zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Urodzinowy koncert Ragehammera bez Infernal War

16.09.2022 15:22  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Infernal War - z powodu problemów zdrowotnych członków zespołu - zmuszony jest wycofać się z urodzinowego koncertu Ragehammera. Zamiast Infernal War zagrają In Twilight's Embrace i Odium Humani Generis. Na scenie zaprezentują się również Offence i Hellfuck. Wydarzenie odbędzie się 17 września 2022 roku w krakowskim "Hype Parku".

In Twilight's Embrace ogrywa obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Lifeblood". Jego premiera miała miejsce 13 maja 2022 roku, za sprawą Malignant Voices. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które powstały w "Left Hand Sounds" i "Vintage Records". Za produkcję odpowiada Marcin Rybicki, gitarzysta grupy. Okładka jest dziełem WS Artworks.

Blackmetalowa formacja Odium Humani Generis przygotowuje się do wydania studyjnej EP-ki, zatytułowanej "Zarzewie". Ukaże się ona 7 października 2022 roku, pod banderą niemieckiej Folter Records. Okładkę "Zarzewia" i całą oprawę graficzną przygotowała Emilia Śpiewak.

Ragehammer ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Into Certain Death". Ukazał się on 18 września 2020 roku nakładem Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał muzycy zarejestrowali w studio "No Solace". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Za projekt okładki odpowiada Devinez.

Ragehammer powstał w 2011 roku. Formację niezmiennie tworzą Heretik Hellstorm na wokalu, Bestial Avenger na gitarze, Corpsebutcher na basie i Mortar na perkusji. Rok później zespół wydał debiutancką demówkę, pt. "War Hawks".

17.09 - Kraków, "Hype Park"
Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Urodzinowy koncert Ragehammera bez Infernal War
darknightion (gość, IP: 193.56.105.*), 2022-09-16 18:11:21 | odpowiedz | zgłoś
No to kicha...