zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 kwietnia 2024

Wormrot zagra w Poznaniu

25.02.2024 14:53  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Grindcore'owa formacja Wormrot przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej po Europie. W naszym kraju zaplanowano jeden występ - odbędzie się on 13 czerwca 2024 roku w klubie "Pod Minogą" w Poznaniu.

Wormrot promuje obecnie swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Hiss". Ukazał się on 8 lipca 2022 roku, pod egidą Earache Records. Na płytę trafiło dwadzieścia jeden kompozycji, które zespół zarejestrował w singapurskim "Snakeweed Studios". Produkcją zajął się Leonard Soosay.

Już po sesji nagraniowej do "Hiss" z kapelą rozstał się Arif Suhaimi, wokalista i współzałożyciel Wormrot. Na nadchodzącej trasie za mikrofonem staną Gabriel Dubko z Implore oraz Weish.

Wormrot powstał w Singapurze w 2007 roku. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka. Pierwszy longplay tria, pt. "Abuse", ukazał się pod egidą Scrotum Jus Records. Digby Pearson - właściciel Earache Records - podpisał kontrakt z Azjatami po tym, jak usłyszał utwór "Born Stupid" na składance. Formacja wydała potem jeszcze album "Dirge", dwie EP-ki oraz split, po czym zakończyła działalność w roku 2012. Po kilkunastu miesiącach przerwy nastąpiła reaktywacja Wormrot.

13.06 - Poznań, "Pod Minogą"
Bilety: 85 zł

Tagi: Wormrot
Komentarze
Dodaj komentarz »