zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 15 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 195
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (30)
- gitarzysty (23)
- basisty (32)
- perkusisty (31)
- inne (7)
- wokalista (12)
- gitarzysta (27)
- basista (8)
- perkusista (10)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, mazowieckie

Warszawa. Witam, 4-osobowy zespół (perka,
11.12.2017
2 gitary, wokal) grający klimaty heavy metalu poszukuje basisty. Poprzedni basista po prawie półtora roku zrezygnował z różnych przyczyn. Zaczynamy prace nad płytą, mamy sprzęt do gry. Próby gramy w Hearstudio. Proszę o priv zainteresowane osoby.
Zespół z Warszawy poszukuje perkusisty. Aktualny
10.12.2017
skład do 2 gitary i bas. Mamy doświadczenie sceniczne. Posiadamy własny materiał i korzystamy z własnej sali prób. Gramy metal. Próbki mogę wysłać na maila.
Warszawa. Formujący się zespół poszukuje
9.12.2017
basisty do wspólnej gry w klimatach rock klasyczny, blues rock, rock alternatywny. Zapewniamy profesjonalizm, luz i zaangażowanie we wspólne próby.
Wwa i okolice. Szukamy gitarzysty. Gramy:
7.12.2017
rock&lol, hard rotfl, suchar core, regresif metal.
Wwa i okolice. Szukamy basisty (najlepiej
7.12.2017
5 strun). Gramy: rock&lol, hard rotfl, suchar core, regresif metal.
Warszawa. Masz mocny głos i dobrze się czujesz
6.12.2017
w klimatach rockowych? To wal do nas. Do pełnego składu brakuje nam tylko Ciebie. Obecnie jest nas trójka, bas, perkusja, gitara. Gramy dynamicznego rocka coś jak Audioslave, The Police, Coma. Zapraszamy.
trututu
Hej, za chwilę wydajemy płytę, jesteśmy wiekowo
5.12.2017
po 30-tce a przed 40-tką, szukamy zaangażowanego kumpla do wspólnego radowania się z muzy. Gramy tak: yt wpisz "go.at approach". Pozdro.
Szukamy basisty do ciężkiego rocka. Ale szukamy
5.12.2017
takiego, który ma pracę, ma swoje graty, jest mobilny, chce grać bo to pasja a nie sposób na zarabianie pieniędzy, ma czas w weekandy, nie płaczą mu dzieci i nie musi w soboty jeźdzć z żoną do marketów na całodniowe zakupy. I teściowa też jest na dalszym planie.
aftd
Radom i okolice. Początkujący zespół poszukuje
4.12.2017
perkusisty w wieku 16-25 lat. Co do typu muzyki - głównie rock, metal, nie ograniczamy się do jednego stylu. Na razie zaczynamy od coverów, później chcemy zacząć tworzyć własne kawałki. Nasz obecny skład to 2 gitary, bas oraz wokal. Ćwiczymy na wyposażonej salce dwa razy w tygodniu.
Warszawa. Gramy muze z obszarów grunge, rock,
3.12.2017
hard rock z dużą dawką emocji, nie tylko ognia ale też i oczywiście mnóstwo czucia i groove. Aktualnie gramy w składzie wokal, gitara, bębny, szukamy basmana. Mamy kilka nagranych numerów i kolejne w drodze, dla zainteresowanych mogę podesłać. Koncerty, płyty i wielkie sceny przed nami.
Vladyslav
Szukam perkusisty dla studenckiego zespołu
3.12.2017
najliepiej z średnio zaawansowaną wiedzą języka angielskiego Próby będą się odbywać w Warszawie na Mokotowie co najmniej 3 razy w tygodniu po szóstej.
Siemanejro. Poszukujemy dobrego perkusisty.
2.12.2017
Klimaty thrash metalowe ale z elementami hardcore i metalu. Brakuje tylko perkusisty. Jeśli chciałbyś pośmigać z nami na bębnach daj znaka. Mamy bardzo dobry materiał na płytę, którę chcemy wydać w 2018 r. a potem koncerty i promo. Daj znać. To na Ciebie czekamy. Nie musisz być super pro. Ważne że czujesz rytm. Reszty się nauczysz. Pozdro.
Mishigen
Warszawo. Wokalista(-tka) poszukiwany do
2.12.2017
kapeli w klimacie około post-hardcore. Gramy regularnie próby raz w tyg. jest energicznie, melodyjnie i po amerykańsku. Kapela złożona z ludzi z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Mamy nagranie z próby jako próbkę tego co gramy. Więcej informacji oraz próbki na priv. Pzdr.
Jesteśmy z Warszawy. Gramy melodyjnego rocka
2.12.2017
i poszukujemy perkusisty, który potrafi utrzymać rytm. Zespół się nazywa Kancelaria Rocka. Ewentualne próbki na priv.
Poszukiwany sprawny technicznie gitarzysta
29.11.2017
do grania ciężko i nowocześnie. Więcej info na priv.
SebaRiv
Szukamy wokalisty do zespołu w klimatach
28.11.2017
stoner, doom z różnymi innymi inspiracjami i wpływami. Mamy mnóstwo pomysłów i materiały brakuje nam tylko wokalisty. Fajnie by było gdyby potrafił pisać głębsze teksty coś z przekazem i był nietuzinkową osobą. Szukamy ludzi zaangażowanych o otwartych głowach.
Pełen sklad, świeżo upieczony poszukuje wokalisty
28.11.2017
do rockowo metalowych klimatów. Mile widzany bedzie pazur w głosie. Calkowita swoboda twórcza i miła atmosfera - to możemy zagwarantować pisz śmiało. Odpiszemy na pewno.
Poszukiwany(-na) basista lub basistka do
27.11.2017
nowo powstającego projektu punk-rock, rock. Dla chętnych mogę przesłać poglądowe mp3.
Cześć, czterech muzyków z Warszawy z wieloletnim
25.11.2017
doświadczeniem studyjnym i scenicznym: perkusista, basista i dwóch gitarzystów poszukuje wokalisty lub wokalistki w celu stworzenia nowego projektu w klimatach hard rock, modern rock, alternative. Nasze wymagania to: doświadczenie studyjne i sceniczne, dyspozycyjność przynajmniej raz w tygodniu, umiejętność pisania tekstów i tworzenia linii melodycznych, własny sprzęt, dużym atutem będzie też umiejętność gry na klawiszach. Poprzednie projekty: Facebook - guiltypl, Facebook - fahrenheitpl. Pozdrawiamy.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?