zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 21 lipca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 145
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (28)
- gitarzysty (13)
- basisty (22)
- perkusisty (24)
- inne (5)
- wokalista (13)
- gitarzysta (19)
- basista (6)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, mazowieckie

Warszawa. Szukamy basisty do cięższego grania
17.07.2019
- jest groove, jest core, jest momentami trochę mroczniej. W składzie dwie gitary (drop B na 6-ciu strunach), perkusja, wokal i plan wyjścia poza mury salki. Próbki materiału na pw.
alpacino92
Poszukiwany perkusista lub basita na poziomie
16.07.2019
podstawowy+ do robienia coverów takich kapel jak Bloodhound Gang, The Offspring, Queens of the Stone Age itp. Gramy dla przyjemności, bez spiny, luźne, sprawne granie. Próby przynajmniej raz w tygodniu. Na razie mamy gitarę (wokal) i bas (perkusja).
Warszawa. Zgrany zespół (gitara, bas, perkusja)
16.07.2019
30+. Sporo materiału, własne studio, umiejętności, chęci i poważne podejście ale bez parcia na szkło. Szukamy wokalisty lub wokalistki z pomysłami i przyzwoitym warsztatem a przede wszystkim poważnym podejściem i energią do działania. Lubimy Audioslave, Foo fighters, trochę klasyki rocka, ogólnie rockowo, nowocześnie, riffowo i energicznie. Zapraszamy do kontaktu.
Czesc, mam 16 lat i poszukuje chetnych osób
14.07.2019
do zalozenia zespolu. Moga to byc osoby, ktore niedawno zaczely swoja przygode z muzyka, ale cos juz ograniaja.
new
Szukamy basisty z Warszawy. Gotowy projekt
14.07.2019
rockowy. Wiek najlepiej powyżej 30 - 40 lat, biegła i rytmiczna gra na basie. Zaangażowanego, z wolnym czasem. Ambitne plany, bez tracenia czasu.
Witam, szukamy gościa na wokal, do klimatów
14.07.2019
rockowych. Szukamy osoby z wieloletnim doświadczeniem, a nie dopiero rozpoczynającej przygodę z rockiem. Jesteśmy w wieku powyżej 50 lat i zabawa w dziecinadę nas nie interesuje. Więc jeśli ktoś znajdzie się z podobnym podejściem, to zapraszamy.
Nazywamy się Kuduz. Gramy we 2: wokalista-gitarzysta
14.07.2019
i perkusista. Jesteśmy zgrani. Styl: rock - metal, grunge, dużo groove'a. Szukamy basisty. Nasz wiek: przed i po 30. Warszawa.
Witam, poszukujemy wokalisty z Warszawy,
8.07.2019
który potrafi śpiewać w tonacji bez fałszu, miłego, sympatycznego, który będzie z nami współpracował w dalszym tworzeniu zespołu, szukamy konkretnej osoby, mamy materiał. Linie melodyczne pokaże i nauczy gitarzysta, więc jeśli ktoś wie, co ma robić, zapraszamy do kontaktu. Obecnie są trzy osoby - gitara, bas, perkusja, brakuje wokalu.
Jesteśmy zespołem z Warszawy, w klimatach
8.07.2019
hardcore. Poszukujemy wokalisty(ki) do współpracy.
Warszawa. Zespół pop - rockowy potrzebuje
8.07.2019
basisty. Materiał autorski, koncerty czekają.
Nowy zespół z Warszawy szuka perkusisty w
8.07.2019
wieku 16 - 18 lat. Oczekujemy zaangażowania w życie zespołu oraz oczywiscie współtworzenia muzyki. Jest nas obecnie trzech (2 gitarzystów i klawiszowiec), poza tobą docelowo mają byc jeszcze basista i wokalista. Mamy realne plany na przyszłość, tj. granie na żywo oraz wydawanie swojego materiału. Jeśli chodzi o samą muzyke, to poruszamy się w klimatach ogólnometalowych, nie ograniczając się jednak do jednego stylu i czerpiąc inspiracje z różnych stron. Po więcej szczegółów napisz do nas wiadomość prywatną.
Nowy zespół z Warszawy szuka basisty w wieku
8.07.2019
16 - 18 lat. Oczekujemy zaangażowania w życie zespołu oraz oczywiscie współtworzenia muzyki. Jest nas obecnie trzech (2 gitarzystów i klawiszowiec), poza tobą docelowo mają byc jeszcze wokalista i perkusista. Mamy realne plany na przyszłość, tj. granie na żywo oraz wydawanie swojego materiału. Jeśli chodzi o samą muzyke, to poruszamy się w klimatach ogólnometalowych, nie ograniczając się jednak do jednego stylu i czerpiąc inspiracje z różnych stron. Po więcej szczegółów napisz do nas wiadomość prywatną.
Nowy zespół z Warszawy szuka wokalisty w
8.07.2019
wieku 16 - 18 lat. Oczekujemy zaangażowania w życie zespołu, współtworzenia tekstów oraz śpiewanie w języku angielskim. Szukamy wokalisty, który używa czystej barwy w swoim śpiewie, tak aby głos jak najlepiej wkomponowywał sie w muzykę. Jest nas obecnie trzech (2 gitarzystów i klawiszowiec), poza tobą docelowo mają byc jeszcze basista i perkusista. Mamy realne plany na przyszłość, tj. granie na żywo oraz wydawanie swojego materiału. Jeśli chodzi o samą muzyke, to poruszamy się w klimatach ogólnometalowych, nie ograniczając się jednak do jednego stylu i czerpiąc inspiracje z różnych stron.
Zespół rock and rollowy szuka saksofonisty
1.07.2019
lub skrzypkaitp. Warszawa. Muzyka autorska.
Warszawa. Poszukiwany się gitarzysta rytmiczny
1.07.2019
do rock and rolla, może być również gitarzysta akustyczny. Warszawa. Klimaty lata 60, 70.
Klawiszowiec - pianista do rock and rolla
1.07.2019
poszukiwany, klimaty Stonsi, Chuck Berry, The Who itp. Próby Warszawa Wola.
Zespół rockowy z Warszawy szuka wokalisty
25.06.2019
lub wokalistki. Jest nas w zespole obecnie 3 osoby (bas, gitara, bębny), docelowo z tobą będzie na stałe 4. Mamy doświadczenie koncertowe i studyjne, obecnie sporo przygotowanego pod wokal materiału (10 numerów własnych i kilka coverów Slash, Alice in Chains, Audioslave), a także własną na wyłączność salę z wyposażeniem zarówno pod próby jak i nagrywanie studyjne. Jeśli jesteś zaangażowany(-a) i odpowiedzialny(-a) masz czas na regularne próby minimum 1 ale najlepiej 2 razy w tygodniu i umiesz do tego tworzyć linie wokalne i teksty to zapraszamy do współpracy. Nasze próbki znajdziesz na soundcloud "Dos Jalapenos".
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile najwięcej zdarzyło Ci się zapłacić za bilet na koncert?