zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 3 grudnia 2023

"Głodny Sexu Dom" w Katowicach

7.09.2023 20:37  autor: Verghityax, źródło: profil Gallower na Facebooku

W katowickim pubie "Korba" odbędzie się w dniach 15 i 16 września 2023 roku "Głodny Sexu Dom". W jego ramach zagrają Bunker 66, Sphinx, Black Hosts, Sexmag, Gallower, Frightful, Slicer, Leather Brigade i Nekkrolust.

Bunker 66 nadal ogrywa swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Beyond the Help of Prayers". Składający się z dziewięciu kompozycji materiał powstał w "Sound Empathy" i "From the Crypt". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się J.J. Priestkiller, gitarzysta grupy. Okładkę przygotował H. Navi. "Beyond the Help of Prayers" ukazał się 30 kwietnia 2021 roku, pod banderą Dying Victims Productions.

Bunker 66 gra mieszankę thrash i black metalu. Formacja powstała w 2007 roku w sycylijskiej Mesynie. Od początku trzon grupy stanowią Damien Thorne na basie i wokalu oraz Dee Dee Altar na perkusji. Debiutancka EP-ka, pt. "Out of the Bunker", ujrzała światło dzienne w 2009 roku.

Niemiecki Sphinx promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Deathstroke". Trafił on do sprzedaży 4 lutego 2022 roku, pod egidą Diabolic Might Records.

W skład Sphinxa wchodzą Aggressor na basie i wokalu, Bonebreaker na perkusji i Terrorizer na gitarze. W swojej twórczości trio łączy speed metal z black metalem. W 2017 roku kapela debiutowała demówką "Deadly Speed".

Black Hosts to śląska formacja thrashmetalowa funkcjonująca od 2017 roku. Od tego czasu muzycy zrealizowali dwie demówki ("Black Hosts" i "Alive in Torment"), longplay studyjny, pt. "Times of Eternal Torture", a także EP-kę "Onward into the Abyss".

Sexmag powstał w 2019 roku, w jego skład weszli Truposz na wokalu, Hellslaughter na gitarze, Lord Violator na wokalu i perkusji oraz Nuctemeron na basie. Rok później nastąpiła zmiana na stanowisku basisty i Nuctemerona zastąpił Golem, ponadto zespół zarejestrował swą debiutancką taśmę demo, zatytułowaną "Nagrobek kurtyzany". Jeszcze pod koniec 2020 roku muzycy Sexmaga weszli do "Bestial Sound Studio", aby zarejestrować materiał na swoją pierwszą EP-kę. Materiał, zatytułowany "Sex Metal", ujrzał światło dzienne 22 października 2021 roku, za sprawą Dying Victims Productions. W lipcu 2022 roku ukazała się kolejna demówka, pt. "Żelazna dziewica". Również w 2022 roku Hellslaughtera na gitarze zastąpił Maniak z Black Hosts. Od 2023 roku rolę basisty pełni Michał z Brudnego Skurwiela.

Tyski Gallower ogrywa obecnie studyjną EP-kę, zatytułowaną "Eastern Witchcraft". Ukazała się ona 5 lipca 2022 roku, pod egidą niemieckiej Dying Victims Productions. Na potrzeby wydawnictwa grupa przygotowała pięć kompozycji. Masteringiem zajął się Rotten z Blackened Force Records.

Frightful to gdańska formacja, grająca mieszankę death i thrash metalu. Obecnie kwartet promuje swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Spectral Creator". Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Studio 147", tam poddano go również miksom i masteringowi. Za produkcję odpowiada Maciej Nejman. "Spectral Creator" trafił do sprzedaży 31 października 2021 roku, za sprawą chińskiej wytwórni Awakening Records.

Leather Brigade pochodzi z Rumunii i łączy speed metal z punkiem. W kwietniu 2023 roku zespół wydał debiutancką EP-kę, pt. "Pray to the Knife".

Rumuński Slicer gra mieszankę rock and rolla, punka i metalu. Grupa ma na koncie dwie demówki.

Nekkrolust to śląska formacja grająca fuzję speed i black metalu. W lutym 2023 roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka, pt. "Night of the Whore".

15-16.09 - Katowice, "Korba"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »