zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 14 lipca 2024

Ufomammut prezentuje wideo z tekstem do "Mausoleum"

17.05.2024 15:24  autor: Verghityax, źródło: profil Ufomammut na Facebooku

Ufomammut zaprezentował wideo z tekstem do utworu "Mausoleum" ze swojego dziesiątego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Hidden". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 maja 2024 roku, pod egidą Neurot Recordings.

Na "Hidden" znalazło się sześć kompozycji. Okładkę przygotowało Malleus Rock Art Lab.

Lista utworów:

1. Crookhead
2. Kismet
3. Spidher
4. Mausoleum
5. Leeched
6. Soulost

Ufomammut wydał 31 października 2023 roku EP-kę studyjną, zatytułowaną "Crookhead". Sesja nagraniowa miała miejsce w lipcu 2022 roku we "Flat Scenario". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Lorenzo Stecconi. Na potrzeby wydawnictwa powstały trzy kompozycje.

Poprzedni longplay Ufomammut, pt. "Fenice", ukazał się 6 maja 2022 roku, pod egidą Neurot Recordings i Supernatural Cat Records. "Fenice", oznaczający w języku włoskim feniksa, to pierwsze dokonanie zespołu od czasu jego reaktywacji w 2021 roku. W roku 2020 grupę opuścił jej perkusista i współzałożyciel - Gianni "Vita" Vitarelli. Nowym bębniarzem został Alessandro Levrero.

Ufomammut powstał w 1999 roku w składzie: Poia na gitarze, Urlo na basie i wokalu oraz Vita na perkusji. Rok później Włosi zadebiutowali albumem "Godlike Snake".

Przypominamy, że Ufomammut zagra na "Summer Dying Loud" w Aleksandrowie Łódzkim. Festiwal odbędzie się w dniach od 5 do 7 września 2024 roku na terenie "Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji". Swój udział potwierdzili również Overkill, Moonspell, Primordial, Godflesh, Borknagar, Messiah, Anaal Nathrakh, Chapel of Disease, Masacre, Koldbrann, Smoulder, Aluk Todolo, Mutterlein, Antichrist Siege Machine, Ascended Dead, Blaze of Perdition, Sunnata, Schizma, Thaw, Sztylety, Untervoid, Defying, Lili Refrain, Death Crusade, Hermopolis, Satan's Call, Cavalerie, Barren Womb, healthyliving, Asteriae i Kryształ.

Tagi: Ufomammut
Komentarze
Dodaj komentarz »