zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 6 grudnia 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 52
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (11)
- inne (3)
- wokalista (4)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty, mazowieckie

Warszawa. Zespół Gun Smoke, w składzie bas,
3.12.2022
gitara, bębny (alternatywa, rock, grunge), poszukuje wokalisty, jeśli czujesz klimaty Audioslave, Rage Against The Machine, Porcupine Tree, Pearl Jam, Red Hot Chilli Peppers - szukamy właśnie Ciebie. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy na dolnym Mokotowie) oraz zaangażowania w tworzenie wspólnego autorskiego materiału. Średnia wieku 35 lat.
Warszawa. Jesteśmy Opti Club, szukamy wokalistki
29.11.2022
lub wokalisty, która(-y) chce współtworzyć oryginalny, autorski materiał z pogranicza alternatywnego pop-rocka. Ważniejszy jest dla nas Twój zapał, spontaniczność, otwartość, improwizacja niż nieskazitelny warsztat. Z założenia gramy w ograniczonym instrumentalnie składzie (gitara, bas, perkusja), by, dysponując minimalistycznymi środkami, tworzyć coś niekonwencjonalnego i intrygującego. Jest u nas balladowo, funkowo, dynamicznie, klasycznie rockowo. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy próby na dolnym Mokotowie). Jesteśmy gośćmi po 40, z pasją i rzetelnym podejściem do muzy.
Warszawa. Ekipa rockowa, trochę heavy-progresywna,
12.11.2022
trochę fusion etc. szuka wokalu. Własna sala i sprzęt, do ogarnięcia trochę naszego starego materiału z płyty, nowe pomysły.
Warszawa. Szukamy wokalu do melodyjnego metalu.
9.11.2022
Obracamy się koło klasyki gatunku z nowoczesnym pazurem. Próbki na priv. Nie szukamy początkujących.
Zespół z Warszawy w składzie dwóch gitarzystów,
8.11.2022
basista i perkusista szuka wokalisty. Gramy szerokopojęty niskostrojony metal, klimaty w stylu Gojira, InFlames. Mocno ale melodyjnie i takiego wokalu szukamy, czyli kogoś kto potrafi krzyknąć, zaryczeć ale w refrenach pociągnie melodię czystym wokalem. Wiek nie ma znaczenia, my mieścimy się w przedziale 30-50. Nie mamy napinki na karierę, muzyka to nasza pasja, przygotowujemy swój materiał, chcemy w przyszłości nagrać ep-ke, może płytę, jakieś koncerty. Szukamy kogoś kto odnajdzie się w naszych klimatach wokalnie i pomoże nam przy komponowaniu linii wokalnych oraz napisaniu tekstów po angielsku. Zainteresowanym podeślemy linki nagrań z prób.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co byś zrobił z dużymi, 40-letnimi, sprawnymi kolumnami głośnikowymi znalezionymi w swoim domu?