zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 lutego 2024

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 40
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, śląskie

Poszukiwany basista do kapeli z pogranicza
22.02.2024
(thrash) metal-punk. Granie proste i skuteczne, nie trzeba być wirtuozem. Materiał jest, sprawdzony na kilkunastu koncertach, teksty po polsku i z nastawieniem na wartościowy przekaz.
Poszukiwany perkusista do kapeli z pogranicza
22.02.2024
(thrash) metal-punk. Granie proste i skuteczne, nie trzeba być wirtuozem. Materiał jest, sprawdzony na kilkunastu koncertach, teksty po polsku i z nastawieniem na wartościowy przekaz.
Zespół 6,5 Kilo poszukuje basisty, klimaty
14.02.2024
rock-metal, mamy jakieś 10 swoich kawałków ale gramy też covery takie jak Metallica - Seek & Destroy, AC/DC - Highway to Hell, Alice In Chains - Man in the Box. Próby w Katowicach w Korbie.
Zespół muzyczny grający post rock + dream
11.02.2024
pop poszukuje wokalistki. Umiejętnośc gry na jakimkolwiek instrumencie mile widziana ale nie konieczna. Posiadamy własną salkę prób w Knurowie, profesjonalny sprzęt, repertuar na start oraz doświadczenie sceniczne i studyjne. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.
Zespół heavy metal poszukuje perkusisty z
9.02.2024
własnym zestawem. Próby w niedzielę w Sosnowcu-Kotłownia.
Poszukiwany męski wokal do kapeli heavy metal,
9.02.2024
który jest w stanie śpiewać w języku angielskim. Nazywamy się Crucial Domination. Próby w niedzielę w Sosnowcu - studio Kotłownia.
Indolentia
Gliwice, Knurów, Zabrze, Katowice. Poszukiwany
30.01.2024
klawiszowiec do zespołu grającego melodyjny metal. Szukamy osób w przedziale ok. 20-35 lat, które dysponują swoim sprzętem, będą miały czas na regularne próby (ok. 1x na tydzień), pomysły na własne linie klawiszy i ambicje do rozwoju. Chcemy grać koncerty, brać udział w przeglądach, nagrywać swoje utwory, wysyłać je do radia i ciągle iść do przodu. Nie mieliśmy jeszcze debiutu na scenie w tym składzie, ale każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie. Szukamy kogoś, żeby nawzajem się motywować i ciągnąć w górę.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widzisz podobieństwa między muzyką klasyczną a metalem?