zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 listopada 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 71
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (16)
- gitarzysty (10)
- basisty (6)
- perkusisty (14)
- inne (3)
- wokalista (6)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: śląskie

Sosnowiec, Katowice - wokalistka death metalowa
24.11.2021
poszukiwana pilnie. Robota płytowa, pro i na serio. Panowie - nie piszcie. Projekt jest czysto pod mid/high pitched female growl/scream. Dyspozycyjność i zaangażowanie wymagane. Wymagamy samokrytyki i odpowiedniego poziomu - w zamian dajemy być może szansę życiową. Pozdrowienia.
radekangus
Hej, założę bądź ewentualnie dołączę do zespołu
22.11.2021
glam hair metalowego bądź glam rockowego jeden kij, chce grac w stylu Motory Crue, Steelheart, bądź AC/DC, nieważne byle cos w latach 80'. Jestem z Raciborza. Sprzęt mam swój i już trochę tej sceny muzycznej przerobiłem. Pozdro.
Poszukiwany wokalista do zespołu grającego
20.11.2021
klasycznego hard-rocka (pod Black Sabbath, AC/DC, TSA itp.). Jeśli te nazwy coś Ci mówią to wiesz jakiego głosu szukam. Próby w okolicach Rybnika. Dobrze jakbyś mógł nagłośnić sam siebie. O zespole: dwie gitary, bas, perkusja, wiek około 40, umiejętności i doświadczenie sceniczne spore. Szczegóły do omówienia.
Rybnik, Wodzisław Śląski, okolice. Perkusista
15.11.2021
z własnym sprzętem i profesjonalną salką szuka zespołu obracającego się w klimatach metalowych (żadne blacki, thrashe, death). Mile widziane klimaty Slipknota i podobne, rapcore też wchodzi w grę. Próbki w wiadomości prywatnej.
Siema. Zespół Slaves of Evil z Katowic szuka
14.11.2021
basisty. Gramy death metal, mamy płytkę na koncie i jesteśmy na ukończeniu materiału na drugi krążek. Szukamy osoby, która ogarnie materiał, ma swój sprzęt i chęci. Więcej na priv.
Zespół rockowo-metalowy z Katowic w składzie
14.11.2021
dwie gitary, bas i perka poszukuje wokalisty. Gramy z pasji, nie zarobkowo, aczkolwiek chętnie byśmy wyszli z salki na scenę od czasu do czasu. Gramy swoje oraz covery. Powoli sukcesywnie nagrywamy własne kawałki. Klimaty mniej więcej typu AC/DC, Metallica, Black Sabbath - klasyczne rockowo-metalowe brzmienia. Oczekujemy chęci, dostępności raz w tygodniu, własnego mikrofonu oraz pewnego poziomu kultury osobistej - salka to nie miejsce cotygodniowych libacji albo jarania - aczkolwiek piwka chętnie się napijemy. Wiek oraz płeć bez znaczenia, jesteśmy w różnym wieku.
Jest w Pszczynie ktoś chętny pobrzdękać coś
12.11.2021
w klimatach QOTSA, Kyuss, Melvins itp.? Ewentualnie jakimiś prostymi core'ami również nie pogardzę. Nie jestem wymiataczem ale ostatnio wróciłem do wiosła i powoli sobie przypominam co i jak.
Zespół Cortege (death metal) szuka gitarzysty.
11.11.2021
Wymagania: własny sprzęt, mobilność a przede wszystkim chęć i zaangażowanie. Próby odbywają się w Rybniku. Facebook - cortege.poland. Proszę o kontakt tylko poważnie zainteresowane osoby.
rockblues
Trio z doświadczeniem w klimatach rock i
9.11.2021
blues zaprasza do współpracy gitarzystę, klawiszowca no i wokal potrzebny od zaraz.
Witam. Zespól blues & rock przygarnie
9.11.2021
perkusistę. Próby w Żorach piątek o 20.00, skład 2 gitary, bas i wokal materiał nowy, kompozycje autorskie do aranżu. Oczekujemy zaangażowania ale bez żadnej spinki na luzie, dobra zabawa i muzykowanie. Więcej na priv.
Zespół Awake grający rock metal progresywny
7.11.2021
wzorujący się na takich zespołach jak Rush czy Dream Theater szuka basisty. Awake "In your mind" do odsłuchu na YouTube.
Zespół Awake grający rock metal progresywny
4.11.2021
wzorujący się na takich zespołach jak Rush czy Dream Theater szuka klawiszowca. Awake "In your mind" do odsłuchu na YouTube.
Zespół Escalation poszukuje osoby na stanowisko
4.11.2021
gitarzysty. Próby raz w tygodniu w Sosnowcu (Kotłownia), własny materiał zarejestrowany w studiu. Szukamy osoby z własnym sprzętem (gitary 6, 7), transportem i poważnym podejściem do tematu. Więcej info prv.
Rybnik i okolice. Rybnicki thrash metalowy
29.10.2021
zespół Gotar szuka mocnego wokalu. Mamy na swoim koncie wydane EP oraz kilka koncertów. Posiadamy własną sale prób na wyłączność która znajduje się w Rybniku. Facebook - GotarThrash.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Po ilu nutkach rozpoznajesz 'Enter Sandman'?