zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Piołun, Angrrsth i Odium Humani Generis we Wrocławiu

7.02.2024 09:06  autor: Verghityax, źródło: Chroma Music

W klubie "Liverpool" we Wrocławiu odbędzie się 9 lutego 2024 roku trzecia edycja "Not Dying Yet". Na scenie zaprezentują się formacje Piołun, Angrrsth, Odium Humani Generis i Pleń.

Blackmetalowa formacja Piołun promować będzie swój debiutancki album studyjny, pt. "Rzeki goryczy". Premiera płyty miała miejsce 21 listopada 2022 roku, pod egidą Malignant Voices. Na wydawnictwie znalazło się siedem kompozycji. Większość materiału zarejestrowana została między innymi w sali prób zespołu, oprócz ścieżek perkusyjnych, które powstały w "Roslyn Studio" w Róży. W utworach "Blady Świt" i "Antychryst" gościnnie wystąpił Sonneillon z Blaze of Perdition. Sample pochodzą z filmu "Siódma pieczęć" Ingmara Bergmana. Album zmiksował Marcin Rybicki.

Piołun tworzą Sorh z Blaze of Perdition na gitarze i wokalu oraz Vitor na perkusji.

9 września 2022 roku światło dzienne ujrzał split zespołów Angrrsth i Czort, zatytułowany "W czeluść". Materiał ukazał się dzięki Godz ov War Productions i Under the Sign of Garazel Productions. Na potrzeby wydawnictwa każdy z zespołów przygotował po dwie kompozycje. Miksami i masteringiem materiału zajął się Maciej Marendowski.

Toruński Angrrsth ma na swoim koncie debiutancką EP-kę "Znikąd" i longplaya "Donikąd". Premiera tego ostatniego miała miejsce 17 kwietnia 2021 roku, nakładem Godz Ov War Productions. Na płycie znalazło się siedem kompozycji, które zmiksował i zmasterował Maciej Marendowski. Praca nad materiałem rozpoczęła się w grudniu 2019 roku. Ślady perkusyjne wbito w marcu 2020 roku w Toruniu.

Blackmetalowa formacja Odium Humani Generis przywieze ze sobą materiał ze studyjnej EP-ki, zatytułowanej "Zarzewie". Ukazała się ona 7 października 2022 roku, pod banderą niemieckiej Folter Records. Okładkę "Zarzewia" i całą oprawę graficzną przygotowała Emilia Śpiewak.

Blackmetalowy Pleń wydał 7 lipca 2023 roku swój debiutancki album, zatytułowany "Przechrzta". Materiał ukazał się na CD i kasecie magnetofonowej, pod egidą Old Temple. Na zawartość płyty składa się siedem kompozycji. Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Neithan z Whalesong.

9.02 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 19:00
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 80 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »