zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 kwietnia 2024

Agnostic Front i Narbo Dacal na festiwalu "InterTony"

3.03.2024 09:49  autor: Verghityax, źródło: profil "InterTony Festiwal" na Facebooku

Organizator festiwalu "InterTony" ogłosił pierwszych wykonawców, którzy zaprezentują się na dziewiątej edycji wydarzenia. Są to Agnostic Front, Narbo Dacal i Massive Assault. Festiwal odbędzie się 15 czerwca 2024 roku na terenie "Stadionu Kolejarz" w Chojnicach.

Agnostic Front promować będzie swój ostatni longplay studyjny, zatytułowany "Get Loud!". Wydawnictwo ukazało się 8 listopada 2019 roku. Sesja nagraniowa odbyła się w kalifornijskim "Buzzbomb Studio". Nad całym przedsięwzięciem czuwał Roger Miret - wokalista formacji. Miksami i masteringiem zajął się wieloletni przyjaciel zespołu Paul Miner. O przygotowanie okładki muzycy poprosili Seana Taggarta, który w 1986 roku zrealizował dla nich oprawę graficzną do albumu "Cause for Alarm".

Agnostic Front powstał w 1980 roku w Nowym Jorku z inicjatywy Vinnie'ego Stigmy. Dwa lata później do składu dołączył Roger Miret z The Psychos. Obaj muzycy uważani są jedne z ważniejszych postaci sceny hardcore.

Krakowska formacja Narbo Dacal ogrywa obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Elysium Now". Trafił on do sprzedaży 24 listopada 2023 roku, pod egidą Piranha Music. Materiał powstał w "No Solace Studio". Za produkcję, miksy i mastering odpowiada M. z Mgły. W utworze "Devil's Snare" solo gitarowe gościnnie zagrał 7Wolf7 z grupy Dizel. Okładkę przygotowała Ratalianak.

Narbo Dacal zadebiutował 28 stycznia 2022 roku EP-ką, zatytułowaną po prostu "Narbo Dacal". Materiał zarejestrowany został w studio "No Solace". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się M. z Mgły. W coverze "Call from the Grave" Bathory gościnnie wystąpił Heretik Hellstorm z grupy Ragehammer.

W skład Narbo Dacal wchodzą Eliza na basie i wokalu, Drut na gitarze i Bartek na perkusji.

Massive Assault to deathmetalowa formacja z Holandii. Muzycy nadal ogrywają swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Mortar". Jego premiera miała miejsce 7 lipca 2017 roku, pod egidą F.D.A. Records. Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Fredde Kaddeth, gitarzysta grupy.

15.06 - Chojnice, "Stadion Kolejarz"
Bilety: 69 zł (bilet ulgowy dla uczniów i studentów) i 99 zł (bilet normalny)

Komentarze
Dodaj komentarz »