zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 stycznia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 45
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (11)
- basisty (3)
- inne (3)
- wokalista (3)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, śląskie

Cześć. Szukam kogoś do grania z elastycznym
2.01.2021
podejściem. Od sieki do nastrojów. Nie wszystko na raz. Kilka pomysłów. Szukam kogoś otwartego na próby wszystkiego. Może to zawiłe ogłoszenie, ale szczere.
Wokalista do metalu alternatywnego poszukiwany.
31.12.2020
Nowo powstały zespół szuka wokalisty który poradzi sobie w klimatach alternatywnego metalu, mile widziany scream lecz nie koniecznie. Rybnik i okolice więcej informacji w wiadomości prywatnej.
Rybnik. Zespół rockowy Hrust szuka wokalisty
31.12.2020
lub wokalistki. Obecny skład gitara, bas, perksuja. Próby pon. - piątek 18:00, dzielnica Nowiny (sala prób na wyłączność). Gotowy materiał do ogrania. Więcej szczegółów priv. Nasze demo soundcloud - hrustband.
Katowice okolice. Poszukiwana perkusja i
31.12.2020
bas do zespołu chcącego tworzyć szeroko pojętą muzykę rockową z żeńskim wokalem. Chcielibysmy tworzyć mieszankę grunge, rocka alternatywnego i riot grrrl. Chcemy grać muzykę ciężką, mroczną i dynamiczną. W klimatach zespołów Alice In Chains, Hole, Babes In Toyland. Pleć i wiek bez znaczenia. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane.
Witam muzyków, szukam wokalisty do zespołu
29.12.2020
w klimatach hard rock. Próby w Świętochłowicach. Jesteśmy po 40-tce. Szukamy kogoś kto już coś umie i ma chęci i czas żeby coś zaśpiewać. Wszystko hobbystycznie ale zaangażowanie musi być bo tylko wtedy jest satysfakcja z tego co się robi. Zapraszam.
Kapela z Katowic szuka sprawnego bębniarza
23.12.2020
do grania death metalu. Pilny temat. Wymagane poważne podejście do tematu i miłość do metalu.
Dwóch gitarzystów - amatorów, obracających
21.12.2020
się w klimatach rocka, bluesa 60', 70', poszukuje do składu perkusisty(-tki), basisty(-tki), wokalisty(-tki). Gramy amatorsko, hobbystycznie. Nie wymagamy dużych umiejętności, tylko zaangażowania i chęci stworzenia czegoś co będzie dawało satysfakcje i radość. Salę mamy. Gramy w Bielsku-Białej.
Tomek19783
Cześć, nazywamy się Exomoon (YouTube). Szukamy
20.12.2020
osoby, która odnalazła by się w naszych klimatach. Więcej informacji na priv. Pozdrawiam.
Witam, skład z Katowic. 4 osoby - wokal,
19.12.2020
gitara, bas, perkusja. Szukamy klawiszowca, który będzie odpowiadał za syntezatory i szeroko rozumianą elektronikę. Obracamy temat Depeche Mode i Nine Inch Nails w połączeniu z brudną, rockowową gitarą. Nie interesują nas wirtuozerskie solówki, pływamy natomiast w mrocznych soundtrackach a la Blade Runner tudzież Alien. Mamy własną, w pełni wyposażoną salę.
Melodyjny death metal. Sosnowiec, Dąbrowa
18.12.2020
Górnicza, Katowice okolice. Metalowego, Sprawnego, ambitnego, "stage ready" perkusisty poszukujemy (już zbyt długo). Czas to zmienić. Piszcie. Podejście profesjonalne, własne studio. 12 numerów na płytę gotowe. Sesja Q1-Q2 2021. Cheers.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy tegoroczne postanowienia noworoczne już Cię pokonały?