zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 21 kwietnia 2024

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 48
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (6)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty, mazowieckie

Warszawa. Zespół rockowy szuka wokalisty.
10.04.2024
Jest nas trzech. Mamy calkiem fajne miejsce do grania prób. Sa cztery gotowe utwory autorskie i trzy covery Toola. Kolejne trzy numery autorskie niemal gotowe do nagrań. Szukamy osoby która pisze teksty, potrafi je interpretować i ma odpowiednie przygotowanie wokalne. Zainteresowanych prosze o kontakt.
Hej. Jesteśmy z Warszawy i szukamy wokalisty
3.04.2024
lub wokalistki do zespołu. W składzie gitara (ja), perkusista i basista. Mamy własny materiał i silną potrzebe by ktoś to pociągnał wokalnie.
Wokal poszukiwany. Warszawa. Zespół Beta
2.04.2024
Vulgaris, grający szeroko pojęty metal poszukuje operatora mikrofonu. Co nieco o nas: 1x LP na koncie, trwa dopracowywanie materiału na drugi; własna salka prób na Woli (Prymasa - Górczewska); gramy dla zabawy, aczkolwiek mamy dość ambitne plany koncertowe; teksty na LP2 w większości gotowe, wchodzisz i śpiewasz.
saam
Zespół grający muzykę blues-rock poszukuje
26.03.2024
wokalisty lub wokalistki oraz perkusisty z własnym sprzętem. Grupa istnieje od 20 lat, w dorobku trzy płyty długogrające, w perspektywie czwarta. Oczekujemy zaangażowania, systematyczności, radości z tego co się robi, chęci rozwoju, systematyczności, sumienności. Nie szukamy gwiazd. Wiek 40+, ale nie stanowi to barier. Jesteśmy otwarci na młodość, ale także na doświadczenie. Własna i wyposażona sala prób w Łomży, podlaskie. Jeśli odległość nie stanowi problemu zapraszamy odważnych i konsekwentnych.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój komputer jest szybki?