zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 lipca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 148
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (28)
- gitarzysty (12)
- basisty (24)
- perkusisty (26)
- inne (6)
- wokalista (12)
- gitarzysta (19)
- basista (6)
- inne (2)

Ogłoszenia: śląskie

Poszukiwany basista. Nowy zespół budujący
23.07.2019
się od podstaw chcący obracać się w klimatach rock, blues w ostateczności coś cięższego. Są już 2 gitary, wokal i perkusista. Granie w luźnej atmosferze i bez spiny, ale jak będzie okazja gdzieś zagrać nie ma problemu. Posiadamy salkę do grania z nagłośnieniem do wokalu w Świętochłowicach.
niemilec
Zagłębie. Basowy 40+ poszukuje gitarzysty
23.07.2019
do wspólnego łojenia metalu. Najlepiej żebyś miał już choć trochę swojego materiału (ja mam swój). W planach oczywiście poszerzenie składu.
Hej. Szukam zespołu w klimatach alternatywnych,
21.07.2019
indie, czy po prostu rockowych. Gram od wielu lat na gitarze, komponuję i piszę teksty. Mam 21 lat i szukam kogoś z okolic Dąbrowy, Sosnowca, Jaworzna, Katowic, Mysłowic etc. Pozdro.
Siema ludziki. Gitarzysta chętny na granie.
20.07.2019
Mam doświadczenie itd. Muzyka: punk, hc, alternatywy, metale, core itp. Pozdro.
Cieszyn i okolice. Zespół Infected pilnie
20.07.2019
poszukuje gitarzysty. W planach koncerty najbliższy 10.08.19. Wymagania: własny sprzęt, mobilność, chęć do gry, umiejętność grania solówek. Zespół istnieje kilka lat obracamy się w klimatach Metallica, Megadeth, Testament, Slayer. Własny materiał do godzinki grania i kilka coverów. Pozdrawiam.
Gitarzysta-klawiszowiec szuka sekcji rytmicznej
19.07.2019
lub zespołu metalowego, najlepiej w klimatach crossover thrash, doom, thrash, heavy (np. Carnivore, wczesny Type O Negative, Kvelertak). Szukam osób z poważnym podejściem do tematu grania, z otwartą głową lubiących mieszać gatunki, jestem mobilny, mam sprzęt oraz obycie sceniczne i studyjne.
Gitara szuka składu lub sekcji rytmicznej.
17.07.2019
Muzyka: ciężko i duszno. Metal, stoner, core, również. Własny sprzęt, doświadczenie, mobilny.
Malignant
Deathmetalowa kapela szuka gitarzysty. Z
17.07.2019
umiejętnościami, przyzwoitym instrumentem, metalowym wizerunkiem i poważnym podejściem do grania. Poszukiwany prawdziwy pasjonat, metalowiec, dla którego metal i zespół to całe życie. Mamy własne studio, profesjonalne podejście, a reszty się dowiesz od Nas. To nie jest granie bez spiny. Nie bawimy się też w garażowy band i nie szukamy ludzi mających po kilka kapel naraz.
Poszukiwany, poszukiwana. Jestem z Łabęd.
16.07.2019
Poszukuję perkusisty i basisty do grunge'owego projektu. Teksty są, wokal i gitara też jest, ale bez basu i perki człowiek daleko nie zajdzie. Nie chcę zamykać się w jednym gatunku muzycznym. Najważniejsze to szczerość, wolność i cieszenie się graniem. Może ktoś tutaj się znajdzie?
Bębniarz poszukiwany. Jest nas póki co trójka,
14.07.2019
ale brakuje istotnego ogniwa. Jesteśmy porozrzucani po Śląsku (Katowice, Rybnik, Częstochowa), więc szukamy po całym regionie. Gatunkowo jesteśmy otwarci, choć odrzucamy kierunki ekstremalne (black, doom itp.) i popową tandetę. Zainteresowanym wyślę nasze nagrane (choć surowe i niedopracowane) pomysły. Czekam na odzew.
Katowice. Zespół rockowy poszukuje wokalisty,
14.07.2019
mamy nowy materiał i potrzebny jest frontman. Początkującym dziękujemy. Mile widziany materiał do przesłuchania. Siema.
Hejka, basistka, lat 17, z Bielska-Białej,
14.07.2019
chętnie dołączy do zespołu obracającego się w ciężkich klimatach. Jestem raczej amatorką, ale granie w zespole nie jest mi obce. Lubię pisać własne riffy, dużo melodyjnego grania, ale jestem też otwarta na propozycje.
Perkusista, mobilny, ze sprzętem, dołączy
14.07.2019
do kapeli grającej punk rock, crust, anarcho punk, ska itp. Śląskie.
KTPband
Katowicki zespół, z ponad dziesięcioletnim
14.07.2019
stażem, grający muzykę w klimatach rock - metal, poszukuje basisty.
kwasny
Siemano, dwóch gitarzystów i wokalista poszukują
14.07.2019
basisty lub basistki z okolic Rybnika, Katowic, Częstochowy, ogólnie Śląska - najlepiej osoby mobilnej. Rozkręcamy kapelę w klimatach blisko związanych z bluesem, rockiem alternatywnym czy też rockiem progresywnym, które zahaczać mogą o twórczość VooVoo, Organka czy też Maleńczuka. Mamy parę koncepcji, które wymagają doszlifowania reszty brakującego składu. Jeśli jesteś chętny lub chętna, pisz na priv. Pozdro.
kwasny
Siemano, dwóch gitarzystów i wokalista poszukują
14.07.2019
perkusisty lub perkusistki z okolic Rybnika, Katowic, Częstochowy, ogólnie Śląska - najlepiej osoby mobilnej. Rozkręcamy kapelę w klimatach blisko związanych z bluesem, rockiem alternatywnym czy też rockiem progresywnym, które zahaczać mogą o twórczość VooVoo, Organka czy też Maleńczuka. Mamy parę koncepcji, które wymagają doszlifowania reszty brakującego składu. Jeśli jesteś chętny lub chętna, pisz na priv. Pozdro.
Hej. Szukam basisty, który ma czas, zaangażowanie
14.07.2019
i nie musi pytać żony o pozwolenie na próby (2 razy w tygodniu). Muzyka to rock progresywny, heavy z elektroniką. Budujemy projekt własny. Na razie próby w Sosnowcu. Daj znać.
Hej gitarzyści. Szukam kogoś, kto ma czas,
14.07.2019
zaangażowanie i nie musi pytać żony o pozwolenie na próby (2 razy w tygodniu). Muzyka to rock progresywny, heavy z elektroniką. Budujemy projekt własny. Na razie próby w Sosnowcu. Daj znać.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile najwięcej zdarzyło Ci się zapłacić za bilet na koncert?