zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 14 czerwca 2024

Chainsword i Rites of Fall w "Hydrozagadce"

17.05.2024 20:55  autor: Verghityax, źródło: profil Chainsword na Facebooku

Chainsword, Rites of Fall, Larmo i Species zapowiedziały koncert w Warszawie. Odbędzie się on 25 maja 2024 roku w klubie "Hydrozagadka".

Chainsword promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Born Triumphant". Ukazał się on w 23 lutego 2024 roku w formacie cyfrowym, a miesiąc później na CD. Na "Born Triumphant" znalazło się dziesięć kompozycji. Ścieżki perkusyjne powstały w "Santa Studio", z kolei gitarę, bas i wokal zarejestrowano w "Primate 666 Studio". Za miksy i mastering materiału odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Gambit z Truchła Strzygi i Janek Kulinicz.

Pierwszy album Chainsword, pt. "Blightmarch", ujrzał światło dzienne 27 lutego 2021 roku za sprawą Godz Ov War Productions. Już po premierze płyty z Chainsword rozstał się Herr Hornad. Jego miejsce zajął Herr Hoffmann z Motorbreath.

Rites of Fall ogrywa obecnie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Venoms". Ukazał się on 6 października 2023 roku nakładem Liedforschung. Na wydawnictwie znalazło się osiem kompozycji. Masteringiem zajęła się Enyang Urbiks, okładkę przygotował Kuba Sokólski.

Rites of Fall to projekt Bartka Kuszewskiego, w ramach którego wykonuje on muzykę ambientową z elementami noise'a i industrialu. Debiutancka EP-ka, zatytułowana "Truthsayer", ujrzała światło dzienne w listopadzie 2017 roku.

Larmo to jednoosobowy projekt Mirosława Matyasika, czerpiący z klasyki muzyki industrialnej oraz elektronicznej. Pod szyldem Larma ukazało się kilka singli, w tym ":larmo:", "(s)tanz", "Fast" i "Flat Breath". 14 maja 2024 roku światło dzienne ujrzał longplay "Alarm".

Species pochodzi z Warszawy i gra techniczny thrash metal. 13 kwietnia 2024 roku dzięki Defense Records światło dzienne ujrzało wznowienie debiutanckiej EP-ki zespołu, zatytułowanej "The Monument of Envy". Reedycję wzbogacono o dodatkowy utwór w postaci "I Kill Everything I Fuck". W 2022 roku muzycy wypuścili swój pierwszy longplay, pt. "To Find Deliverance".

25.05 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »