zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: śląskie

Zespół z rejonów Katowice, Zawiercie, poszukuje
22.05.2018
wokalisty lub wokalistki, poruszamy się w stylistyce będącej mieszanką thrash, black, heavy, core, oczekujemy poważnego podejścia do tematu w zakresie obecności na próbach, które odbywają się wieczorami przeważnie raz w tygodniu (w dniach pn-pt), preferowany growl, scream, do dyspozycji sala prób z całym sprzętem oprócz mikrofonu, mile widziana umiejętność grania na basie, zapraszamy.
Katowice, okolice. Perkusista poszukuje zespołu.
19.05.2018
Niekoniecznie rock, niekoniecznie metal, wszystko do uzgodnienia.
Tito-67
Zabrze. Poszukujemy wokalisty lub wokalistki
19.05.2018
do zespołu rock-hard, kawałki wyślę na maila doświadczony(-a), obyty(-a) ze sceną, komfortowe warunki do prób, własne studio nagrań. Materiał do opanowania 17 utworów. Jesteśmy doświadczonymi muzykami, szukamy weteranów hard rocka w czystej postaci. Jeśli masz 30-50 lat i śpiewałeś kiedyś, to spełnij swoje młodzieńcze ambicje. Jesteśmy otwarci i szczerzy nie liczymy na zysk, jesteśmy już ustawieni, teraz mamy czas na to żeby spełniać swoje marzenia.
Katowicki zespół, z dziesięcioletnim stażem,
16.05.2018
grający muzykę w klimatach rock, hard rock, metal poszukuje basisty. Interesują nas zarówno osoby chętne na stałą współpracę jak i na współpracę koncertową.
Katowicki zespół, z dziesięcioletnim stażem,
16.05.2018
grający muzykę w klimatach rock, hard rock, metal poszukuje perkusisty. Interesują nas zarówno osoby chętne na stałą współpracę jak i na współpracę koncertową.
Zespół grający nowoczesny metal z elektroniką
16.05.2018
poszukuje ogarniętego bassmana ze sprzętem i bardzo poważnym podejściem do tematu. Wydaliśmy niedawno naszą pierwszą płytę (szczegóły na pw), jesteśmy zespołem koncertującym, chcemy poważnie planować cały rok w przód itp. Mamy nie byle jaki sprzęt i chęci do tego, aby cały temat rozwijać. Jeżeli zespół to nie jest dla ciebie tylko chwilowa zajawka, żeby oderwać się od nudnej pracy i wypić parę piw na próbowni, masz sprzęt, umiejętności i jesteś w stanie w zespole robić coś więcej niż tylko przychodzić na próby i odklepać materiał to zapraszamy do kontaktu.
Katowicki zespół Bottlekopf grający metal
16.05.2018
poszukuje basisty. Aktualnie konczymy rejestracje nowego materialu. Muze mozna odsluchac na facebook - bottlekopf.
Cieszyn, Ustroń. Zespół Infected, grający
16.05.2018
cięższe klimaty, poszukuje gitarzysty. Gramy mocny metal-thrash, mamy własną salkę prób, jesteśmy niezależni. Mamy gotowy materiał. Jeżeli lubisz mocne granie i solówki nie są dla ciebie problemem, dołącz do nas.
Babilonia
Wybiera się ktoś z Bielska lub okolic na
16.05.2018
koncert Arch Enemy do Krakowa? Chętnie dołączymy do kogoś.
Katowice, Sosnowiec. Gitarzysta i basista
14.05.2018
w wieku ok. 40 lat stabilnych emocjonalnie szuka garmana ogarniającego w klimatach hard core, AF, itp., mamy własną salkę oraz sprzęt i oczywiście spore doświadczenie. Nasze oczekiwania to własny sprzęt i obecność na próbie przynajmniej raz w tygodniu. Siekać możemy w Katowicach lub Sosnowcu temat do uzgodnienia.
Witam. Pogram chętnie klimaty okolorockowe.
14.05.2018
Uzależniony od koncertowania, poważni ludzie, regularne próby, własny materiał. Pozdro. Gitara jest, nagłośnienie jest.
Cześć. Jesteśmy zespołem death metalowym
14.05.2018
z okolic Katowic (próby gramy póki co w Świętochłowicach). Mamy swój własny materiał i szlifujemy go na próbach i do kompletu brakuje na basisty. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Katowice i okolice. Szukamy do gotowego składu
14.05.2018
(wokal, git., bas) perkusisty. Klimaty alternative, folk, indie pop (Kortez, Fismoll, Podsiadło, Natalia Przybysz, Radiohead, Coldplay, The XX, Tom Rosenthal, Beach House). Zdecydowanie widzimy w tym projekcie perkusję elektroniczną lub pady, wsparte graniem na żywych bębnach. Próby raz w tygodniu. Kontakt priv.
Katowice. Czterech muzyków z Katowic (dwie
11.05.2018
gitary, bas, perkusja), męskie granie. Szukamy klawiszowca, który czuje zarówno bluesowego Hammonda, a także zagra coś pod bardziej rockowy riff. Szukamy do składu również wokalisty. Charyzma i obycie ze sceną mile widziane.
Szukamy wokalisty do zespołu doom metalowego
11.05.2018
(rejony With the Dead, Cathedral, Saint Vitus, Electric Wizard, czasem nawet Sleep). Płyta jest już niemalże w całości nagrana jeśli chodzi o instrumenty.
Gitarzysta z Chorzowa, Katowic szuka zespołu
11.05.2018
metalowego. Gram na instumencie parę lat, ciągle się doszkalam i pobieram lekcje. Grałem już w zespole, mam za sobą parę koncertów i nagrywanie pierwszych kawałków. W zespole najbardziej zależy mi na profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu. Jestem w stanie dojeżdzać do okolicznych miast. Jeśli chodzi o klimat najlepiej opiszą to przykładowe zespoły: Avatar, Unleash the archers, Percival Schuttenbach. Te klimaty odpowiadają mi najbardziej ale nie ograniczam się tylko do nich.
Ejdi_Wild
Gitarzysta założy zespól o podstaw 3, 4 osobowy
11.05.2018
jakiś rock itp. Bardzo ważna jest da mnie prezencja, wygląd i charakter.
jacekw1
Zespół Stay Heavy poszukuje gitarzysty solowego.
11.05.2018
Na koncie nagrany w 2010 roku materiał pod nazwą R.I.S. nowy materiał do nagrania, sala prób w Gliwicach, w składzie ludzie którzy z niejednego pieca korzystali. Szukamy osoby, która będzie gotowa zaangażować się w prace nad nowym materiałem, nagrywanie i koncertowanie. Dysponujemy sprzętem na poziomie salą prób na wyłączność, tak że nie ma obaw o dźwiganie sprzętu, można go bezpiecznie zostawić i zamknąć. Zapraszamy do kontaktu, zainteresowanym przesyłamy materiały, linki itp.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?