zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 10 grudnia 2023

Wideo z tekstem do "Throatsaw" Autopsy

29.09.2023 15:26  autor: Verghityax, źródło: profil Autopsy na Facebooku

Weterani death metalu z Autopsy wypuścili wideo z tekstem do "Throatsaw". Utwór znajdzie się na dziewiątym longplayu studyjnym zespołu, zatytułowanym "Ashes, Organs, Blood and Crypts". Ukaże się on 27 października 2023 roku, pod banderą Peaceville Records.

Na zawartość "Ashes, Organs, Blood and Crypts" złoży się jedenaście kompozycji, które zespół zarejestrował w "Sharkbite Studios" i "Earhammer Studios". Masteringiem zajął się Ken Lee. Okładkę przygotował Wes Benscoter.

Lista utworów:

1. Rapid Funeral
2. Throatsaw
3. No Mortal Left Alive
4. Well of Entrails
5. Ashes, Organs, Blood and Crypts
6. Bones to the Wolves
7. Marrow Fiend
8. Toxic Death Fuck
9. Lobotomizing Gods
10. Death Is the Answer
11. Coagulation

Autopsy powstał w 1987 roku w Kalifornii, krótko po odejściu Chrisa Reiferta z Death. Skład uzupełnili Eric Cutler na gitarze i wokalu oraz Eric Eigard na basie. Jako trio muzycy zrealizowali debiutancką taśmę "1987 Demo". W roku 1988 do grupy dołączył gitarzysta Danny Coralles, odszedł natomiast Eric Eigard. Wkrótce Amerykanie podpisali kontrakt z brytyjską Peaceville Records, pod której egidą ukazał się longplay "Severed Survival", z sesyjnym udziałem Steve'a DiGiorgio na basie. Album ten, podobnie jak "Mental Funeral" z 1991 roku, zaliczany jest do najbardziej wpływowych wydawnictw w death metalu.

Tagi: Autopsy
Komentarze
Dodaj komentarz »