zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 lipca 2024

Belphegor i Malevolent Creation przyjadą do Polski

22.06.2024 15:19  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Formacje Belphegor, Malevolent Creation, Monument of Misanthropy i Confess zapowiedziały trasę, pod szyldem "The Devils East European Run 2024". W Polsce zaplanowano trzy występy. Odbędą się one 5 września w Warszawie, 6 września w Krakowie i 7 września w Poznaniu.

Belphegor promować będzie swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "The Devils". Składający się z ośmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w szwedzkim "Fascination Street Studios" i austriackim "Studio Mischmaschine". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Johanna Sadonis z Lucifera, Christos Antoniou z Septicflesh, David Diepold z Obscury, Sandie Gjortz z Defacing God oraz Fany Melfi. Miksami i masteringiem zajął się Jens Bogren. Premiera "The Devils" miała miejsce 29 lipca 2022 roku, pod egidą Nuclear Blast.

Amerykanie z Malevolent Creation nadal promują album "The 13th Beast", który ukazał się 18 stycznia 2019 roku, pod banderą Hammerheart Records. Jest on pierwszym dokonaniem zespołu w zupełnie nowym składzie. W 2017 roku Phil Fasciana zaangażował do współpracy wokalistę i gitarzystę Lee Wollenschlaegera. Objął on stanowisko po zmarłym Bretcie Hoffmannie. Nowym basistą grupy został Josh Gibbs, z kolei za perkusją zasiadł Philip Cancilla.

W roku 2020 w Malevolent Creation doszło do kolejnych zmian personalnych. Nowym wokalistą został Ryan Taylor z Solstice, z kolei na stanowisko bębniarza zaangażowano Rona Parmera. W 2022 roku Ryan Taylor opuścił formację. Za mikrofonem stanął Deron Miller.

W czerwcu 2023 roku światło dzienne ujrzał split Malevolent Creation i Monstrosity. Malevolent Creation zamieścił na nim trzy utwory ze swojej demówki z 1990 roku.

Monument of Misanthropy to brutal deathmetalowa formacja, której członkowie pochodzą z Austrii i Francji. Obecnie zespół promuje swój trzeci longplay studyjny, pt. "Vile Postmortem Irrumatio". Ukaże się on 26 lipca 2024 roku za sprawą Transcending Obscurity Records.

Confess to irańsko-norweska kapela grająca groove thrash metal. Dyskografię grupy zamyka "Revenge at All Costs" - trzeci longplay studyjny w jej dorobku. Materiał ukazał się 21 stycznia 2022 roku.

5.09 - Warszawa, "Proxima"
6.09 - Kraków, "Kwadrat"
7.09 - Poznań, "2progi"

Komentarze
Dodaj komentarz »