zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 4 grudnia 2022

Black Hosts i Gallower wystąpią w Krakowie

4.10.2022 15:02  autor: Verghityax, źródło: profil Gallowera na Facebooku

Formacje Black Hosts, Gallower, Chaingun i Mind Enslaver zapowiedziały koncert, pod szyldem "Merciless Metal Attakk". Wydarzenie odbędzie się 8 października 2022 roku w krakowskim klubie "Warsztat".

Black Hosts to śląska formacja thrashmetalowa funkcjonująca od 2017 roku. Od tego czasu muzycy zrealizowali dwie demówki ("Black Hosts" i "Alive in Torment"), longplay studyjny, pt. "Times of Eternal Torture", a także EP-kę "Onward into the Abyss".

Tyski Gallower ogrywa obecnie studyjną EP-kę, zatytułowaną "Eastern Witchcraft". Ukazała się ona 5 lipca 2022 roku, pod egidą niemieckiej Dying Victims Productions. Na potrzeby wydawnictwa grupa przygotowała pięć kompozycji. Masteringiem zajął się Rotten z Blackened Force Records.

Powstały w 2019 roku, Chaingun przeszedł kilka zmian personalnych, zanim w roku 2022 uformował się stały skład. W swojej twórczości kapela inspiruje się niemieckim thrash metalem, pierwszą falą black metalu i rock'n'rollem spod znaku Midnight.

Mind Enslaver to thrashmetalowy kwartet z Krakowa. W 2021 roku zespół wypuścił debiutancką demówkę. Znalazło się na niej sześć kompozycji.

8.10 - Kraków, "Warsztat"
Start: 18:30
Bilety: 30 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Co byś zrobił z dużymi, 40-letnimi, sprawnymi kolumnami głośnikowymi znalezionymi w swoim domu?