zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 7 sierpnia 2022

wywiad: [4672]

9.06.2013  autor: Grzegorz Gołębiewski

Wykonawca:  Artur Ostrowski - [4672]

strona: 3 z 3


Czy spotkałeś się już może z jakimś odzewem na pierwszy materiał? Jeśli tak, to z czyjej strony i jakie to były opinie?

Pierwsze pozytywne odzewy pojawiły się, ku mojemu zaskoczeniu, ze Stanów Zjednoczonych, gdy to po raz pierwszy wrzuciłem pierwsze kilka kawałków na stronę Road Runner Records SingnMeTo. [4672] zadebiutowało tam na 1. miejscu w codziennej liście "metal" i na drugim w tygodniowym zestawieniu. Był to przełomowy moment dla mnie. Zrozumiałem wtedy, że jednak moje dźwięki przemawiają do ludzi. Paweł Dobrzański z Alteradio.pl był też pod wrażeniem mojej nuty, zgodził się na promowanie [4672]. [4672] pojawiło się kilkukrotnie w jego audycji "Inwazja świń", którą można było usłyszeć w każdy poniedziałek o 21:00, niestety audycja została zawieszona. A szkoda, Paweł traktował tam dość konkretnym zestawem lasującym mózg. Pierwszy wywiad i recenzja ukazały się dość niedawno na łamach Pandemoneon.pl, gdzie Adam Fokow ocenił bardzo wysoko moje wypociny. Bardzo dużo pozytywnych komentarzy otrzymałem również na email czy przez Facebook.

Jak z perspektywy pobytu na Wyspach Brytyjskich oceniasz polską scenę metalową - zarówno tę podziemną, jak i tę, która wypłynęła na szersze wody?

Szczerze ci powiem, że polskie rzemiosło jest niesamowicie popularne tutaj. Ludzie doceniają nasze dźwięki, a zespoły cenią sobie polską publiczność. Śmiało można powiedzieć, że poziom, jaki reprezentujemy, jest bardzo wysoki. Wystarczy spojrzeć na Decapitated i sukces, jaki obecnie odnoszą chłopaki.

Kilka słów na koniec należy do ciebie...

Pozdrawiam wszystkich czytelników rockmetal.pl oraz maniaków [4672]. Nowe wydawnictwo jest obecnie w przygotowaniu, wiec zaglądajcie na 0110x.co.uk. Zapraszam również do odwiedzania strony Facebook i SoundCloud. Dzięki i wspierajcie polską scenę podziemną!

Pozdrawiam! Życzę wytrwałości, konsekwencji, determinacji oraz kreatywności. Wszystkiego dobrego!

3
Następna »
Komentarze
Dodaj komentarz »

Materiały dotyczące zespołu

- [4672]

Jakie koncerty lubisz najbardziej?