zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 października 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- gitarzysty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (10)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, śląskie

Katowice, Chorzów, okolice. Poszukiwany perkusista
2.10.2022
do trio w klimacie punk, thrash, stoner. Mamy za sobą pierwsze amatorskie demo oraz kilkanaście koncertów, w tym również w zacnych miejscach i w towarzystwie znanych kapel, dobry odbiór przez słuchaczy. Jest materiał na płytę, nagrania rozpoczęte. Próby raz w tygodniu, zwykle wtorek, środa. Szukamy kogoś kto lubi energiczne granie i szybko opanuje obecny repertuar bez rewolucji aranżacyjnych - dodam, że nie jest on skomplikowany. Planujemy nagrania i kolejne koncerty. Mile widziane jakieś doświadczenie studyjne i sceniczne oraz nastawienie na wartościowy przekaz. Porcja muzyki i więcej info w wiadomości prywatnej.
Formax
Szukamy basisty lub basistki. Próby w środy
2.10.2022
w Łaziskach. Gramy tylko swoje kawałki - ponoć to inteligentny rock. Formax - można znaleźć na YT i FB. Preferujemy osoby ze zdrowym podejściem do życia z zachowaniem balansu między praca, domem, zdrowiem i muzyką. Pisz - zawsze można porozmawiać. Zapraszamy.
Infernal Legion poszukuje wokalisty. Oldschoolowy
30.09.2022
i surowy black metal. Miejsce prób oraz wszelki potrzebny sprzęt na miejscu. Wymagane sto procent zaangażowania. Miejsce prób Gliwice (2 x tydzien).
Cześć. Od Bytomia, przez Katowice do Sosnowca
22.09.2022
i okolic. Dysponujesz własnym ADHD? Nie boisz się zedrzeć gardła a przy tym utrzymać kontakt z publiką? Odezwij się. Nazywamy się Philadelphia Project, posiadamy doświadczenie sceniczne jak i studyjne, długogrający, dobrze przyjęty krążek, za nami pierwsza trasa koncertowa, która otwarła nam parę ścieżek - niestety obecny brak wokalisty utrudnia podążanie nimi. W tym momencie rozpoczęliśmy pracę nad drugim wydawnictwem, przy którym możesz mieć swój udział.
Witam, szukamy wokalisty do kapeli hard rockowej,
19.09.2022
wiek nie młody. Doświadczeni, sala prób, sprzęt pod wokal. Dużo odmówionych grań z powodu braku wokalu, z reguły puby muzyczne i kilka większych koncertów, kokosów nie ma ale zawsze coś. Pozdrawiam i zapraszam. Wokalistom po próbach w karaoke, z góry dziękuję, mieliśmy ich dużo, potem jest żenująco. Pozdrawiam.
sakkath
Cześć, z tej strony zespół Cortege (death
17.09.2022
metal) z Rybnika. Poszukujemy gitarzysty z własnym sprzętem i zaangażowaniem do gry. Próby w Rybniku. Zespół wydaje właśnie kolejną płytę, podpisany kontrakt z wytwórnią. W planach koncerty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na priv, lub przez media społecznościowe.
Zespół heavy folk metalowy szuka perkusisty,
15.09.2022
mamy salkę w Knurowie koło Gliwic, gramy hobbystycznie szukamy kogoś na gary nie musisz być wymiataczem gramy bo lubimy bez spiny. Pozdro.
sbg
Jeśli w Twojej straconej duszy gra old schoolowy
13.09.2022
black-death metal to dobrze trafiłeś. Zespół Infernal Legion z Gliwic szuka ogarniętego w temacie gitarzysty i wokalisty po roszadach w składzie. Na koncie parę wydawnictw, w planach koncerty. Wymagamy bezwzględnego ogarnięcia w temacie i w miarę sprawnego posługiwania się instrumentem, zapałem i chęciami można nadrobić wszelkie niedociągłości w graniu. Próby przy osiedlu Waryńskiego w Gliwicach.
Pancho1984
Formujący się zespół szuka basisty. Muzyka
7.09.2022
jaka gramy to mieszanka bluesa i jazzu. Próby conajmniej raz w tygodniu w salce w Tychach. Pozdrawiam.
Szukamy perkusisty z zacięciem do metalowego
7.09.2022
grania. Mile widziany człowiek z poczuciem humoru, metronomem, podwójną stopą, a nawet blastami. Planowane miejsce prób to Kotłownia Sosnowiec.
basowy
Zespół w stylu rockowego gitarowego grania
4.09.2022
z wieloma wpływami różnych styli muzycznych poszukuje wokalisty który zastąpi gitarzystę z tej funkcji. My ze swej strony oferujemy dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju muzycznego i wspólnego tworzenia materiału.
basowy
Zespół w stylu rockowego gitarowego grania
4.09.2022
z wieloma wpływami różnych styli muzycznych poszukuje gitarzysty z pasją gry. My ze swej strony oferujemy dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju muzycznego i wspólnego tworzenia materiału.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Którą wokalistkę lubisz najbardziej?