zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 lutego 2024

Majowe koncerty Stillborn, Ragehammer i Hellfuck

7.02.2024 19:09  autor: Verghityax, źródło: profil Ragehammer na Facebooku

Formacje Stillborn, Ragehammer i Hellfuck zapowiedziały serię koncertów, pod szyldem "Krew, Ogień, Śmierć". Odbędą się one 17 maja 2024 roku w Opolu, 18 maja w Gliwicach, 24 maja w Lublinie i 25 maja w Krakowie.

Stillborn promuje obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Cultura de la Muerte". Wydawnictwo ukazało się 10 czerwca 2022 roku na płytach kompaktowych i winylowych, kasetach magnetofonowych oraz w formie cyfrowej, nakładem Godz Ov War Productions. Materiał powstawał od 2020 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w "Panzerstudio". Miksy i mastering wykonał Młody. Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Stillborn założony został w 1997 roku w Mielcu. Gitarzyście Killerowi towarzyszą obecnie basista Hunger i perkusista Młody.

Ragehammer ogrywa obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Into Certain Death". Ukazał się on 18 września 2020 roku nakładem Pagan Records. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał muzycy zarejestrowali w studio "No Solace". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. Za projekt okładki odpowiada Devinez.

Ragehammer powstał w 2011 roku. Formację niezmiennie tworzą Heretik Hellstorm na wokalu, Bestial Avenger na gitarze, Corpsebutcher na basie i Mortar na perkusji. Rok później zespół wydał debiutancką demówkę, pt. "War Hawks".

Hellfuck przyjedzie z materiałem ze swojego debiutanckiego albumu, zatytułowanego "Diabolic Slaughter". Jego premiera miała miejsce 9 września 2022 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Sesja nagraniowa odbyła się w myszkowskim "Panzerstudio". Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Hellfuck to zespół wykonujący mieszankę thrash i speed metalu w starym stylu. W skład kapeli wchodzą muzycy Embrional, Azarath, Stillborn, F.A.M. i Squash Bowels.

17.05 - Opole, "Wyjście Awaryjne"
18.05 - Gliwice, "Powstańcza"
24.05 - Lublin, "Fabryka Kultury Zgrzyt"
25.05 - Kraków, "Zaścianek"

Komentarze
Dodaj komentarz »