zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 63
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: śląskie

Mr.8ght
Poszukujecie growlera-screamera? Gracie muzykę
27.01.2023
tak ciężką, że wasze panny zastanawiają się nad waszą poczytalnością, tylko brakuje wam konkretnego krzykacza który wywróci wasze trzewia na "drugą stronę"? To świetnie, bo właśnie taki was szuka. 31 lat na karku, od 8 lat w stanie spoczynku. Doświadczenie sceniczne i studyjne jest (było? Who cares.). Chętnie prześcignę swoje możliwości z kapelą która chce być bezkompromisowa i kopać ryje wszystkim na około siebie. Wasz wiek mnie nie interesuje; interesuje mnie wasze podejście do kompletnej anihilacji miejsca w którym możemy zagrać. Death metal, black metal, deathcore itd.? To mi w duszy gra.
sbg
Cześć. Szukamy sesyjnego, być może stałego
24.01.2023
wokalu do projektu hołdującemu Archgoat, Blasphemy itd. Album wkrótce będzie wydany. Demo wkrótce ujrzy światło dzienne u wydawcy. Próby w Gliwicach. Więcej info priv.
Poszukiwany basista ze sprzętem do trio w
23.01.2023
klimacie około thrash-metalowym, trochę punk, trochę może stoner. Najlepiej posłuchać (link do nagrań podeślę zainteresowanym). Mamy za sobą pierwsze demo oraz kilkanaście koncertów. Jest materiał na całą płytę, nagrania rozpoczęte. Próby raz w tygodniu. Szukamy kogoś kto lubi takie energetyczne granie, gra kostką, i potrafi opanować materiał ze słuchu - dodam, że nie jest on skomplikowany. Planujemy nagrania i kolejne koncerty. Mile widziane jakieś doświadczenie studyjne i sceniczne oraz nastawienie na wartościowy przekaz po polsku - Armia, Houk czy Luxtorpeda niech tu będą jakimiś ogólnymi drogowskazami, ale zaznaczam, że tworzymy swoją jakość.
Szukam w miare doświadczonego bandu w szerokim
23.01.2023
klimacie (death, thrash, black, rock, itp.). Najlepiej TG. Więcej info priv.
Knurów. Zespół Awake grający rock metal progresywny
22.01.2023
inspirujący się takimi zespołami jak Rush czy Dream Theater szuka basisty.
Szukamy perkusisty do nowopowstałego projektu
21.01.2023
groove, thrash, death metalowego. Mamy 30-40 lat, próby 1-2 razy w tygodniu w Będzinie. Naszych wcześniejszych rzeczy można posłuchać na fb Basement.
NewChapter
Metalowe trio (plus menadżerka) z Zagłębia
17.01.2023
w składzie bas, lead gita-wokal i gary, poszukuje wokalisty, coby nasz "wioślarz" mógł się w pełni poświęcić tylko 1-ej funkcji. Na koncie mamy demo, 2 płyty, pare singli i 2 nietypowe clipy. Koncertujemy wyłącznie w weekendy za zachodnią granicą, więc powinieneś znać np. angielski i mieć żyłkę podróżnika, czas, brak zobowiązań. O hajs na przeloty i hotele (dopuszczalna 1 osoba towarzysząca) niech cię głowa nie boli, menadżerka ogarnia temat. Wiek 35+.
Szukamy perkusisty z zacięciem do metalowego
16.01.2023
grania. Mile widziany człowiek z poczuciem humoru, metronomem, podwójną stopą, a nawet blastami. Planowane miejsce prób to Kotłownia Sosnowiec.
NewChapter
Zagłębie. Gramy z ekipą własny materiał plus
16.01.2023
1-2 covery w secie. Coverów uzbierało się jednak znacznie więcej i pomyślałem, że fajnie byłoby je wszystkie pograć w pobocznym projekcie, a la cover-bandzie. Na rozkładzie jazdy takie tuzy jak Lamb Of God, Sepultura, Machine Head, Pantera, itd., ale nie tylko groove metal. Chłopaki już nie mają czasu na skok w bok więc szukam przynajmniej 1 gitarzysty, pałkera i wokalisty. Najlepiej ludzie grubo po 30-ce.
Poszukujemy klawisza, starego zgreda, typ
16.01.2023
Deep Purple, dużo hammonda, poczciwego grania hard rock, kapela doświadczona, fajna atmosfera, sala prób wyposażona, studio nagrań amatorskie ale na miejscu. Jesteśmy 40+, Zabrze.
Klawiszowiec z doświadczeniem dołączy do
15.01.2023
zespołu rock-metal, pop, blues, reggae, że Śląska, z mojej strony również dodatkowy wokal.
Witam, basista szuka składu. Mam 38 lat,
14.01.2023
mam czas, sprzęt, transport i chęci, chciałbym grać coś lżejszego w stronę indie, alternatywa, pop itp., najchętniej okolice Zagłębia, Katowic, ale mogę kawałek dojechać jeśli będzie fajny flow i potencjał, mam doświadczenie na scenie i w studio.
Cześć. Poszukujemy basisty do zespołu metalowego.
13.01.2023
Gramy w Kiepurze w Sosnowcu. Ekipa 40+. Zespół istnieje już prawie 20 lat. Mamy materiał, sprzęt i umiejetności oraz salę do grania w fajnych warunkach. Muzyka to heavy metal, wolniejszy. Nie extreme.
Witam. Gitarzysta szuka kapeli, Slask, Katowice
13.01.2023
i okolice. Klimaty około rockowe, hardrockowe. Ciezsze klimaty odpadają.
Zespół rockowy szuka doświadczonego gitarzysty
9.01.2023
z okolic Katowic. Proszę o konkretne zgłoszenia.
NewChapter
Basowy z Zagłębia pogra metal. Tylko ekipa
8.01.2023
w wieku 35+, najlepiej z gotowym materiałem. Ewentualnie przygarnę chętnych do pogrania mojego.
Cogumello
Jesteśmy Tortured Corpse. Szukamy fanatyka
5.01.2023
oldschoolowego deathmetalu który dołączy do trzech zwyrodnialców. Wymagany dojrzałości tzn. żeby Mama nie dawała szlabanu ani zły Ojciec kary na grę. Musisz sam decydować o swoim losie i oddać go w ręce death metalu. Płeć obojętna jeśli potrafisz grać i czujesz klimat. Sprzęt jest. Salka w Gliwicach (osiedle Waryńskiego). W planach koncerty i nagranie albumu split w lutym. Zapraszamy.
Cześć. Nazywamy się The Ace of Void i szukamy
5.01.2023
perkusisty. Jesteśmy zespołem grającym rocka inspirowanego latami 70-90 ubiegłego wieku. Próby mamy w Rudzie Śląskiej ale nasz basista dojeżdża spod Opola i po drodze może zgranąć na próbę. Szukamy kogoś kto chce grać koncerty, czuje te klimaty, potrafi improwizować i współtworzyć muzykę i ma na to czas chociaz raz w tygodniu. Mamy na koncie 2 ep, których można posłuchać praktycznie wszędzie wliczając w to Spotify i Tidal. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie - pisz.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
5.01.2023
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji, bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć, to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h, bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i czas na dojazd lepiej tak długi pożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie - 3 dychy mam za sobą, wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko, ale zawsze coś).

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?