zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 marca 2023

In Twilight's Embrace i Zmarłym zagrają w Opocznie

3.10.2022 10:24  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Formacje In Twilight's Embrace, Zmarłym, Amalekim i Devility wystąpią na drugiej odsłonie "Opoczno Strikes Again". Koncert odbędzie się 8 października 2022 roku w "Miejskim Domu Kultury im. Tadeusza Sygietyńskiego" w Opocznie.

In Twilight's Embrace ogrywa obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Lifeblood". Jego premiera miała miejsce 13 maja 2022 roku, za sprawą Malignant Voices. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które powstały w "Left Hand Sounds" i "Vintage Records". Za produkcję odpowiada Marcin Rybicki, gitarzysta grupy. Okładka jest dziełem WS Artworks.

Blackmetalowa formacja Zmarłym ogrywa obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Druga fala". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 21 listopada 2021 roku, za sprawą Godz Ov War Productions. Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Heavy Gear Studio". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Mariusz Konieczny, okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Zmarłym zadebiutował we wrześniu 2020 roku EP-ką "Ziemie jałowe". Ukazała się ona własnym sumptem grupy.

Amalekim to blackmetalowa formacja, w skład której wchodzą muzycy z Polski i Włoch. Kwartet promuje swój debiutancki longplay studyjny, zatytułowany "HVHI". Składający się z jedenastu utworów materiał powstał w "ADSR Decibel Studio". Premiera płyty miała miejsce 15 lipca 2021 roku, pod banderą Vomit Arcanus Productions.

Deathmetalowa grupa Devility pracuje obecnie nad materiałem na swój debiutancki album studyjny.

8.10 - Opoczno, "Miejski Dom Kultury"
Start: 19:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »