zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 29 stycznia 2023

Teledysk do "Perception of Souls" Moyry

24.12.2022 10:04  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Moyry i darkTunes na Facebooku

Zaprezentowano teledysk do utworu "Perception of Souls" zespołu Moyra. Opublikowany 22 grudnia 2022 roku singiel promuje album "Omen", który ma się ukazać za pośrednictwem DarkTunes Music Group.

Moyra to grająca melodyjny death metal grupa założona w 2017 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalistki Margo, znanej z zespołu Mescalero. Formacja ma w dorobku dwa minialbumy: "Threads of Fate" z kwietnia 2018 roku i "ReGenesis" z lutego 2020 roku.

W czerwcu 2020 roku jako następcę gitarzysty Charlesa Fujarskiego przedstawiono Mateusza Karmelitę. Pod koniec lipca grupa weszła do studia w celu zarejestrowania nowego materiału. Miesiąc później ogłoszono, że z zespołu odchodzi perkusista Rafał Miedziński. Jego miejsce zajął Mateusz Muzioł.

Od września 2020 roku do września 2021 roku Moyra opublikowała teledyski do premierowych singli: "End of the World", "The Eyes of Rats" i coveru "Perfect Illusion" Lady Gagi. Miksami i masteringiem utworów zajął się Przemysław Nowak.

Na początku stycznia 2022 roku grupa oficjalnie pożegnała się z Mateuszem Karmelitą i ogłosiła, że nie szuka nikogo na jego miejsce. Zespół działa od tamtej pory jako kwartet w składzie: wokalistka Margo Szkoda-Hreczuch, gitarzysta Damian "Ziollo" Paszczak, basista Kacper Kulios i perkusista Mateusz Muzioł.

W listopadzie 2022 roku ogłoszono, że Moyra związała się z niemiecką wytwórnią DarkTunes Music Group.

Autorami utworu "Perception of Souls" są Damian Paszczak i Margo. Produkcją zajęli się członkowie zespołu i Przemysław Nowak.

Moyra, a także Hate, Trauma, Dragon, Sphere, Madvice i Hellhaim, wystąpią w 2023 roku drugiego dnia "Steel Festu" w Stalowej Woli. Dzień wcześniej na scenie zaprezentują się m.in. Labyrinth, CETI, Dragonhammer, Ironbound, Jaguar i Shadow Warrior. Bilety na imprezę trafiły już do sprzedaży.

26-27.08.2023 - Stalowa Wola, "Grzybek MOSiR"

Komentarze
Dodaj komentarz »