zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 maja 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 50
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (6)
- basisty (5)
- inne (1)
- wokalista (2)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: śląskie

Bielsko-Biała i okolice - gitarzysta, 35
19.05.2022
lat, wracam do grania po paru latach przerwy, mam sprzęt, doświadczenie, mogę dojechać na rozsądną odległość. Lubię klasykę rocka, szczególnie lata 60-70, ale chętnie pogram też coś nowocześniejszego, szczególnie z fajną klawiszową przestrzenią. Mam sporo własnych pomysłów. Jestem otwarty na propozycje.
Miskowaty777
Znaleźli by się jacyś chętni na terenie Śląska
14.05.2022
do grania instrumentalnej muzyki pokroju Sqrl czy ścieżki dźwiękowej Silent Hill? Jestem gitarzystą, szukałabym perkusisty, basisty jakiś syntezator by się też przydał, saksofon też mógłby pasować do takiego grania.
Miskowaty777
Znaleźli by się jacyś chętni na terenie Śląska
14.05.2022
do grania instrumentalnej muzyki pokroju Sqrl czy ścieżki dźwiękowej Silent Hill? Jestem gitarzystą, szukałabym perkusisty, basisty jakiś syntezator by się też przydał, saksofon też mógłby pasować do takiego grania.
Siemano. Szukam mocnego rockowego wokalu,
14.05.2022
próby w Tychach w składzie perk, git, bas.
Krzysztof Pol
Grupa Kocioł szuka perkmana do heavy hard
12.05.2022
rock metal mamy swoją salkę, doświadczenie studyjne i sceniczne własny materiał. Lyski obok Magii Rocka, materiał You Tube Staszek M oraz będą nowe.
Hej, czy jakis perkusista byłby chętny do
11.05.2022
niezobowiązującego pogrania z gitarą jestem po 40 i po dłuzszej przerwie chcę coś poswirowac, reszta do dogadania, Bielsko-Biała.
Basista szuka składu, Katowice i okolice,
10.05.2022
38 lat, sprzęt mam, chęci też, czas się znajdzie, transport też, interesują mnie klimaty alternatywne, indie itp.
Cześć, szukamy gitarzysty do projektu grającego
9.05.2022
death-black metal. Inspirują nas takie kapele jak Incantation, Immolation, Watain, Belphegor, Deathspell Omega. Projekt na razie działa korespondencyjnie, ale jest możliwość grania regularnych prób w Bielsku-Białej lub jakimś miejscu bliżej Twojego miasta. Oczekujemy zaangażowania - próby mogą być rzadko, ale zależy nam na ludziach słownych i potrafiących w domu wykonać jakąś pracę (nauczenie się numeru, przygotowanie swoich riffów). Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco - pisz.
Zespół Awake grający prog-rock-metal wzorujący
5.05.2022
się na takich zespołach jak Rush czy Dream Theater szuka wokalisty. Awake "In your mind" do odsłuchu na YouTube.
Perkusista z doświadczeniem dołączy do zespołu
3.05.2022
obracającego się w klimatach solidnego rock-hard rock-metal i podobne. Za każdy black, thrash itd. podziękuję. Posiadam własną profesjonalną sale prób oraz sprzęt. Zależy mi na graniu na własnej salce lecz w razie potrzeby mogę dojeżdżać do 30 km od Rybnika. Rybnik i okolice.
Zespół rockowo-metalowy z Katowic poszukuje
2.05.2022
basisty, w obecnym składzie dwie gitary, wokal i perka, salka na wyłączność. Gramy z pasji, nie zarobkowo, aczkolwiek chętnie byśmy wyszli z salki na scenę od czasu do czasu. Gramy swoje oraz covery. Powoli sukcesywnie nagrywamy własne kawałki. Klimaty mniej więcej typu AC/DC, Metallica, Black Sabbath. Bardzo klasyczne rockowo-metalowe brzmienia - w stylu lat 70-80. Oczekujemy chęci, dostępności raz w tygodniu, własnego sprzętu oraz pewnego poziomu kultury osobistej - salka to nie miejsce cotygodniowych libacji albo jarania.
Katowice, Sosnowiec. Melodyjny death metal.
2.05.2022
Dobry, doświadczony i ambitny perkusista poszukiwany na dobre i na złe. Płyty, trasy i takie tam detale w toku. Zapraszamy.
Poszukiwany klawiszowiec. Teren: okolice
29.04.2022
Katowic, Sosnowca, Tychów. Cel: wspolpraca z nowo powstałym zespołem i współudział w tworzeniu materiału. Poszukujący: Project F32. Szukamy osób otwartych i chętnych do współpracy. Chcemy razem tworzyć muzykę z pogranicza wielu gatunków, w tym hard rocka, rapcoru, gotyku, numetalu i zasadniczo niemal wszystkiego co wniesiesz do projektu. Cześć materialu mamy i zależy nam by dalsza część była tworzona z kimś o swieżym spojrzeniu i pracującym już nad dobrym zgraniem. Nasz obecny skład to bas, gitara, perka i wokal. Więcej info na priv.
Poszukiwany gitarzysta. Teren: okolice Katowic,
29.04.2022
Sosnowca, Tychów. Cel: wspolpraca z nowo powstałym zespołem i współudział w tworzeniu materiału. Poszukujący: Project F32. Szukamy osób otwartych i chętnych do współpracy. Chcemy razem tworzyć muzykę z pogranicza wielu gatunków, w tym hard rocka, rapcoru, gotyku, numetalu i zasadniczo niemal wszystkiego co wniesiesz do projektu. Cześć materialu mamy i zależy nam by dalsza część była tworzona z kimś o swieżym spojrzeniu i pracującym już nad dobrym zgraniem. Nasz obecny skład to bas, gitara, perka i wokal. Więcej info na priv.
NewChapter
Zagłębie. Pogram groove metal (najchętniej),
25.04.2022
thrash, umiarkowany death, melodeath, metalcore, hard rocka w fajnej, koleżeńskiej ekipie (może być też tylko żeńska ;P) w wieku min. 30+ lat. Najlepiej z kompletnym składem (poza basem), gotowym materiałem i w wynajmowanej salce, ale nie jest to mus.
Poszukuje muzyków chętnych do grania w klimatach
25.04.2022
metalu gotyckiego. Gitarzysta 41 lat. Katowice i okolice.
lookee
Soul Blast (fb: soulblastpl) poszukuje gitarzysty.
23.04.2022
Gramy regularnie, oczekujemy dobrych umiejętności, sprzętu i zaangażowania. Strój C. Muzyka to po prostu miks metalu i core'a. Mile widziane doświadczenie sceniczne i studyjne. Zapraszamy. Piszcie i przesyłajcie próbki.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś w stanie naprawiać swój sprzęt muzyczny?