zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 lutego 2024

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 45
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (6)
- basisty (6)
- perkusisty (11)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, mazowieckie

Warszawa. Nazywamy się Loss Blantos i gramy
28.02.2024
rock and roll jowialny. Charakteryzujemy się tym, że nagrywamy tylko wielkie przeboje. Większość z nich można sprawdzić na YouTube. Szukamy gitarzysty.
kmb
Cześć, zespół Deadly Nightshade szuka wokalisty.
20.02.2024
Wymagania - growl, clean, wokal w angielskim. Mamy materiał na całą płytę, w tym roku chcemy nagrać EPkę. Gramy metal z melodyjnymi refrenami. Więcej szczegółów na priv.
Warszawa, perkusista poszukiwany do symfonicznego
12.02.2024
metalu (ze względu na wokal można podac skojarzenie z Nightwish). Mamy gotowy materiał do wydania. Wymagania: opanowany double kick, gra z klikiem i podkładami. Próby regularnie raz w tygodniu w każdą niedzielę na warszawskim Ursynowie.
Opti Club szuka wokalistki lub wokalisty
12.02.2024
rockowego, która(-y) chce współtworzyć oryginalny, autorski materiał w klimatach alternatywno-rockowych. Ważniejszy jest dla nas Twój zapał, spontaniczność, otwartość, improwizacja - niż nieskazitelny warsztat (gitara, bas, perkusja). Jest u nas balladowo, funkowo, dynamicznie, klasycznie rockowo. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy próby na dolnym Mokotowie), umiejętności tworzenia linii melodycznych i tekstów. Jesteśmy gośćmi po 40, z pasją i rzetelnym podejściem do muzy. Szukamy kogoś w przedziale wiekowym 30 - 45 lat.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty,
11.02.2024
muzy można posłuchać na Spotify, YouTube i Tidal, mamy na koncie dwie płyty oraz wiele koncertów, próby gramy w Hear Studio, terminy ustalamy dogodne dla każdego.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje gitarzysty,
11.02.2024
mamy na koncie dwie płyty oraz wiele koncertów, obecnie pracujemy nad nowym materiałem, próby gramy w Hear Studio, terminy ustalamy w terminach dogodnych dla każdego. Muzy można posłuchać na Spotify, YouTube i Tidal.
Szukam wokalisty do grupy heavy-metal. Ponadto
8.02.2024
reszty składu (2 git, b, dr). Jestem zaawansowany wiekowo, więc chętnie starsi. Technika - średnia.
Warszawa. Poszukujemy perkusisty do nowo
31.01.2024
powstającego zespołu. Koncentrujemy się na muzyce hipnotycznej, repetytywnej, ilustracyjnej i intensywnej emocjonalnie. Głównym punktem odniesienia są dla nas późne dokonania Swans. Poza tym inspiruje nas trans (Follakzoid, Lotto), alternatywa (Sonic Youth, Trupa Trupa), jazz (Tonbruket, Mammal Hands, Niechęć) i metalowa awangarda (Virus). Jesteśmy muzykami z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym (gitara i bas, wiek 36-40). Szukamy człowieka chętnego do spotkań na próbach 1-2 razy w tygodniu, gotowego do pracy w studio i występów. Mamy na wyłączność salę w chronionym budynku na Pradze Północ, dostępną 24/7, ze sprzętem do nagrywania.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Kiedy sztuczna inteligencja zastąpi muzyków?