zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 czerwca 2024

Koncertowy klip do "Superstition" Soulfly

20.07.2023 09:53  autor: Verghityax, źródło: profil Soulfly na Facebooku

Soulfly wypuścił koncertowy teledysk do utworu "Superstition" ze swojego dwunastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Totem". Wydawnictwo ukazało się 5 sierpnia 2022 roku, pod egidą Nuclear Blast.

Za realizację klipu odpowiadają Costin i Olivia Chioreanu. Ujęcia wykonano podczas występu Soulfly, który miał miejsce 6 lipca 2023 roku w klubie "Podium Victorie" w holenderskim Alkmaar.

Na "Totem" znalazło się dziesięć kompozycji, które zarejestrowane zostały w "Platinum Underground". Nad produkcją czuwał Arthur Rizk. W sesji nagraniowej gościnnie udział wziął John Tardy z Obituary. Okładkę przygotował James Bousema.

Lista utworów:

1. Superstition
2. Scouring the Vile
3. Filth upon Filth
4. Rot in Pain
5. Damage Done
6. Totem
7. Ancestors
8. Ecstasy of Gold
9. Soulfly XII
10. Spirit Animal

W sierpniu 2021 roku gitarzysta Marc Rizzo został zwolniony z Soulfly po osiemnastu latach współpracy. Max Cavalera poinformował, że rozstanie nastąpiło z powodów osobistych. Na potrzeby zaplanowanych koncertów miejsce Marka Rizzo zajął Mike DeLeon z Disfigured.

Soulfly powstał w 1997 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Maksa Cavalery po jego odejściu z Sepultury. Od momentu wszczęcia działalności kapela wydała jedenaście longplayów studyjnych. W październiku 2012 roku perkusista David Kinkade postanowił zakończyć swoją karierę muzyczną. Jego miejsce zajął syn Maksa Cavalery, Zyon, którego prenatalne bicie serca stanowi intro do utworu "Refuse / Resist" z "Chaos A.D." Sepultury. Trzy lata później stanowisko basisty objął Mike Leon.

Tagi: Soulfly
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Koncertowy klip do "Superstition" Soulfly
PI Grembowicz (gość, IP: 31.60.106.*), 2023-07-21 16:26:44 | odpowiedz | zgłoś
Soulfly a właściwie MC,im jest starszy tym lepszy jak wino! Ciekawe, te jego kolejne mutacje Sepultury są bardziej energetyczne i totalne, ściana dźwięku! Więc dobrze, że są.