zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 30 maja 2024

Hate na "Rockowisku Zwierzyniec 2024"

14.05.2024 15:05  autor: Verghityax, źródło: profil "Rockowiska Zwierzyniec" na Facebooku

Do składu "Rockowiska Zwierzyniec 2024" dołączył zespół Hate. Wcześniej swój udział potwierdziły Krisiun, Turbo, Proletaryat, Flapjack, Virgin Snatch, Popiór, Farben Lehre, Godslut, Neon Mud, Wandal i Zenek Kupatasa. Festiwal odbędzie się w dniach od 5 do 6 lipca w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu.

Hate, Świecie 2.07.2016, fot vSpectrum
Hate, Świecie 2.07.2016, fot vSpectrum

Hate pracuje obecnie nad materiałem na swój trzynasty album studyjny. Partie perkusji nagrane zostały w szwedzkim "Studio Grondahl", pod okiem Davida Castillo, z kolei ścieżki gitary powstały w "Heinrich House Studio".

Dyskografię Hate zamyka "Rugia", dwunasty longplay studyjny w dorobku formacji. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 15 października 2021 roku za sprawą Metal Blade Records. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio", pod okiem braci Wiesławskich. Zajęli się oni również miksami i masteringiem. "Rugia" to pierwsze dokonanie Hate z Danielem Rutkowskim w roli perkusisty - zastąpił on na tym stanowisku Pavulona.

W lipcu 2018 roku Hate rozstał się z Napalm Records po niemal pięcioletniej współpracy i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Metal Blade Records.

Bilety jednodniowe na "Rockowisko Zwierzyniec 2024" nabyć można w cenie 130 zł. Karnety dwudniowe kosztują 240 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »