zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 września 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 176
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (39)
- gitarzysty (16)
- basisty (21)
- perkusisty (31)
- inne (4)

Ogłoszenia: śląskie

Joł. Czy jest tu ktoś kto chce grać muzę
24.09.2018
około rockową? Najlepiej własne kompozycje? Okolice Sosnowca mile widziane. Zainteresesowanych zapraszam na priv. Pozdrawiam.
Katowice i okolice. Poszukujemy perkusisty
23.09.2018
do skompletowania całego składu. Chcemy przede wszystkim tworzyć własny materiał. Próby odbywają się w Katowicach (wynajmujemy salkę).
Katowice i okolice. Poszukujemy osób do stworzenia
23.09.2018
zespołu od podstaw. Stawiamy przede wszystkim na tworzenie własnego materiału. Regularne próby w Katowicach (wynajmujemy salkę).
Poszukiwany wokal (damski bądź męski) do
21.09.2018
kapeli grającej w szeroko pojęty heavy metal z różnymi naleciałościami. Próby odbywają się w centrum Sosnowca. Szukamy kogoś kto będzie miał jakieś umiejętności, chęci, czas na co najmniej jedną próbę w tygodniu. Jeśli chodzi o nas jesteśmy piękni młodzi przed 40.
Dzumiec
Poznam kogoś, kto lubi nocne spacery, dobrą
21.09.2018
literaturę, kino, koncerty i mnóstwo innych, mniej ważnych rzeczy. Mam 25 lat, pochodzę z Zagłębia Dąbrowskiego, Śląska, jednak odległość nie stanowi problemu.
Młody wokalista szuka zespołu bądź pojedynczych
21.09.2018
muzyków do wpólnego grania w klimatach soul blues rock. W razie pytań pisać.
Zespół Hell Of My Existence szuka wokalisty.
20.09.2018
Mamy dużo własnego materiału, który tylko czeka aż ktoś go zaśpiewa. Wymagamy przede wszystkim chęci do nauczenia się naszych piosenek i w przyszłości do tworzenia. Scream mile widziany ale niekonieczny. Nasz wiek to 16-28 lat. Chetnych zapraszamy na nasz kanał na yt. Próby mamy w Bielsku-Białej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.
Katowice i okolice. Gitarzysta leadowy jak
20.09.2018
i rytmiczny szuka zajaranych ludzi do stworzenia zespołu bądź aktualnie koncertującego bandu na pro levelu w klimatach: metalcore (Killswitch Engage, 36 Crazyfists, Parkway Drive, I Killed The Prom Queen), deathcore (The Acacia Strain), post hardcore (Alexisonfire, Underoath), melodic hardcore (Counterparts), jak i melodic death metal (Darkest Hour, The Acacia Strain). Pozdr.
Dzumiec
Pogram black, death, doom z domieszką jakichś
20.09.2018
ambientów, nowej fali, etc. Mam 25 lat, gram na gitarze elektrycznej i jestem ze Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego.
Rybnik i okolice. Nowo powstający projekt
19.09.2018
w klimatach metalowych poszukuje wokalistki. Styl śpiewania obojętny, może być normalnie, klasycznie, może być ostro, a nawet growl. Byle nie operowo. Więciej info na priv.
Sosnowiec i okolice (Katowice, Jaworzno myślę
19.09.2018
że wszystko w granicach ok. 35 km od Sosnowca się zalicza do tego). Basista po długiej przerwie od grania ze sprzętem dobrej klasy. Klimaty w jakich chcę się poruszać to rock, indie rock, punk rock, rock alternatywny. Najchętniej pogram jakieś covery bo z graniem ze słuchu mam problem.
SeB66i6
Czołem. Poszukujemy wokalisty (growl jak
19.09.2018
i czysty) do zespołu. Granie w klimatach heavy-folk. Mamy doświadczenie sceniczne. Płeć bez znaczenia.
metgreg
Bielsko i okolice - zespół Adder (heavy)
19.09.2018
z dorobkiem, sprzętem i materiałem szuka wokalisty z własnym stylem. Możliwy wspólny dojazd z Tychów do Bielska. Więcej na priv.
Katowice, wokalista szuka zespołu w klimatach
19.09.2018
Alice in Chains. Dobrze by było by w zespole był także śpiewający instrumentalista, ale nie jest to konieczne. Trochę lat śpiewania za mną. Mam 29 lat.
Wokalista szuka śpiewającego gitarzysty,
19.09.2018
który chciałby założyć zespół w klimatach Alice in Chains. Mam trochę materiału. Zależy mi na fajnych harmoniach. Katowice.
hudziktzn
Perkusista poszukiwany. Gramy w klimatach
17.09.2018
NWOBHM - folk dorzucając trochę thrashu. Mamy za sobą sporo koncertów w Krakowie i parę wyjazdowych, przed nami dalszy rozwój. Płeć nie ma dla nas znaczenia. Ważne byś był człowiekiem zdolnym poświęcić swój czas na 3 lub 4-godzinną próbę w weekend i czasem wyskoczyć do knajpy albo za miasto i dać solidny występ. Wymagamy rzetelności i długoterminowego zaangażowania się, bo do muzyki podchodzimy tak z pasją, jak i na serio. Ale też żadne z nas snoby, zaczęliśmy od zera jak każdy. Więcej szczegółów na priv. Pozdry.
hudziktzn
Frontman poszukiwany. Gramy w klimatach NWOBHM
17.09.2018
- folk dorzucając trochę thrashu. Mamy za sobą sporo koncertów w Krakowie i parę wyjazdowych, przed nami dalszy rozwój. Szukamy wokalu mocnego i z jakimś warsztatem, więc nie możemy przyjąć całkowitego amatora, za to płeć nie ma dla nas znaczenia. Ważne byś był człowiekiem zdolnym poświęcić swój czas na 3 lub 4-godzinną próbę w weekend i czasem wyskoczyć do knajpy albo za miasto i dać solidny występ. Wymagamy rzetelności i długoterminowego zaangażowania się, bo do muzyki podchodzimy tak z pasją, jak i na serio. Ale też żadne z nas snoby, zaczęliśmy od zera jak każdy. Więcej szczegółów na priv. Pozdry.
Wokalistę, z poczuciem rytmu i słuchem przygarniemy.
16.09.2018
Jest nas trzech, gramy nierówno, ale za to fałszujemy. Inspiruje nas Jan Matejko i Shrek.
Śpiewającego basistę, z poczuciem rytmu i
16.09.2018
nastrojonym instrumentem przygarniemy. Jest nas trzech, gramy nierówno, ale za to fałszujemy. Inspiruje nas Jan Matejko i Shrek.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jaki był dla Ciebie letni sezon koncertowy 2018?