zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 4 października 2023

Teledysk do "Feast of Ashes" Dying Fetus

14.07.2023 09:49  autor: Verghityax, źródło: profil Dying Fetus na Facebooku

Dying Fetus zaprezentował teledysk do "Feast of Ashes", trzeciego singla ze swojego dziewiątego longplaya studyjnego, pt. "Make Them Beg for Death". Album trafi do sprzedaży 8 września 2023 roku, pod egidą Relapse Records.

Za realizację obrazu odpowiada Blvckbox Studios.

Na "Make Them Beg for Death" znajdzie się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Wright Way Studios". Produkcją zajął się Steve Wright, za miksy i mastering odpowiada Mark Lewis. Okładkę przygotował Daniel McBride.

Lista utworów:

1. Enlighten Through Agony
2. Compulsion for Cruelty
3. Feast of Ashes
4. Throw Them in the Van
5. Unbridled Fury
6. When the Trend Ends
7. Undulating Carnage
8. Raised in Victory / Razed in Defeat
9. Hero's Grave
10. Subterfuge

Dying Fetus powstał w 1991 roku w Baltimore z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Johna Gallaghera oraz basisty Jasona Nethertona. Pierwotny skład uzupełnił gitarzysta Nick Speleos. Dwa lata później światło dzienne ujrzała debiutancka demówka, zatytułowana "Bathe in Entrails". Z uwagi na brak bębniarza, John Gallagher sam nagrał wszystkie ścieżki perkusyjne.

W ciągu niemal trzech dekad działalności skład Dying Fetus zmieniał się wielokrotnie, a John Gallagher pozostawał jego jedynym stałym członkiem.

Przypominamy, że Dying Fetus przyjedzie do Polski w towarzystwie Frozen Soul. W naszym kraju zaplanowano dwa koncerty. Odbędą się one 31 lipca 2023 roku w Katowicach i 1 sierpnia w Warszawie. Oba otworzy rodzima grupa Czerń.

31.07 - Katowice, "Fabryka Porcelany"
Bilety: 109 zł

1.08 - Warszawa, "Proxima"
Bilety: 109 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Teledysk do "Feast of Ashes" Dying Fetus
jogijacek (gość, IP: 95.171.112.*), 2023-09-12 10:34:59 | odpowiedz | zgłoś
Cattle decapitation-pelna zgoda,super muza.Dying fetus raczej nie kupie.Zachecam za to do sprawdzenia Horrendous i plyty Ontological mysterium.moje odkrycie,swietny techniczny progresywny death thrash.
re: Teledysk do "Feast of Ashes" Dying Fetus
arekn (gość, IP: 83.20.69.*), 2023-09-13 18:54:18 | odpowiedz | zgłoś
Muszę się przyznać, że Horrendous jak wyszła w sierpniu raz przesłuchałem i jak to zwykle bywa przy płytach wybitnych na początku w ogóle mi się nie spodobała. Dzisiaj jestem już prawie pewien, że to może być...płyta roku! Rewelacyjny thrash death z domieszką old school death metal ze szwedzkim death metalem, pobrzmiewają mi tam takie zespoły jak Voivod, Iron Maiden, Pestilence, Atheist a nawet Death a okładka płyty przypomina mi Beneath the Remains Sepultury. Osobiście wolę Cattle i Dying ale obiektywnie przyznaję, że Horrendous to będzie jedna z płyt roku.
re: Teledysk do "Feast of Ashes" Dying Fetus
arekn (gość, IP: 83.20.65.*), 2023-09-08 11:08:07 | odpowiedz | zgłoś
No i jest już cały nowy Dying Fetus, bardzo dobra płyta, trzeba tego posłuchać, to świetny death grind. Cattle Decapitation Terrasite i ta to moje dwie najlepsze jak na razie płyty w tym roku. ave metal.