zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Wideoklip do "To Disappear in You" Lacrimas Profundere

18.08.2022 10:14  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Lacrimas Profundere na Facebooku

Opublikowany został teledysk do "To Disappear in You" Lacrimas Profundere. Reżyserią klipu zajął się Julian Larre. Utwór pochodzi z albumu "How to Shroud Yourself with Night", który ukaże się 26 sierpnia 2022 roku na płytach kompaktowych i winylowych, nakładem Steamhammer/SPV.

Lacrimas Profundere założony został w 1993 roku przez gitarzystę Olivera Nikolasa Schmida. Reszta składu zmieniała się wielokrotnie. W pierwszym dziesięcioleciu działalności w twórczości niemieckiej grupy wyraźne były elementy death, doom i symfonicznego metalu. Stopniowo głównym gatunkiem wykonywanym przez zespół stał się metal gotycki.

W składzie, który nagrał wydany 26 lipca 2019 roku album "Bleeding the Stars", znaleźli się, oprócz Olivera Nikolasa, powracający perkusista Dominik Scholz i nowy wokalista Julian Larre. Wkrótce po nich do zespołu dołączył basista Ilker Ersin.

Sesja nagraniowa "How to Shroud Yourself with Night" odbyła się w niemieckim "Kohlekeller Studio". Na albumie ma się znaleźć około czterdziestu minut muzyki.

Lista utworów:

1. Wall of Gloom
2. A Cloak Woven of Stars
3. Nebula
4. In a Lengthening Shadow
5. The Curtain of White Silence
6. Unseen
7. The Vastness of Infinity
8. To Disappear in You
9. An Invisible Beginning
10. Shroud of Night

Dotychczas udostępnione zostały utwory "A Cloak Woven of Stars", "Wall of Gloom", "The Curtain of White Silence" i "To Disappear in You".

Komentarze
Dodaj komentarz »