zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 30 marca 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 83
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: śląskie

Będzin i okolice. Potrzebny pałker do mocnego
27.03.2020
grania, nie szukam magikow, szukam ludzi bez cisnienia i parcia na szkło. Pzdr.
Bielsko 40 + gitara chętnie pogram moze byc
26.03.2020
od podstaw, niestety tylko na terenie Bielska z braku czasu nie dojade.
Hej wioślarze ze Śląska i Zagłębia (Katowice,
25.03.2020
Będzin). Zespół Defusion szuka ogarniętego czasowo axemana rytmicznego z możliwościa wgrywania drugich solówek. Budujemy własny projekt choć covery też. Próby 2 razy w tyg. minimum, w obecnej sytuacji możliwość pracy zdalnej - wstępnie gotowe scieżki, podkład. Wiek - byle zaangażowany. Chcemy odpalić prom jak tylko odlecą korona-kosmici. Własna sala, studio amatorskie do nagrywania. Jak chcesz pograć do piwka - to nie z nami. Tylko konkretna, trzeźwa załoga.
Malignant
Hail and Kill. Poszukiwany zatwardziały metalowiec
21.03.2020
do grania death metalu w stylu Kreator, Arch Enemy czy Carcass. Wymagamy tego, czego wymaga się od perkusisty. Metalowego perkusisty. Salka jest, studio jest, płyta też prawie jest. Właściwie to wszystko jest. Wszystko, ale nie wszyscy. Chcesz więcej info to pisz.
pszehooy
Śląsk, Sosnowiec, Katowice i okolice - death
18.03.2020
metal z elementami thrash i melodii. Poszukiwany perkusista z sensem, umiejętnościami i zapałem. Profesjonalne warunki prób zapewnione. Płyta bliżej niż dalej. Pisz - nie dygaj.
Metalowy zespół ze Skoczowa szuka gitarzysty.
14.03.2020
Mamy trochę własnego materiału. Jesteśmy podwójnie dorośli. Luźne granie bez spiny.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
14.03.2020
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i czas na dojazd lepiej tak długi czas spożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie 3 dychy mam za sobą wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko ale zawsze coś).
Witaj, Cieszyn i okolice. Z tej strony zespól
14.03.2020
Infected. Poszukujemy gitarzysty(-tki) który(-a) dopełni nasz skład. Gramy thrash metal naszymi inspiracjami są Testament, Metallica, Megadeth, i inni. Próby mamy w Lesznej Górnej na naszej prywatnej salce. Mamy nagrany materiał i chcemy wyjść poza salke. Wymagania: sprzęt, mobilność, chęć do gry, umiejętność grania solówek. Zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam.
frrrrantic
Cześć. Szukamy gitarzysty do nowego projektu
11.03.2020
muzycznego cos a la death core (Fit For Autopsy, Thy Arts is Murder). Gwarantujemy luz, bez zbednego spinania się, rodzinną atmosfere i moc muzycznych uniesien. Jestesmy z Zagłębia.
kwasny
Siema. Poszukiwany perkusista nie zaszufladkowany
11.03.2020
w określonych gatunkach muzycznych. Poszukujemy kogoś kto lubi eksperymentować, dysponuje czasem na chociaż jedno spotkanie w tygodniu. Kogoś kto lubi się bawić muzyką i poznawać. Obecny stan muzyków to wokal, gitara oraz bas. Okolice Rybnika, Gliwic, Katowic. Dobrze żebyś był mobilny. Pozdro.
jacekw1
Gliwice. Kilku gości, dwie gitary i bas szukają
10.03.2020
perkusisty, który chciał by pograć muzykę w klimacie Mety z płyty Load i podobnych okolic. Mamy salkę i chęci do grania.
Gitarzysta 20 lat szuka zespołu death metalowego
9.03.2020
(około techniczne tematy). Pasjonują mnie klimaty Obscura, Necrophagist czy Death. Nie pasuje mi spinanie się na granie koncertów (bo trzeba) podstawą dla mnie jest dobre opanowanie materiału oraz kreatywne podejście do swoich utworów. Dołączę do gotowego jak i powstającego zespołu. Próbki mojego grania można otrzymać (3 covery nagrane).
Witam. Zespół grający obecnie w Sosnowcu
9.03.2020
szuka sali na próby (w okolicach Sosnowca) dla 6-osobowego składu. Możemy oczywiście współdzielić pomieszczenie z innym zespołem. Proszę o kontakt i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Cześć. Jeśli jesteś pasjonatem, poszukujesz,
8.03.2020
żyjesz muzyką i chciałbyś pograć w klimatach okołociężkorockowych, metalowych i pochodnych - skontaktuj się z nami. Sprzęt wymagany, próby w Wojkowicach.
Perkusista pilnie poszukiwany. Jeśli granie
6.03.2020
i tworzenie muzyki heavy metal sprawia Ci przyjemność zespół Medium z Będzina czeka na Ciebie. Mamy własną salkę i kilka nowych utworów. Chcesz więcej informacji pisz.
Ruda Śląska okolice, nowo formujący się zespół
6.03.2020
poszukuje basisty. Rodzaj muzyki: od lekkich akustycznych brzmień aż po rockowo metalowe - szukamy pomysłu. Jesteśmy nastawieni na granie własnych kawałków. Z racji że dopiero "się formujemy" ogłoszenie skierowane raczej do osoby niemającej wygórowanych oczekiwań. Umiejętności: nie mamy szczególnych wymagań, aczkolwiek osoby początkujące mile widziane jak i zaawansowani. Próby póki co na salce wynajmowanej na godziny na Świętochłowicach. Nasz wiek: 22-27. Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Creepingmaster
Poszukiwany perkusista. Heavy metal, rock'n'roll.
5.03.2020
Cały skład poza perkusją jest. Swój materiał. Klimaty Motorhead, Tank, Saxon. Nie wymagamy wirtuozerii a raczej prostych rockowych bitów, byleby równo. Katowice, Sosnowiec i okolice. Szukamy kogoś w przedziale wiekowym około 16 - 30 lat.
Tychy. Nowo powstający zespół szuka perkusisty.
5.03.2020
Muzyka rock, hard rock. Posiadamy własne miejsce na próby.
Rybnik. Perkusista z własnym sprzętem i salą
5.03.2020
szuka zespołu. Odnajdę się w każdym gatunku czekam na propozycje jak i materiał do odsłuchu. Więcej info priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jakiś muzyk uczył Cię gry na instrumencie lub śpiewu?