zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 11 grudnia 2023

Nervosa pokazała teledysk do "Elements of Sin"

29.09.2023 09:41  autor: Verghityax, źródło: profil Nervosy na Facebooku

Thrashmetalowa Nervosa udostępniła teledysk do utworu "Elements of Sin" ze swojego piątego longplaya studyjnego, pt. "Jailbreak". Wydawnictwo ukazało się 29 września 2023 roku, pod egidą Napalm Records.

Materiał na "Jailbreak" zarejestrowany został w "Artesonao Casa de Grabación Studio" w Maladze. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Gary Holt z Exodus i Lena Scissorhands z Infected Rain. Produkcją zajął się Martin Furia.

Lista utworów:

1. Endless Ambition
2. Suffocare
3. Ungrateful
4. Seed of Death
5. Jailbreak
6. Sacrifice
7. Behind the Wall
8. Kill or Die
9. When the Truth Is a Lie
10. Superstition Failed
11. Gates to the Fall
12. Elements of Sin
13. Nail the Coffin

W marcu 2023 roku Prika Amaral - gitarzystka Nervosy - przedstawiła nowy skład zespołu. Pod koniec 2022 roku z grupą rozstała się wokalistka Diva Satanica, nieco wcześniej odeszła perkusistka Eleni Nota. Basistka Mia Wallace pozostanie częścią formacji w ograniczonym zakresie i pojawiać się będzie tylko na wybranych koncertach. Większość obowiązków Mii przejmie Hel Pyre, która ma już na swoim koncie współpracę z Kingiem Diamondem. Na stanowisko perkusistki zaangażowana została pochodząca z Bułgarii Michaela Naydenova. Prika Amaral postanowiła sama stanąć za mikrofonem, nie rezygnując przy tym z roli gitarzystki. Jeszcze w 2022 skład Nervosy uległ poszerzeniu o drugą gitarzystkę w osobie Heleny Kotiny.

Tagi: Nervosa
Komentarze
Dodaj komentarz »