zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 17 stycznia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 237
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (52)
- gitarzysty (25)
- basisty (26)
- perkusisty (31)
- inne (11)
- wokalista (11)
- gitarzysta (29)
- basista (16)
- perkusista (16)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, śląskie

Zespół Philadelphia Project poszukuje wokalisty
16.01.2018
lub woklistki. Szukamy osoby, która śpiewa czysto z "pazurem". Scream i growl - dziękujemy to nie dla nas. Tworzymy muzykę trudną do zaszufladkowania - wypadkową stoneru, southernu, grunge oraz paru szybszych gatunków. Posiadamy: własną salę prób w dobrze strzeżonym i ciepłym miejscu, materiał na płytę, która jest już w produkcji. Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania, w miarę przyzwoitej umiejętności śpiewu oraz pisania własnych tekstów, atutem będzie także własny sprzęt. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana zapraszamy do kontaktu.
Zespół Qklok szuka wokalisty lub wokalistki.
14.01.2018
Gramy mocnego rocka zwanego qkrockiem, można posłuchać na fb facebook - ZespolQklok i youtube. Próby w Katowicach.
Justin Bieber
Częstochowa, hej szukamy basisty i wokalisty
13.01.2018
do coverowego projektu. Na razie jest perka i dwie gitary. Slayer, Metallica. Gramy dla zabawy wiec bez spiny. Posiadamy własną kanciapę. Pozdro.
Justin Bieber
Częstochowa, hej szukamy wokalisty i basisty
13.01.2018
do coverowego projektu. Na razie jest perka i dwie gitary. Slayer, Metallica. Gramy dla zabawy wiec bez spiny. Posiadamy własną kanciapę. Pozdro.
Cześć i czołem. Zespół Shelter poszukuje
12.01.2018
gitarnika, który jest ukierunkowany na grę rytmiczną. Obiecuję, że taka osoba nudzić się nie będzie, a jedynie może zatopić się w wodospadzie pięknych dźwięków. Gatunek naszej muzyki trudno określić, dlatego mówiąc krótki i bez przesady jest to muzyka alternatywna, czyli, ani hard rock, ani pop, ani metal. Jest to coś wyjątkowego i ciekawego, a przede wszystkim naszego. Jeżeli jesteś panem rytmu, kochasz grę rytmiczną to pisz priv. Okolice Dąbrowy, Sosnowca, Katowic, Będzina, Jaworzna, Zawiercia itd.
Cześć i czołem, zespół Shelter poszukuję
12.01.2018
klawiszmana, który lubi pobawić się elektroniką Gramy muzykę gitarową, którą chcemy połączyć z klimatycznymi, nastrojowymi i emocjonalnymi dźwiękami elektroniki. Gatunek trudno określić, dlatego krótko mówiąc jest to alternatywa, czyli ani metal, ani rock, ani pop jest to coś innego i bardzo ciekawego. Zapraszam na priv po więcej informacji.
Potrzebny wokal do zespołu heavy, thrash
12.01.2018
metalowego z Dąbrowy Górniczej, sporo gotowego materiału i epka na ukończeniu. Więcej na priv.
Hej. Szukamy wokalu, który nie szufladkuje
12.01.2018
się w szafce z jednym gatunkiem muzycznym. Gramy muzykę od bluesa po hard rocka i mocniej. Czasem lżej i dogłębnie, czasem z mocniejszym przytupem, bez ograniczania się, ale w ryzach przyzwoitości. Więcej info na priv. Katowice i okolice.
Gliwicki zespół około-rockowy szuka gitarzysty.
12.01.2018
Gramy wyłącznie swój materiał. Próby w Gliwicach. Próbki nagrań wyslę na maila.
Basista potrzebny do grania punk rocka. Zespół
12.01.2018
jak na razie na etapie zbierania składu, aczkolwiek brak juz tylko basu. Zamierzamy grać covery punk rockowe. Próby w Katowicach w weekendy.
Zespół rockowy z Katowic szuka wokalisty.
9.01.2018
Szukamy osoby charyzmatycznej, pewnej siebie. Oczekujemy dobrego głosu i frekwencji na próbach. Zakres wiekowy składu bas, gitara perkusja 30-36 lat. Gramy covery jak i materiał własny. Nasze inspiracje to Queen, Lenny Kravitz, Guns&Roses, Toto.
Zabrze, Chorzów i okolice. Nowo założony
9.01.2018
zespół metalowy szuka basisty. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Zabrze, Chorzów i okolice. Szukamy wokalisty
9.01.2018
do zespołu metalowego. Nie upieramy się co do stylu, ważne, żeby poważnie traktował temat. Zainteresowanych zapraszam do rozmowy.
Tychy, pop, rock. Melodyjne śpiewanie do
8.01.2018
mocnijeszego brzmienia. Mile widziana gitarka elektryczna.
Zespół rockowy z Katowic szuka gitarzysty
7.01.2018
rytmicznego i solowego z doświadczeniem. Kogoś kto podchodzi do sprawy poważnie i jest rzetelny (będzie stawiał się regularnie na próby, przygotowany). Gramy na wysokim poziomie dlatego też szukamy kogoś ambitnego i żądnego sukcesu. Kogoś, kto wniesie też coś własnego do zespołu grą i osobowością. Gramy od roku w składzie perkusja, bas, gitara, ale każdy ma 10+ lat doświadczenia w grze na swoim instrumencie plus doświadczenia z poprzednich zespołów. Stworzyliśmy dotychczas kilka kompozycji w klimacie rocka progresywnego, ale obecnie gramy covery zespołów takich jak: Queen, Guns'n'Roses, Toto, Michael Jackson, Lenny Kravitz.
Szukamy basisty do wspolnego grania muzyka
7.01.2018
metal rock jest nas dwoch gitarzysta i perkusista mamy salke sprzet granie rekreacyjne na razie. Bielsko, Zywiec.
Cześć. The Adekaem poszukuje dobrego basisty
7.01.2018
do promocji koncertowej wydanych płyt, jak i do tworzenia trzeciej płyty. The Adekaem można posłuchać w internecie. Gramy własny materiał jak i frikowe improwizacje. Mamy doskonałego perkusistę, więc szybko więc dogadacie. Pozdrawiam.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile płyt wydanych w 2017 roku przesłuchałaś(eś) uważnie?