zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 marca 2023

Antichrist Siege Machine zagra w Poznaniu i Wrocławiu

27.01.2023 19:36  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Formacje Antichrist Siege Machine, Spirit Possession i Many Blessings wyruszą w europejską trasę koncertową. W jej ramach dwukrotnie zagrają w Polsce: 30 kwietnia 2023 roku w Poznaniu i 1 maja we Wrocławiu.

Antichrist Siege Machine ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, pt. "Purifying Blade". Premiera wydawnictwa odbyła się 8 października 2021 roku, nakładem Profound Lore Records. Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji, które zespół zarejestrował pod nadzorem Boba Quirka - odpowiada on również za miksy. Masteringiem zajął się Arthur Rizk.

Antichrist Siege Machine powstał w 2016 roku. Grupę utworzyli S.B. z Left Cross na perkusji i wokalu oraz Ryan Zell z Disevered na gitarze. Jeszcze w tym samym roku duet wypuścił debiutancką demówkę. W 2017 roku światło dzienne ujrzała EP-ka "Morbid Triumph", a dwa lata później longplay "Schism Perpetration".

Blackmetalowy Spirit Possession przyjedzie z materiałem ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, zatytułowanego po prostu "Spirit Possession". Sesja nagraniowa miała miejsce w "SP Dungeon". Miksami i masteringiem zajął się Colin Marston. Okładkę przygotowała Luciana Lupe Vasconcelos. Premiera "Spirit Possession" odbyła się 24 lipca 2020 roku, pod egidą Profound Lore Records.

Spirit Possession powstał w 2019 roku w Portland. W skład grupy weszli S. z Mastery na gitarze i wokalu oraz A. na perkusji.

Many Blessings to eksperymentalny noise'owy projekt Ethana Lee McCarthy'ego z Primitive Man. Pod tym szyldem muzyk wydał trzy longplaye studyjne, EP-kę i trzy splity.

30.04 - Poznań, "Pod Minogą"
Start: 18:30
Bilety: 89 zł

1.05 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 18:30
Bilety: 89 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »