zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 23 października 2019

Terminy koncertów - Kraków

Województwo:

Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
Archive
Kraków, Studio, 23.10.2019 (środa) (szczegóły) Koncert Archive
Wlots; Kid, Feral; Constante; Tromblon; Escapism Kraków, Warsztat, 23.10.2019 (środa) (szczegóły)
Cellar Darling Kraków, Zaścianek, 25.10.2019 (piątek) (szczegóły)
Varathron; Lucifer's Child; Azarath; Truchło Strzygi; Gruzja; Barbarian Swords
Kraków, Zet Pe Te, 25.10.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Varathron, Lucifer's Child, Azarath, Truchło Strzygi, Gruzja, Barbarian Swords
Female Metal Voices Festival vol. 4
Łysa Góra; Derwana; Fate; Ahead
Kraków, Boss Garage Pub, 25.10.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Female Metal Voices Festival vol. 4
Materia; Drown My Day; I Was Born Twice; Heresy Denied
Kraków, Zaścianek, 26.10.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Materia, Drown My Day, I Was Born Twice, Heresy Denied
Prowizorium; Riposta Kraków, Pub Pod Ziemią, 26.10.2019 (sobota) (szczegóły)
1125; Hard Work; Earthbound Kraków, Warsztat, 26.10.2019 (sobota) (szczegóły)
Mortiis Kraków, Zaścianek, 27.10.2019 (niedziela) (szczegóły)
Baroness
Kraków, Kwadrat, 28.10.2019 (poniedziałek) (szczegóły) Koncert Baroness
Destroyers; Jaguar (Polska)
Kraków, Zaścianek, 31.10.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Destroyers, Jaguar (Polska)
Above Us The Waves; Whitewhale
Kraków, Rock Shot Pub, 31.10.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Above Us The Waves, Whitewhale
Wygnani; Nevanta Kraków, Rock Shot Pub, 2.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Destroyer 666; Hour of Penance; Nocturnal Graves; Inconcessus Lux Lucis
Kraków, Kwadrat, 3.11.2019 (niedziela)
(Dead Congregation nie wystąpi)
(szczegóły)
Koncert Destroyer 666, Hour of Penance, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis
Soulstone Gathering 2019
Toundra; Gold; Lonker See; ARRM; .Wavs
Kraków, Zet Pe Te, 8.11.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Soulstone Gathering 2019
Swallow the Sun; October Tide; Oceanwake Kraków, Zaścianek, 9.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Sick Of It All; Comeback Kid; Cancer Bats
Kraków, Kwadrat, 9.11.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Sick Of It All, Comeback Kid, Cancer Bats
Heat Affected Zone; Oderbeast; Disephia Kraków, Pub Pod Ziemią, 9.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Soulstone Gathering 2019
Graveyard; Electric Moon; Mars Red Sky; Mr. Bison; Arcadian Child
Kraków, Zet Pe Te, 9.11.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Soulstone Gathering 2019
Soulstone Gathering 2019
Conan; Un; Sixes; Dvne; Thaw; Elephant Tree
Kraków, Zet Pe Te, 10.11.2019 (niedziela) (szczegóły) Koncert Soulstone Gathering 2019
Sacred Reich; Night Demon
Kraków, Kwadrat, 13.11.2019 (środa) (szczegóły) Koncert Sacred Reich, Night Demon
Hern Kraków, Boss Garage Pub, 15.11.2019 (piątek) (szczegóły)
Pidżama Porno Kraków, Kwadrat, 15.11.2019 (piątek) (szczegóły)
Skov; Demeted; Inclusion Kraków, Rock Shot Pub, 15.11.2019 (piątek) (szczegóły)
Coma Kraków, Studio, 16.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Hunter Kraków, Kwadrat, 17.11.2019 (niedziela) (szczegóły)
Queensryche; Firewind Kraków, Kwadrat, 19.11.2019 (wtorek) (szczegóły)
Mustasch; Motorjesus; Dynamite
Kraków, Zaścianek, 19.11.2019 (wtorek) (szczegóły) Koncert Mustasch, Motorjesus, Dynamite
Insomnium; The Black Dahlia Murder; Stam1na
Kraków, Kwadrat, 21.11.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Insomnium, The Black Dahlia Murder, Stam1na
Annihilator
Kraków, Kwadrat, 23.11.2019 (sobota)
(koncert przeniesiony z 24 listopada 2018 roku)
(szczegóły)
Koncert Annihilator
Moonspell; Rotting Christ
Kraków, Kwadrat, 24.11.2019 (niedziela) (szczegóły) Koncert Moonspell, Rotting Christ
Kult
Kraków, Studio, 24.11.2019 (niedziela) (szczegóły) Koncert Kult
Powerwolf; Gloryhammer
Kraków, Studio, 25.11.2019 (poniedziałek) (szczegóły) Koncert Powerwolf, Gloryhammer
Frontside; Mentor; Hostia
Kraków, Zaścianek, 28.11.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Frontside, Mentor, Hostia
FOAD Fest III
Deus Mortem; Voidhanger; Stillborn; Outre; Brudny Skurwiel; Cancerfaust
Kraków, Zet Pe Te, 29.11.2019 (piątek) (szczegóły)
From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Tides From Nebula; Rosk
Kraków, Kwadrat, 30.11.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Mindfak; The Burning Hands; Showdown Kraków, Rock Shot Pub, 30.11.2019 (sobota) (szczegóły)
FOAD Fest III
Dodheimsgard; Bolzer; Anima Damnata; Blaze of Perdition; Matterhorn; Lament
Kraków, Zet Pe Te, 30.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Royal Republic Kraków, Kwadrat, 1.12.2019 (niedziela) (szczegóły)
Luxtorpeda Kraków, Zet Pe Te, 1.12.2019 (niedziela) (szczegóły)
Deep Purple; Monster Truck
Kraków, Tauron Arena, 3.12.2019 (wtorek) (szczegóły) Koncert Deep Purple, Monster Truck
Aether; Chimera; Blakken; Void of Sympathy; Horda Kraków, Rock Shot Pub, 7.12.2019 (sobota) (szczegóły)
Eluveitie; Lacuna Coil; Infected Rain
Kraków, Kwadrat, 10.12.2019 (wtorek) (szczegóły) Koncert Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain
The Sixpounder; My Own Abyss; Microgravity; Infliction Kraków, Zaścianek, 13.12.2019 (piątek) (szczegóły)
Lipali Kraków, Zaścianek, 14.12.2019 (sobota) (szczegóły)
Trauma
Kraków, Boss Garage Pub, 20.12.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Trauma
Drownfest 2019
Drown My Day; Tester Gier; M.O.R.O.N.; Iamone; Burn The Witch; Dirtred
Kraków, Zaścianek, 21.12.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Drownfest 2019
Fumez Kraków, Boss Garage Pub, 28.12.2019 (sobota) (szczegóły)
Equilibrium; Lord of the Lost; Nailed to Obscurity Kraków, Kwadrat, 29.01.2020 (środa) (szczegóły)
Covan Wake Up
Belzebong; Terrordome; Gnida; Horrorscope; Czort; Sutener
Kraków, Zet Pe Te, 31.01.2020 (piątek) (szczegóły) Koncert Covan Wake Up
HammerFall; Battle Beast; Serious Black Kraków, Studio, 19.02.2020 (środa) (szczegóły)
Leprous Kraków, Kwadrat, 20.02.2020 (czwartek) (szczegóły)
Alcest; Birds In Row; Kaelan Mikla
Kraków, Kwadrat, 21.02.2020 (piątek) (szczegóły) Koncert Alcest, Birds In Row, Kaelan Mikla
Kvelertak
Kraków, Kwadrat, 8.03.2020 (niedziela) (szczegóły) Koncert Kvelertak
Lamb Of God; Kreator; Power Trip
Kraków, Tauron Arena, 2.04.2020 (czwartek) (szczegóły) Koncert Lamb Of God, Kreator, Power Trip
Van Der Graaf Generator Kraków, Studio, 16.04.2020 (czwartek) (szczegóły)
Riverside Kraków, Studio, 18.04.2020 (sobota) (szczegóły)
The Doors Alive; Dirty Sound Magnet Kraków, Kwadrat, 31.05.2020 (niedziela) (szczegóły)
Mystic Festival 2020
Judas Priest; Mercyful Fate; Mgła; Heilung; Obituary; Infected Rain
Kraków, 10.06.2020 (środa)
(trzy sceny)
(szczegóły)
Mystic Festival 2020
Nightwish; Accept; Vader; Beast In Black
Kraków, 11.06.2020 (czwartek)
(trzy sceny)
(szczegóły)
System of a Down; O.R.k. Kraków, Tauron Arena, 30.06.2020 (wtorek) (szczegóły)