zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Ihsahn pokazał teledysk do "The Distance Between Us"

22.01.2024 09:08  autor: Verghityax, źródło: profil Ihsahna na Facebooku

Ihsahn wypuścił teledysk do utworu "The Distance Between Us" ze swojego ósmego longplaya studyjnego. Wydawnictwo nosić będzie tytuł "Ihsahn" i trafi do sprzedaży 16 lutego 2024 roku, pod egidą Candlelight Records. Oprócz wersji standardowej, materiał ukaże się również w wersji orkiestrowej.

Na "Ihsahn" znajdzie się dziesięć kompozycji. W sesji nagraniowej udział wzięli Chris Baum na skrzypcach, Tobias Ornes Andersen na bębnach oraz Angell Solberg Tveitan i Tobias Oymo Solbakk na perkusjonaliach. Miksami zajął się Jens Bogren, za mastering odpowiada Tony Lindgren.

Lista utworów:

1. Cervus Venator
2. The Promethean Spark
3. Pilgrimage to Oblivion
4. Twice Born
5. A Taste of the Ambrosia
6. Anima Extraneae
7. Blood Trails to Love
8. Hubris and Blue Devils
9. The Distance Between Us
10. At the Heart of All Things Broken
11. Sonata Profana

Ihsahn rozpoczął karierę solową w 2006 roku, wypuszczając album "The Adversary". Od tego czasu muzyk wydał jeszcze sześć longplayów studyjnych. Dyskografię artysty zamyka EP-ka "Fascination Street Sessions" z 2023 roku.

Tagi: Ihsahn
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Ihsahn pokazał teledysk do "The Distance Between Us"
Rafaust (wyślij pw), 2024-03-09 18:22:21 | odpowiedz | zgłoś
To jest absolutny geniusz. Zawsze kibicowałem Emperor, niemniej dla mnie Ihsahn solo dalej się rozwija. Polecam!
re: Ihsahn pokazał teledysk do "The Distance Between Us"
arekn (gość, IP: 83.20.68.*), 2024-03-09 12:07:02 | odpowiedz | zgłoś
Słucham tej płyty od kiedy wyszła chyba codziennie, nawet jadąc do pracy, świetnie się jej słucha w aucie i stwierdziłem, że to rewelacyjna muzyka. Lider Emperora operuje teraz świetnym growlem, jest w życiowej formie. Mało tego to jeszcze nagrał to w wersji orkiestrowej i brzmi to niemalże jak...Wolfgang Amadeus Mozart. Oczywiście żartuję ale Ihsahn jest wybitnym współczesnym muzykiem a czy moje porównanie jest mocno przesadzone to proszę posłuchać tej instrumentalnej wersji. Brzmi ona jak jakaś ścieżka dźwiękowa do filmu, momentami jakby James Bond albo inny horror sci-fi. To moja kandydatka do tytułu płyty roku razem z The Smile Wall Of Eyes.