zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 2 marca 2024

Bad Religion i Agnostic Front przed Dropkick Murphys

8.02.2024 09:10  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Bad Religion i Agnostic Front zagrają przed Dropkick Murphys w katowickim "Spodku". Koncert odbędzie się 23 czerwca 2024 roku.

Bad Religion nadal ogrywa "Age of Unreason", swój siedemnasty longplay studyjny. Ukazał się on 3 maja 2019 roku nakładem Epitaph Records. Brett Gurewitz i Greg Graffin rozpoczęli proces komponowania materiału na początku 2015 roku, przerwali go jednak, by Greg Graffin mógł zająć się przygotowaniem swojego trzeciego albumu solowego. Na "Age of Unreason" znalazło się czternaście autorskich utworów, które zespół zarejestrował pod okiem Carlosa de la Garzy. Jest to pierwsze dokonanie Bad Religion z gitarzystą Mike'iem Dimkichem i perkusistą Jamiem Millerem.

Bad Religion powstał w 1980 roku w Los Angeles z inicjatywy wokalisty Grega Graffina, basisty Jaya Bentleya, perkusisty Jaya Ziskrouta i gitarzysty Bretta Gurewitza. Jeszcze w październiku 1980 roku kwartet zarejestrował materiał na swoją debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Bad Religion". Komercyjny przełom kapela osiągnęła w 1993 roku za sprawą longplaya "Recipe for Hate".

Agnostic Front promować będzie swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "Get Loud!". Wydawnictwo ukazało się 8 listopada 2019 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w kalifornijskim "Buzzbomb Studio". Nad całym przedsięwzięciem czuwał Roger Miret - wokalista formacji. Miksami i masteringiem zajął się wieloletni przyjaciel zespołu Paul Miner. O przygotowanie okładki muzycy poprosili Seana Taggarta, który w 1986 roku zrealizował dla nich oprawę graficzną do albumu "Cause for Alarm".

Agnostic Front powstał w 1980 roku w Nowym Jorku z inicjatywy Vinnie'ego Stigmy. Dwa lata później do składu dołączył Roger Miret z The Psychos. Obaj muzycy uważani są jedne z ważniejszych postaci sceny hardcore.

23.06 - Katowice, "Spodek"
Bilety:
Płyta - 249 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)
Sektor siedzący A - 249 zł (przedsprzedaż) i 270 zł (w dniu koncertu)
Sektor siedzący B - 219 zł (przedsprzedaż) i 240 zł (w dniu koncertu)
Loża - 299 zł (przedsprzedaż)

Komentarze
Dodaj komentarz »