zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 września 2023

...And Oceans, Seth i Attic na "Summer Dying Loud"

3.04.2023 14:45  autor: Verghityax, źródło: profil "Summer Dying Loud" na Facebooku

Do składu czternastej edycji "Summer Dying Loud" w Aleksandrowie Łódzkim dołączyły zespoły ...And Oceans, Seth i Attic. Festiwal odbędzie się w dniach od 7 do 9 września na terenie "Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji".

...And Oceans to fińska formacja łącząca eksperymentalny metal z muzyką elektroniczną. Grupa promuje obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "As in Gardens, So in Tombs". Ukazał się on 27 stycznia 2023 roku, pod banderą Season of Mist. Sesja nagraniowa rozpoczęła się w październiku 2021 roku w "D-studio", gdzie zarejestrowano perkusję i bas. Ścieżki gitar i wokalu powstały w "SoundSpiral Audio". Miksami i masteringiem zajął się Tore Stjerna.

Francuzi z blackmetalowego Seth nadal ogrywają swój szósty longplay studyjny, pt. "La morsure du Christ". Na album trafiło siedem kompozycji, które zespół zarejestrował w paryskim "Studio Sainte Marthe". Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Francis Caste. Premiera "La morsure du Christ" odbyła się 7 maja 2021 roku, pod egidą Season of Mist.

Attic to niemiecka grupa heavymetalowa, której estetyka i teksty osadzone są głęboko w okultyzmie i horrorze. Kwintet promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Sanctimonious". Jego premiera odbyła się 18 sierpnia 2017 roku, pod egidą Van Records.

Na "Summer Dying Loud 2023" zagrają również Dismember, Candlemass, My Dying Bride, Katatonia, Benediction, Enslaved, Crippled Black Phoenix, Grave Pleasures, Furia, Blindead 23, Rome, Owls Woods Graves, o.d.r.a, Ketha, Squash Bowels, Ampacity, Manbryne, Hostia, Gallower, Whalesong, Czerń, Mag, Gorycz, Planet Hell, Wieże Fabryk, Drown My Day, Maggot Heart, Motorowl, Trup, Grieving, Distruster, Fvnerals, ARRM, Misguided, Datura i bHP.

Karnety na "Summer Dying Loud 2023" nabyć można w cenie 269 zł. Miejsce na polu namiotowym kosztuje 40 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »