zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 16 stycznia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 164
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (32)
- gitarzysty (17)
- basisty (21)
- perkusisty (31)
- inne (10)
- wokalista (8)
- gitarzysta (19)
- basista (7)
- inne (1)

Ogłoszenia: śląskie

Poszukiwany perkusista. Kapela z Rybnika,
15.01.2019
gramy rock&blues materiał autorski. Do ogarnięcia 13 utworów. W planach trasa po kraju, koncerty na bieżąco.
Katowice, Śląskie. Zespół z zarejestrowanym
15.01.2019
materiałem czekającym na wydanie długogrającego krążka poszukuje wokalisty lub wokalistki z rockowym, mocnym głosem, który zwieńczy dzieło oraz zostanie z nami na dłużej. Sami liczymy jak to w zespole bywa na zaangażowanie, dyspozycyjność. Własne teksty będą dodatkowym plusem, lecz i bez tego można sobie poradzić. Zapraszam do kontaktu w sprawie próbek, nagrań.
Zespół Ostatni Pociąg poszukuje wokalisty.
13.01.2019
Gramy muzykę ogólno-rockową z odrobiną improwizacji (facebook - ostatnipociag). Poza dyspozycyjnością (próby min. raz w tygodniu w Świętochłowicach) dodatkowych wymagań brak - jesteśmy otwarci. Przyjdź, zaprezentuj się, zobaczymy co z tego będzie.
Witam. Gitarzysta lat 38 z Tychów. Gram akustycznie
13.01.2019
i elektrycznie. Chętnie zapoznam się z muzykami chcącymi grać hobbystycznie, dla przyjemności. Czego nie chcę grać: nie mam umiejętności i sprzętu do grania mocnych, ciężkich i szybkich brzmień więc odpada wszystko powyżej klasycznego rocka. Bardzo lubię bluesa, jego harmonie, klimat, jednak nie trawię kompozycji, w których przez 30 minut gra się jeden przebieg bluesowy, po to by gitarzysta solowy popisywał się umiejętnościami a chętnie zagram: klimatyczną, przemyślaną muzykę, w której jest melodia, bez popisów. może to być Miks gatunków. Więcej dla zainteresowanych.
Cześć. Tworząca się kapela poszukuje bębniarza,
12.01.2019
najlepiej w wieku 20-35 lat. Łączymy różne gatunki - rock'n'roll, funk, blues, soul itp. Katowice, Chorzów, Ruda Śl. i okolice.
jacekw1
Stay Heavy z Gliwic pilnie szuka perkusisty.
12.01.2019
Więcej informacji wyślemy na priv. Zapraszamy.
KTPband
Katowicki zespół, z jedenastoletnim stażem,
12.01.2019
grający muzykę w klimatach rock-metal poszukuje basisty.
KTPband
Katowicki zespół, z jedenastoletnim stażem,
12.01.2019
grający muzykę w klimatach rock-metal poszukuje perkusisty.
JimyRon
Witam. Na wstępie zaznaczę że ogłoszenie
11.01.2019
to kierowane jest do osób początkujących i średnio zaawansowanych. Będąc pałkerem samoukiem, chcącym założyć kapele w klimatach melodeathu i jego pochodnych, nastawiony jestem na instrumental głównie. Interesuje mnie poznanie ekipy do składu (gitary, bas) na tym samym poziomie umiejętności, chcących grać przede wszystkim for fun, dla realizacji pasji, zdobywać doświadczenia i umiejętności. Nie nastawiam się na odniesienie szeroko rozumianego sukcesu. Chętnie zgram się z ludźmi myślącymi podobnie i zdrowo podchodzącymi do zagadnienia. Zapraszam do kontaktu osoby w wieku 30+ z Katowic, Chorzowa.
Szukam zespołu. Okolice metalu, nu metalu,
11.01.2019
rap-core i rock. Mam swój sprzęt i salkę prób. Jestem z Pszczyny. Zainteresowanych zapraszam na priv. Pozdro.
chucky1982
Witam, chciałbym założyć zespół od podstaw.
9.01.2019
Posiadam próbownie w Częstochowie i słabe ale zawsze jakieś nagłośnienie pod wokal ewneti jakąś elektronikę. Jeśli się nie boisz to napisz.
Cześć, jestem 19-letnim gitarzystą, który
9.01.2019
chętnie dołączy się do istniejącego zespołu lub do osób które chciałyby pograć wspólnie by szlifowac się w tym co robią. Interesują mnie klimaty rock, metal. Zespoły typu FFDP, Arch Enemy, Nocny Kochanek lub pochodne. Pozdrawiam.
Kapela Plaster Cast szuka basisty. Styl?
9.01.2019
Inspiracje kapelami i 3 głowy. Zaczynając od sceny Seattle po naszą polską scene metalowo-rockową Acid Drinkers, Illusion, Decapitated etc. kończąc na fajnych groovach typu Pantera, Machine Head, Gojira. Jesteśmy ze Śląska, gramy w Katowicach za Spodkiem. Materiał ku koncowi, 8 własnych numerów, parę nagranych domowo dla zainteresowanych. W niedalekiej przyszłości studio nagrań no i scena. Zapraszam do kontaktu po szersze info.
Cześć. Poszukujemy gitarzysty do zespołu
8.01.2019
hardcore - crossover. Klimat - szybko i selektywnie. Dużo thrashowych patentów i dużo klepy. Mamy duże doświadczenie koncertowe i studyjne w innych zespołach z regionu. Jest super zrobiona, duża sala w Sosnowcu. Na pierwsze próby możemy też udostępnić dobrej klasy sprzęt.
Śląski zespół Snowblind szuka klawiszowca.
7.01.2019
Na swoim koncie mamy kilkadziesiąt koncertów m.in. u boku formacji Acid Drinkers, Nocny Kochanek, SIQ, Venflon czy Bracia Figo Fagot, występ na Pol'and'Rock Festival, wydaną EP oraz wiele innych sukcesów. W tej chwili pracujemy nad materiałem na LP. Poszukiwana osoba iście kreatywna, nastawiona na sukces, gotowa na działanie, która odpowiedzialna będzie za warstwę elektroniczną.
Cześć, zespół stacjonujący w Sosnowcu grający
7.01.2019
thrash-crossover pragnie zaprosić do współpracy wokalistę lub wokalistkę. Posiadamy niezbędne zaplecze do prawidłowego rozwoju. Zapewniamy bardzo dobrą atmosferę.
Cześć. Szukamy osoby z fajnym growlem, screamem
7.01.2019
do spokojnego stworzenia ciekawego materialu. Bez spiny, na luzie. Jestesmy z Sosnowca, pomieszczenie do pracy jest, nic tylko tworzyc. Próbke wysyłam na maila.
Katowice. Zespół Qklok szuka wokalisty (facebook
6.01.2019
- ZespolQklok). Ponad 10 lat na scenie, kupa materiału, salka dostępna. Do posłuchania na fb lub youtube. Nie wymagamy zaśpiewania tak jak nagrany jest wokal, chętnie posłuchamy Twojej interpretacji.
akgreg
Zespół Afternoon z Sosnowca szuka doświadczonego,
3.01.2019
dyspozycyjnego i mobilnego wokalisty. Muzyka hard-metal. Dużo gotowego materiału, próby min. raz w tygodniu. Dla zainteresowanych podeślę próbki.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy masz poczucie humoru?