zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 8 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (14)
- basisty (8)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, mazowieckie

Heavy metal zespol szuka basisty z doświadczeniem.
5.02.2023
Mamy własną salke i własne utwory. Warszawa Targowek.
Zespół rockowo-metalowy z Warszawy, z kompletnym
4.02.2023
materiałem koncertowym (ok. 15 numerów), poszukuje basisty. Mile widziany basista grający kostką i wyrabiający się w szybszych partiach. Wiek - 30-37. Darcie ryja będzie dodatkowym atutem. Muzycy z doświadczenie koncertowym i studyjnym. Mamy gotowy materiał na kolejne demo.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty.
27.01.2023
Muzyki można posłuchać na Spotify i na naszym kanale YouTube oraz na Facebooku. Próby gramy raz w tygodniu w dogodnym dla każdego dniu tygodnia. Mamy na koncie dwie płyty kończymy pracę nad trzecią płytą, w tym roku planujemy wejść do studia. Jesteśmy aktywni koncertowo graliśmy z takimi zespołami jak Kreator, Vader, Decapitated, Sanctuary, Rotting Christ, Overkill, Destruction, Kat oraz wiele innych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt oraz próbki perkusji z naszą muzyką.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw z Warszawy
27.01.2023
poszukuje wokalisty lub wokalistki. Mamy na koncie dwie płyty, można posłuchać na Spotify lub naszym kanale YouTube lub na Facebooku. Lepiej posłuchaj naszej muzy, aby było wiadomo jakiego wokalu poszukujemy, ale jesteśmy otwarci na wszelkie brzmienia, jeśli przypadną nam do gustu. Próby raz w tygodniu, w dogodnym dla każdego dniu. Regularnie koncertujemy, graliśmy już z takimi tuzami jak Kreator, Destruction, Decapitated, Vader, Rotting Christ, Kat, Overkill i wieloma innymi. Obecnie kończymy pracę nad trzecią płytę, planujemy wejść do studia w tym roku. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, najlepiej z próbkami wokali.
Warszawski zespół Carrion Breed (death-thrash)
21.01.2023
poszukuje perkusisty. Jeżeli jesteś dyspozycyjny, masz zacięcie do grania, jesteś zaprzyjaźniony z metronomem i nie przerażają Cię blasty w tempie 190 bpm, to pisz. Mile widziane doświadczenie koncertowo-studyjne. Krótko o nas: zespół powstał w połowie 2015 roku. W ówczesnym składzie spłodziliśmy kilkanaście utworów, ale tylko 3 z nich zostały zarejestrowane studyjnie (demo do odsłuchu na bandcamp). W 2017 roku zawiesiliśmy działalność. W lipcu 2022 podjęliśmy decyzję o reaktywacji. Materiał jest, chęci są. W składzie gitara i bas-wokal. Brakuje jedynie bębniarza. W planach LP oraz koncerty.
Mark Tailor's Suffering poszukuje wokalisty
21.01.2023
lub wokalistki sesyjnej. Wokal o barwie typu heavy-rock. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Umiejętność samodzielnego układania linii melodycznej i artykulacji słów na podstawie podkładu muzycznego.
Warszawa. Witam serdecznie. Gitarzysta (kompozytor)
12.01.2023
i perkusista (wiek po 40) szukają do wspólnego grania na razie dwa razy w miesiącu gitarzysty basowego. Szukamy jednak bardzo dobrego technicznie, otwartego na muzykę, dojrzałego muzyka. Chcemy grać i komponować własną muzykę. Słuchamy dobrego prog rocka, hard rocka, bluesa, muzyki klasycznej, nie gardzimy również świetnym heavy metalem. Spotykać się będziemy od połowy marca 2023 r. w salce prób Warszawa Bemowo. Od wielu lat gramy tylko sami, nigdy nie mieliśmy zawodowego gitarzysty basowego. Nie tolerujemy nadużywania alkoholu i innych używek. Zapraszamy do współpracy.
Warszawa. Jesteśmy Opti Club, szukamy wokalistki
10.01.2023
lub wokalisty, która(-y) chce współtworzyć oryginalny, autorski materiał z pogranicza alternatywnego pop-rocka. Ważniejszy jest dla nas Twój zapał, spontaniczność, otwartość, improwizacja - niż nieskazitelny warsztat. Z założenia gramy w ograniczonym instrumentalnie składzie (gitara, bas, perkusja) - by, dysponując minimalistycznymi środkami, tworzyć coś niekonwencjonalnego i intrygującego. Jest u nas balladowo, funkowo, dynamicznie, klasycznie rockowo. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy próby na dolnym Mokotowie). Jesteśmy gośćmi po 40, z pasją i rzetelnym podejściem do muzy.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Kim są dla Ciebie inni słuchacze rocka i metalu?