zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 26 września 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 93
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (19)
- gitarzysty (12)
- basisty (16)
- perkusisty (16)
- inne (1)
- wokalista (7)
- basista (3)
- inne (3)

Ogłoszenia: śląskie

Cześć. Jesteśmy zespołem rockowym, nie mamy
25.09.2020
jeszcze swojego materiału póki co gramy covery typu: Oni zaraz przyjdą tu, Proceder, Noc komety, Poznałem go po czarnym kapeluszu itp. Posiadamy własną salkę w Siemianowicach oraz sprzęt do wokalu. Nasz skład to: gitara, bass i perkusja.
Hej. Śląsk, Zagłębie, Małopolska. Szukamy
25.09.2020
czasowego basisty aby zmontować zespół. Gramy rocka progresywnego z elementami metalu. Mamy wokal, gitarę i perkę. Salka własna w okolicy Będzina z możliwością nagrywania. Próbki są. Mile widziane doświadczenie sceniczne, chęć nagrywania (współpraca zdalna też możliwa). Próby najlepiej 2 razy w tyg.
Poszukiwany basista do zespołu metalowego
23.09.2020
oscylującego w obrębie death metalu. Oferujemy salę w centrum Sosnowca, niezapomniane doznania oraz miłą atmosferę. Oczekujemy: zaangażowania, jakiś umiejętności, sprzętu na poziomie pozwalającym grać w zespole i na ewentualnych koncertach. Próby mamy raz w tyg. w niedzielę w godzinach porannych.
Bytom i okolice. Zespół szuka perkusisty
20.09.2020
lub perkusistki. Zainteresowany? Zainteresowana? Pisz. Odpowiemy najszybciej jak tylko się da.
Bytom i okolice. Zespół szuka wokalistki.
20.09.2020
Zainteresowana? Chcesz poznać więcej szczegółów? Pisz. Odpowiemy najszybciej jak tylko się da.
Miskowaty777
Poszukiwana osoba na saksofon do klimatycznego
18.09.2020
grania w stylu Chrysty Bell, Chelsea Wolfe, Nicka Cave'a czy Lery Lynn. Kobiecy wokal prowadzący, zależy nam na stworzeniu atmosfery rodem z filmów noir, Davida Lyncha, Jima Jarmusha czy serialu Detektyw. W miarę regularne próby w Katowicach, Sosnowcu, mam sporo próbek, mogę podesłać na priv.
Zespół JMP z Bielska-Białej poszukuje basisty.
18.09.2020
Gramy muzykę będącą nietuzinkową mieszanką cora-thrashu-punka i progu. Wymagany własny sprzęt, średnie umiejętności techniczne (dużo triol, różne metra) i obowiązkowo mega dystans do siebie. Gramy z konkretnym planem promocji, także casualowym playerom dziękujemy.
Bytom, Katowice. Szukam klawiszowca do pogrania,
16.09.2020
stworzenia duetu. Gram na basie. Marzy mi się coś nieszablonowego, eksperymentalnego.
Katowice. Poszukujemy perkusisty do black
15.09.2020
metalu, dużo blastów. Tempa nie jakieś ekstremalne ale blaściki blaściki. Więcej na priv.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
14.09.2020
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i lepiej tak długi czas spożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie 3 dychy mam za sobą wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko ale zawsze coś).
Chętnie pogram na perkusji muzykę w klimatach
14.09.2020
metal, hard rock. Poziom mało-średnio zawaansowany, dwie stopy, proste blasty, gra z metronomem. Katowice i okolice.
Katowice i okolice. Cześć, powstający zespół
14.09.2020
metalowy szuka dobrego gitarzysty rytmiczno-solowego. Klimaty coś pomiędzy Trivium, Arch Enemy, dodatkowo z nieco mroczniejszymi, blackowymi naleciałościami. Większość z nas ma wieloletnie doświadczenie studyjne i koncertowe i też takiej osoby poszukujemy, aby skład był kompletny. Więcej informacji, dema, próbki na priv.
Rybnik i okolice, zespół The Farsk szuka
14.09.2020
klawiszowca z pasją do grania rock blues. Wiek 50+ choć niekoniecznie. Zapraszamy.
Czechowice-Dziedzice, zespół 4 Generacje
12.09.2020
poszukuje gitarzysty z dobrym riffem do grania rocka i hard rocka. Gramy własne utwory oraz covery, więcej info na priv.
Śląsk, Zagłębie, Małopolska. Witam wioślarzy.
12.09.2020
Zespół szuka ambitnego axemana na drugiego skrzydłowego. Gramy progressive rock-metal. Potrzebna umiejętność dynamicznego grania rytmicznego, a także budowania linii melodycznych. Otwarty umysł na poruszanie się w różnych klimatach około-rockowych z metalową domieszką. Próby najlepiej 2 razy w tyg., również praca zdalna (home recording). Własna salka w okolicy Będzina. Własny materiał lub przerobione covery. Zaangażowanie podstawa. Obecny skład: perka, bas, git.-wokal. Pisz.
Zespół ze Sląska poszukuje perkusisty. Posiadamy
10.09.2020
doświadczenie koncertowe, gotowy materiał, dwie nagrane płyty, połowa materiału na kolejną płytę, muzyka rockowa, prog rockowa, klimatyczna, melodyjna. Szukamy kogoś kto jest naprawdę zaangażowany i poważnie traktuje resztę zespołu, poświęcony czas, posiada własny sprzęt, umiejętność równego grania, dobrą pamięć, pomysły, zdolność tworzenia dynamiki i akcentów na perkusji, a nie tylko wybijania rytmu. Próby Sosnowiec-Jaworzno. Wiek zespołu to 30-55 lat, więc raczej ktoś kto zostanie z nami na dłużej.
Miskowaty777
Poszukiwana osoba na bas do klimatycznego
10.09.2020
grania w stylu Chrysty Bell, Chelsea Wolfe, Nicka Cave'a czy Lery Lynn. Kobiecy wokal, zależy nam na stworzeniu atmosfery rodem z filmów noir, Davida Lyncha, Jima Jarmush czy serialu Detektyw. W miarę regularne próby w Katowicach, Sosnowcu, mam sporo próbek, mogę podesłać na priv.
Miskowaty777
Poszukiwana osobana perkusje do klimatycznego
10.09.2020
grania w stylu Chrysty Bell, Chelsea Wolfe, Nicka Cave'a czy Lery Lynn. Kobiecy wokal, zależy nam na stworzeniu atmosfery rodem z filmów noir, Davida Lyncha, Jima Jarmusha czy serialu Detektyw. W miarę regularne próby w Katowicach, Sosnowcu, mam sporo próbek, mogę podesłać na priv.
Hello, ekipa w składzie drum, 2x git, klawisz,
8.09.2020
bas, przyjmie wokaliste. Doswiadczenie jest, chęci i zapał również. Okolice Skoczowa i Cieszyna.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się wyrzucić płyty lub kasety z muzyką?