zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 25 lutego 2024

Cannibal Corpse powróci z albumem "Chaos Horrific"

23.06.2023 14:58  autor: Verghityax, źródło: profil Cannibal Corpse na Facebooku

Cannibal Corpse zapowiedział premierę swojego szesnastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Chaos Horrific". Ukaże się on 22 września 2023 roku, pod egidą Metal Blade Records. Wydawnictwo promuje singiel "Blood Blind".

Na "Chaos Horrific" znajdzie się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją i miksami zajął się Erik Rutan, który wcześniej współpracował z zespołem przy "Kill", "Evisceration Plague", "Torture", "Red Before Black" i "Violence Unimagined". Za mastering odpowiada Alan Douches. Okładkę wykonał Vince Locke pracujący z formacją od 1990 roku.

Lista utworów:

1. Overlords of Violence
2. Frenzied Feeding
3. Summoned for Sacrifice
4. Blood Blind
5. Vengeful Invasion
6. Chaos Horrific
7. Fracture and Refracture
8. Pitchfork Impalement
9. Pestilential Rictus
10. Drain You Empty

W 2020 roku Erik Rutan, dotychczas wspomagający zespół na żywo, oficjalnie objął stanowisko gitarzysty, zastępując tym samym Pata O'Briena.

Pierwotny skład grupy utworzyli w 1988 roku Alex Webster na basie, Paul Mazurkiewicz na bębnach, Chris Barnes na wokalu oraz Jack Owen i Bob Rusay na gitarach. Pomimo zmian na stanowiskach gitarzystów i wokalisty, Cannibal Corpse utrzymał się w czołówce świata death metalu.

Komentarze
Dodaj komentarz »