zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 lutego 2023

"All-consuming Hate" Witchmastera do odsłuchu

3.11.2022 15:02  autor: Verghityax, źródło: Agonia Records

Witchmaster wypuścił "All-consuming Hate", drugi singiel ze swojego szóstego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Kaźń". Wydawnictwo ukaże się 25 listopada 2022 roku, pod banderą Agonia Records.

Na "Kaźni" znajdzie się czternaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Wieloślad Studio". Miksami i masteringiem zajęli się Haldor Grunberg oraz Inferno.

Lista utworów:

1. Sound of Crushed Skull / Intro
2. War Metal Haiku
3. Alle Gegen Alle
4. Poison Chalice
5. Zdychaj K**** Nazareńska
6. All-consuming Hate
7. Circle of Bayonets
8. Hostile Declaration
9. Master Knife Sacrifice
10. Like Flies on Scum
11. Rune of Destruction
12. White Madness
13. Trails of Blood
14. Kaźń

Witchmaster powstał w 1996 roku w Zielonej Górze. Formacji przewodzi gitarzysta i wokalista Geryon, który jako jedyny udziela się w niej nieprzerwanie od początku działalności. Po wypuszczeniu dwóch demówek zespół - z basistą Reyashem i perkusistą Vitoldem na pokładzie - zrealizował w "Polysound Studio" swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Violence & Blasphemy". Na płycie znalazło się piętnaście kompozycji, w tym cover "Ritual" Blasphemy.

Dyskografię Witchmaster zamyka split "Razing the Shrines of Optimism" z zespołem Voidhanger. Na potrzeby wydawnictwa Witchmaster zarejestrował jeden premierowy utwór, cover "Tanz Debil" Einsturzende Neubauten oraz wersje koncertowe trzech numerów. Voidhanger stworzył trzy nowe autorskie kompozycje. Ostatni longplay studyjny Witchmaster - "Antichristus ex Utero" - pochodzi z 2014 roku.

Tagi: Witchmaster
Komentarze
Dodaj komentarz »