zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 26 listopada 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (15)
- basisty (8)
- perkusisty (10)
- inne (2)
- wokalista (1)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: śląskie

Zespół punk rock szuka bardzo dobrego perkusisty,
24.11.2020
z umiejętnościami i pomysłami. Nasz wiek to 40+. Katowice i okolice.
Chetnie poznam ludzi w klimatach rock metal.
23.11.2020
Chętnie bym poznał kobiete w klimacie ja 40 lat ze Śląska. Lubie kino dobra ostra muze kocham zwierzęta owczarki niem. Poznalbym do kontaktu przez net czasem wyjście. Chodź teraz ta pandemia. Piszcie. Lubie muzę heavy thrash doom death metal i hard rocka. Stay metal.
Szukamy, wokalisty lub wokalistki do zespołu
23.11.2020
rockowego, własna sala prób Tychy. W składzie gitara, bas i perkusja.
Combo Marshall DSL-5C - lampowe combo do
21.11.2020
grania w domu. Sprzęt w bardzo dobrym stanie, używany sporadycznie. Możliwość ogrania w Bielsku-Białej.
Oferuję do sprzedania Reverb BOSSa RV-6.
21.11.2020
Ogrywany tylko w domowym zaciszu, zatem stan bardzo dobry. Cena ok. 500 pln do negocjacji.
Shadow76
Cześć. 44 lata, własne gary, poziom średni,
21.11.2020
zaangażowany i dyspozycyjny, z chęcią dołączę do projektu rock, heavy.
daniel19858
Zespół w składzie gitara, gitara-wokal, perkusja,
20.11.2020
szuka basisty do grania swoich nowych utworów. Jestesmy otwarci na propozycje. Od ciężkiego rockowego do przyjemniego gitarowego brzmienia. Wymagamy bys miał swoj sprzęt i był mobilny. Wiek nie gra roli. Na razie gramy u perkusisty w garazu w Mysłowicach. Zapraszamy.
Katowice i okolice. Heavy metal. Potrzebny
19.11.2020
basista, gramy w stylu Iron Maiden, Running Wild, własna salka w Dąbrowie Górniczej. Gotowy set na koncerty do ogrania. Próbki i więcej info na priv.
Poszukiwany perkusista i klawiszowiec do
18.11.2020
nowo powstającego zespołu. klimaty Nightwish, Closterkeller, Tool. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane.
Nowo utworzony zespół metalowy poszukuje
18.11.2020
wokalisty. Próby odbywają się w Dąbrowie Górniczej. Posiadamy własny materiał, doświadczenie, sprzęt do nagrywania jak i poważne podejście do tematu. W planach wypuszczenie promującego krążka na początku 2021. Próbki na priv. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Nowo utworzony zespół metalowy poszukuje
18.11.2020
basisty. Próby odbywają się w Dąbrowie Górniczej. Posiadamy własny materiał, doświadczenie, sprzęt do nagrywania jak i poważne podejście do tematu. W planach wypuszczenie promującego krążka na początku 2021. Próbki na priv. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Szukamy wokalisty lub wokalistki. Klimat
18.11.2020
szeroko pojęty metal, bardziej klimatycznie trochę Cradle Offilth, Samael, Therion, Arcturus. Nie gramy koncertów, jednak mamy kilka utworów na youtube, oraz planujemy nagrać płytę.
Hej, poszukiwany gitarzysta rytmiczny do
17.11.2020
projektu z pogranicza alternatywy i indie, trudno o nazewnictwo. Chcemy tworzyć własny materiał. Próbki zrobionych dotąd pomysłów podsyłam na priv. Szukam osób młodych z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Mysłowic, Katowic, Jaworzna i okolicznych miast, tj. Będzin, Czeladź, etc.
Siugi
Racibórz, potrzebny pałkarz do skompletowania
15.11.2020
składu. Muzyka z pogranicza black metalu i crust punka, stenchcore. Coś jakby nieślubne dziecko poczęte z trójkąta miłosnego wczesnego Darkthrone, Amebix i Wolfbrigade. Raczej wszystko na luzie i bez ciśnienia ale jakiś poziom fajnie żeby był (czyt. blasty i podwójna stopa).
Electrock
Cześć, jest nas 3 - gitara, bas, perkusja.
13.11.2020
Spokojne charaktery. Wszyscy około trzydziestki. Katowice i okolice. Zaczęliśmy tworzyć niedawno downtempo w stylach: chillout, lo-fi, chillhop, neosoul, ambient. Chcielibyśmy też zacząć wplatać lekkie elementy chillwave, retrowave. Szukamy kogoś kto wzbogaci nasz projekt od strony klawiszy, syntetyzatora czy też jakiegoś urządzenia do bitów. Zainteresowanym mogę podesłać nagrania, nad którymi ciągle jeszcze pracujemy. Sprzęt nie jest wymagany, a umiejętności wystarczą minimalne. Wiek, płeć itd. bez znaczenia. Fani "Lo-Fi" i wszystkiego co pokrewne - piszcie bez wahania.
Zespół grający muzykę hardcore - crossover
12.11.2020
- thrash poszukuje perkusisty. Mamy w pełni zrobiony i nagrany materiał, który obecnie czeka na wydanie. Do grania dużo klepy i trochę podwójnej stopy. Kawałki powinny przypasować do grania zarówno fanom Agnostic Front jak i Slayera. Posiadamy dużą, profesjonalnie wytłumioną salę prób w "Energetyku" w Sosnowcu. Wszyscy mają dobry sprzęt i duże doświadczenie. Na przesłuchanie i pierwsze próby zapewniamy bębny. Niestety, potem wymogiem jest posiadanie własnego sprzętu.
Hej, szukam wokalisty lub wokalistki do wspólnego
10.11.2020
projektu, który opierałby się na naszym własnym materiale, napisanych wspólnie tekstach i stworzonej muzyce. Klimaty, które preferuję to szeroko pojęta alternatywa, ale celem nie jest nazewnictwo. Usiądźmy razem i stwórzmy coś od podstaw, by móc potem nazwać to naszą niepowtarzalną muzyką. Jestem gitarzystą, od wielu lat tworzę własną muzykę i piszę teksty, teraz szukam właśnie Ciebie, aby zrobić coś, co rozwali polską scenę muzyczną. Szukam osób najlepiej z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Mysłowic i Katowic, mogą być też okoliczne miasta, wsie i miasteczka.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy dzielisz się ze znajomymi swoimi muzycznymi odkryciami?