zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 10 grudnia 2023

Teledysk do tytułowego "Chaos Horrific" Cannibal Corpse

23.09.2023 09:56  autor: Verghityax, źródło: profil Cannibal Corpse na Facebooku

Cannibal Corpse udostępnił teledysk do "Chaos Horrific", tytułowego utworu ze swojego szesnastego longplaya studyjnego. Wydawnictwo ukazało się 22 września 2023 roku, pod egidą Metal Blade Records.

Na "Chaos Horrific" znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją i miksami zajął się Erik Rutan, który wcześniej współpracował z zespołem przy "Kill", "Evisceration Plague", "Torture", "Red Before Black" i "Violence Unimagined". Za mastering odpowiada Alan Douches. Okładkę wykonał Vince Locke pracujący z formacją od 1990 roku.

Lista utworów:

1. Overlords of Violence
2. Frenzied Feeding
3. Summoned for Sacrifice
4. Blood Blind
5. Vengeful Invasion
6. Chaos Horrific
7. Fracture and Refracture
8. Pitchfork Impalement
9. Pestilential Rictus
10. Drain You Empty

W 2020 roku Erik Rutan, dotychczas wspomagający zespół na żywo, oficjalnie objął stanowisko gitarzysty, zastępując tym samym Pata O'Briena.

Pierwotny skład grupy utworzyli w 1988 roku Alex Webster na basie, Paul Mazurkiewicz na bębnach, Chris Barnes na wokalu oraz Jack Owen i Bob Rusay na gitarach. Pomimo zmian na stanowiskach gitarzystów i wokalisty, Cannibal Corpse utrzymał się w czołówce świata death metalu.

Komentarze
Dodaj komentarz »