zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 października 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 54
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty, śląskie

Vacur
Hej. Zespół Vacur szuka wokalisty. Gramy
18.10.2021
na razie covery Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead. Chcielibyśmy tworzyć własne kompozycje w stylu ogólnie pojętego rock-metal ale póki nie ma wokalu skupiliśmy się na coverach. Próby raz w tygodniu w Częstochowie.
Dobry. Szukamy wokalisty. Rybnik, Wodzisław
18.10.2021
Śl., Jastrzębie, Racibórz, Żory i okolice. Próby Radlin. Krótko i na temat o nas: stylistyka - hardrock AC/DC, Ironi, TSA i takie klimaty; własna tania salka; materiału już na koncert jest wystarczająco (próbki by też się znalazły); nagłośnie do wokalu - we własnym zakresie; nasz wiek? Prefiks 4 z przodu ale czy to ważne? Mamy za to doświadczenie. My to: dwie gitary (ooo Panie jakie solówki) bas (może i nierówno ale za to za głośno) perka (coś tam stuka w tle). Nie mam już nadziei że ktoś odpisze ale może jednak. Pozdro.
Zespół rockowo-metalowy z Katowic w składzie
13.10.2021
dwie gitary, bas i perka poszukuje wokalisty. Gramy z pasji, nie zarobkowo, aczkolwiek chętnie byśmy wyszli z salki na scenę od czasu do czasu. Gramy swoje oraz covery. Powoli sukcesywnie nagrywamy własne kawałki. Klimaty mniej więcej typu AC/DC, Metallica, Black Sabbath - klasyczne rockowo-metalowe brzmienia. Oczekujemy chęci, dostępności raz w tygodniu, własnego mikrofonu oraz pewnego poziomu kultury osobistej - salka to nie miejsce cotygodniowych libacji albo jarania - aczkolwiek piwka chętnie się napijemy. Wiek oraz płeć bez znaczenia, jesteśmy w różnym wieku.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Który kolor najidealniej pasuje do korpusu gitary elektrycznej?