zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 29 stycznia 2023

Martyrdoom przed Outre-Tombe w Warszawie

22.10.2022 14:28  autor: Verghityax, źródło: Behind The Mountain Rec, Black Silesia Productions

Martyrdoom otworzy warszawski koncert zespołów Outre-Tombe i Skelethal. Odbędzie się on 29 października 2022 roku w warszawskim klubie "Chmury". Dzień wcześniej - 28 października - Outre-Tombe i Skelethal zagrają w chorzowskiej "Leśniczówce".

Stołeczna grupa Martyrdoom nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Grievous Psychosis". Składający się z ośmiu kompozycji materiał ukazał się 24 kwietnia 2017 roku za sprawą Memento Mori.

Outre-Tombe obecnie promuje swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Abysse mortifere". Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w trakcie dwudniowej sesji w kwietniu 2021 roku. Miksami i masteringiem zajął się V. Kusabs. Okładkę przygotował Putrid Matt.

Outre-Tombe powstał w 2010 roku. Grupę utworzyli Crachat na basie i wokalu, Cobra na gitarze i Vitesse na perkusji. W 2012 roku trio wypuściło debiutancką demówkę. Dwa lata później do składu dołączył Danger w charakterze drugiego gitarzysty. Już jako kwartet zespół nagrał swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Repurgation". W 2016 roku Danger rozstał się z kapelą, a jego miejsce zajął Desastre.

Skelethal nadal ogrywa swój drugi longplay studyjny, pt. "Unveiling the Threshold". Z myślą o wydawnictwie Francuzi przygotowali osiem kompozycji. Miksami zajął się Greg Wilkinson. Za projekt okładki odpowiada Eliran Kantor. Premiera płyty odbyła się 20 listopada 2020 roku, pod banderą Hells Headbangers Records.

Skelethal działa od 2012 roku. Formacji przewodzi wokalista i gitarzysta Gui Haunting. Pierwotnie projekt funkcjonował jako duet - z Jonem Whiplashem na basie i perkusji. W takim układzie Skelethal wydał debiutancką demówkę, trzy EP-ki i longplaya studyjnego. Jon Whiplash odszedł z kapeli w 2018 roku. Obecnie zespół nagrywa i koncertuje jako kwartet.

28.10 - Chorzów, "Leśniczówka"
Start: 20:00
Bilety: 60 zł

29.10 - Warszawa, "Chmury"
Bilety: 60 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »