zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 2 lipca 2022

Tabulatury - archiwum

Wstęp

W odróżnieniu od pozostałych materiałów na "rock i metal po polsku", ta część może być dowolnie eksploatowana i wykorzystywana. Wiele z tabulatur ma błędy, wynikłe z mojej bądź co bądź amatorszczyzny, jak i braku dobrego sprzetu do grania (większość tabulatur robiłem grając na sucho !:-(). Przepraszam wszystkich niezadowolonych z poziomu moich transkrypcji, jak i ubogiego repertuaru. Niestety brak czasu i umiejętności nie pozwala mi na robienie tych wszystkich tabulatur, o które prosicie czy pytacie. Dziękuję mimo to za wasze zainteresowanie i obiecuję przez zimę dołożyć jeszcze parę nowych utworów. Dziekuję też moim znajomym, którzy podesłali część z prezentowanych tabów.

Opracował Arsky de Fountain Pen.

Bierzcie i grajcie z tego wszyscy :-)

Acid Drinkers

Autopsy

Behemoth

Death

Deicide

Dezerter


Z płyty "Deuter" (99.12.29) Z płyty "Wszyscy przeciwko wszystkim" (99.12.29) Z płyty "Historia" (99.12.29) Z płyty "Mam kły, mam pazury" (99.12.29) Z płyty "Ile procent duszy?" (99.12.29) Z płyty "Underground Out Of Poland" (99.12.29)

Green Day

Insomnia

  • "Raj" (autor: Alek Kuśnieruk ) (00.04.20)

Iron Maiden


Z płyty "Iron Maiden": Z płyty "Killers": Z płyty "The Number Of The Beast": Z płyty "Piece Of Mind": Z płyty "Somewhere In Time": Z płyty "Powerslave": Z płyty "Seventh Son Of A Seventh Son": Z płyty "No Prayer For The Dying": Z płyty "Fear Of The Dark": Z płyty "The X Factor":

Kat

Katatonia

Kinsky

Life Of Agony

  • "This Time" z płyty "River runs red" - podesłał Jacek Świegoda (tabulatura na gitarę basową)

Megadeth

My Dying Bride

Moonspell

  • Alma Mater z płyty "Wolfheart" (podesłał ThirdEye)

Paradise Lost

Six Feet Under


Tabulatury Six Feet Under podesłane zostały przez faceta o bardzo dziwnym nazwiskiem, jak na Polaka - Phillipe Holstner. Bardzo mu dziekuję za wszystkie nadesłane tabulatury. Wszystkie pochodzą z płyty "Haunted".

Slayer


Z płyty "Show No Mercy": Z płyty "Reign In Blood":

Tiamat


Z płyty "Sumerian Cry": Z płyty "Clouds": Z płyty "The Astral Sleep": Z płyty "Wildhoney": Z płyty "A deeper kind of slumber":

Unleashed

Vader

Kąsektabami zajmuje się: Arsky de Fountain Pen

Sport czy e-sport?