zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 lipca 2024

Jag Panzer w Atomic Fire Records

20.12.2022 20:48  autor: Verghityax, źródło: Atomic Fire Records

Weterani amerykańskiego power metalu z Jag Panzer podpisali kontrakt wydawniczy z Atomic Fire Records Markusa Staigera. Pod egidą wytwórni - na wiosnę 2023 roku - ukaże się dwunasty longplay studyjny zespołu, zatytułowany "The Hallowed".

Jag Panzer, materiały prasowe
Jag Panzer, materiały prasowe

Na przestrzeni 2020 i 2021 roku Jag Panzer wypuścił szereg singli. Ostatni album w dorobku grupy, pt. "The Deviant Chord", ukazał się 29 września 2017 roku, pod egidą SPV/Steamhammer. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się John Herrera z "Clamsville Studios".

Jag Panzer zakończył działalność w 2011 roku z powodu odejścia części składu - gitarzysta Mark Briody nie chciał zatrudniać zupełnie nowych muzyków, postanowił więc rozwiązać zespół. Po dwóch latach, biorąc pod uwagę niesłabnące zainteresowanie ze strony fanów, formacja wznowiła działalność.

Obecnie w skład Jag Panzer wchodzi czterech muzyków z ostatniego składu: Harry Conklin na wokalu, Mark Briody na gitarze i klawiszach, Ken Rodarte na drugiej gitarze, John Tetley na basie i Rikard Stjernquist na perkusji.

Przypominamy, że Jag Panzer zapowiedział swój pierwszy koncert w Polsce. Odbędzie się on 19 stycznia 2023 roku w warszawskim klubie "Remont". W charakterze supportu zaprezentują się rodzime formacje Aquilla i Roadhog.

19.01.2023 - Warszawa, "Remont"
Bilety: 99 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »