Miśka" w Krzęcinie.

Moonstone rozpoczął działalność w 2017 roku jako trio. W skład formacji weszli Jan Maniewski na gitarze i wokalu, Wiktor Kozak na basie i Kacper Kubień na perkusji. Dwa lata później kapela zadebiutowała longplayem, zatytułowanym po prostu "Moonstone". Już po sesji nagraniowej do zespołu dołączył gitarzysta Volodymyr Lyashenko.

Dishell ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Teutonic Beat". Ukazał się on 26 listopada 2021 roku za sprawą Selfmadegod Records. Sesja nagraniowa do "Teutonic Beat" miała miejsce w "Redshift Studio". Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Michał Pijocha.

Dishell zadebiutował w 2014 roku EP-ką "Final Matters". Trzy lata później muzycy wypuścili swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Barricades". Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem Michała Pijochy.

R.I.P. to nowy projekt Gambita z Truchła Strzygi. Debiutancka demówka, zatytułowana "Otwarcie czarnej materii", ukazała się 14 marca 2022 roku.

15.07 - Kraków, "Warsztat"
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »