zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 lipca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 148
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (27)
- gitarzysty (12)
- basisty (25)
- perkusisty (26)
- inne (5)
- wokalista (15)
- gitarzysta (16)
- basista (6)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty, mazowieckie

Warszawa. Zgrany zespół (gitara, bas, perkusja)
16.07.2019
30+. Sporo materiału, własne studio, umiejętności, chęci i poważne podejście ale bez parcia na szkło. Szukamy wokalisty lub wokalistki z pomysłami i przyzwoitym warsztatem a przede wszystkim poważnym podejściem i energią do działania. Lubimy Audioslave, Foo fighters, trochę klasyki rocka, ogólnie rockowo, nowocześnie, riffowo i energicznie. Zapraszamy do kontaktu.
Witam, szukamy gościa na wokal, do klimatów
14.07.2019
rockowych. Szukamy osoby z wieloletnim doświadczeniem, a nie dopiero rozpoczynającej przygodę z rockiem. Jesteśmy w wieku powyżej 50 lat i zabawa w dziecinadę nas nie interesuje. Więc jeśli ktoś znajdzie się z podobnym podejściem, to zapraszamy.
Witam, poszukujemy wokalisty z Warszawy,
8.07.2019
który potrafi śpiewać w tonacji bez fałszu, miłego, sympatycznego, który będzie z nami współpracował w dalszym tworzeniu zespołu, szukamy konkretnej osoby, mamy materiał. Linie melodyczne pokaże i nauczy gitarzysta, więc jeśli ktoś wie, co ma robić, zapraszamy do kontaktu. Obecnie są trzy osoby - gitara, bas, perkusja, brakuje wokalu.
Jesteśmy zespołem z Warszawy, w klimatach
8.07.2019
hardcore. Poszukujemy wokalisty(ki) do współpracy.
Nowy zespół z Warszawy szuka wokalisty w
8.07.2019
wieku 16 - 18 lat. Oczekujemy zaangażowania w życie zespołu, współtworzenia tekstów oraz śpiewanie w języku angielskim. Szukamy wokalisty, który używa czystej barwy w swoim śpiewie, tak aby głos jak najlepiej wkomponowywał sie w muzykę. Jest nas obecnie trzech (2 gitarzystów i klawiszowiec), poza tobą docelowo mają byc jeszcze basista i perkusista. Mamy realne plany na przyszłość, tj. granie na żywo oraz wydawanie swojego materiału. Jeśli chodzi o samą muzyke, to poruszamy się w klimatach ogólnometalowych, nie ograniczając się jednak do jednego stylu i czerpiąc inspiracje z różnych stron.
Zespół rockowy z Warszawy szuka wokalisty
25.06.2019
lub wokalistki. Jest nas w zespole obecnie 3 osoby (bas, gitara, bębny), docelowo z tobą będzie na stałe 4. Mamy doświadczenie koncertowe i studyjne, obecnie sporo przygotowanego pod wokal materiału (10 numerów własnych i kilka coverów Slash, Alice in Chains, Audioslave), a także własną na wyłączność salę z wyposażeniem zarówno pod próby jak i nagrywanie studyjne. Jeśli jesteś zaangażowany(-a) i odpowiedzialny(-a) masz czas na regularne próby minimum 1 ale najlepiej 2 razy w tygodniu i umiesz do tego tworzyć linie wokalne i teksty to zapraszamy do współpracy. Nasze próbki znajdziesz na soundcloud "Dos Jalapenos".

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile najwięcej zdarzyło Ci się zapłacić za bilet na koncert?