zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 29 września 2023

Architects zagra w Warszawie

12.05.2023 20:46  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Brytyjczycy z metalcore'owego Architects przyjadą do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej. W naszym kraju zaplanowano jeden występ. Odbędzie się on 29 lipca 2023 roku na letniej scenie klubu "Progresja Music Zone".

Architects promować będzie swój dziesiąty longplay studyjny, zatytułowany "The Classic Symptoms of a Broken Spirit". Ukazał się on 21 października 2022 roku, pod egidą Epitaph Records. Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji, które wyprodukowali Dan Searle i Josh Middleton - muzycy zespołu. Miksami zajął się Zakk Cervini, za mastering odpowiada Ted Jensen.

"The Classic Symptoms of a Broken Spirit" jest trzecim albumem zespołu nagranym bez udziału gitarzysty Toma Searle'a, który zmarł w sierpniu 2016 roku po trzyletniej walce z czerniakiem. Tom Searle współtworzył Architects od założenia formacji w 2004 roku.

Po śmierci Toma Searle'a zakontraktowane koncerty Architects wykonali z pomocą Seana Delandera z Thy Art Is Murder oraz Josha Middletona z Sylosis. W 2017 roku Josh Middleton przyjęty został do składu jako pełnoprawny członek grupy.

Tagi: Architects
Komentarze
Dodaj komentarz »