zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 18 sierpnia 2022

"United Arts Festival" przeniesiony na 2023 rok

24.07.2022 09:16  autor: Verghityax, źródło: profil "United Arts Festival" na Facebooku

Organizator "United Arts Festival" poinformował o przeniesieniu wydarzenia na 2023 rok. Festiwal miał odbyć się na terenie obok "Polsat Plus Areny" w Gdańsku, w dniach od 12 do 15 sierpnia 2022 roku. Wśród potwierdzonych wykonawców znaleźli się między innymi Kreator, Sodom, Editors, Voivod, Pain of Salvation, Myrkur, Kensington, Antimatter, Turbo, Malevolent Creation, Sinister, Me And That Man, Zeal & Ardor i Tides From Nebula.

Kreator, Ostrawa 3.08.2018, fot. Verghityax
Kreator, Ostrawa 3.08.2018, fot. Verghityax

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Drodzy Widzowie,

Sytuacja zewnętrzna, na którą mamy znikomy wpływ, zmusiła nas do przełożenia drugiej edycji 'United Arts Festival' na sierpień 2023. Nowy termin festiwalu to od 11 do 13 sierpnia 2023 roku, w tej samej lokalizacji: na terenach 'Polsat Plus Areny' w Gdańsku.

Zważając na liczne odwołania występów gwiazd na letnich festiwalach, nie możemy gwarantować Wam pełnego składu headlinerów. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której mielibyśmy odwołać występ kilka dni przed festiwalem lub w czasie jego trwania.

Zapraszamy Was do Gdańska w sierpniu 2023. Skład wykonawców będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Do obecnego line-upu dołożymy dodatkowych headlinerów oraz zespoły, które potwierdziły nam swój udział w edycji 2023. Biura obsługi współpracujących z nami bileterii przesłały wszystkie informacje o przygotowanych dla Was propozycjach dodatkowych korzyści. Oczywiście każdy, kto ma inne plany na sierpień 2023, otrzyma zwrot pieniędzy.

Wierzymy, że mimo trudnej sytuacji zostaniecie z nami.

Do zobaczenia w sierpniu 2023 w Gdańsku."

Komentarze
Dodaj komentarz »