zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 lutego 2024

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 40
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty, mazowieckie

Warszawa, perkusista poszukiwany do symfonicznego
12.02.2024
metalu (ze względu na wokal można podac skojarzenie z Nightwish). Mamy gotowy materiał do wydania. Wymagania: opanowany double kick, gra z klikiem i podkładami. Próby regularnie raz w tygodniu w każdą niedzielę na warszawskim Ursynowie.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty,
11.02.2024
muzy można posłuchać na Spotify, YouTube i Tidal, mamy na koncie dwie płyty oraz wiele koncertów, próby gramy w Hear Studio, terminy ustalamy dogodne dla każdego.
Warszawa. Poszukujemy perkusisty do nowo
31.01.2024
powstającego zespołu. Koncentrujemy się na muzyce hipnotycznej, repetytywnej, ilustracyjnej i intensywnej emocjonalnie. Głównym punktem odniesienia są dla nas późne dokonania Swans. Poza tym inspiruje nas trans (Follakzoid, Lotto), alternatywa (Sonic Youth, Trupa Trupa), jazz (Tonbruket, Mammal Hands, Niechęć) i metalowa awangarda (Virus). Jesteśmy muzykami z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym (gitara i bas, wiek 36-40). Szukamy człowieka chętnego do spotkań na próbach 1-2 razy w tygodniu, gotowego do pracy w studio i występów. Mamy na wyłączność salę w chronionym budynku na Pradze Północ, dostępną 24/7, ze sprzętem do nagrywania.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widzisz podobieństwa między muzyką klasyczną a metalem?