zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 stycznia 2021

Tristania ujawnia szczegóły "Darkest White"

29.03.2013 08:12  autor: Szamrynquie, źródło: tristania.com

Zespół Tristania, wykonujący muzykę określaną najczęściej jako metal gotycki, zakończył prace nad siódmym albumem w swojej dyskografii. Krążek będzie nosił tytuł "Darkest White" i ukaże się w katalogu firmy Napalm Records pod koniec maja 2013 roku . Za produkcję odpowiedzialny jest Christer Andre Cederberg (produkował m.in. "Weather Systems" Anathemy). Okładkę dla "Najciemniejszej bieli" stworzył Eliran Kantor, autor np. okładki ostatniej płyty Testament.

Na swojej stronie internetowej zespół napisał: "Darkest White jest przedsięwzięciem skierowanym ku znacznie ciemniejszemu krajobrazowi dźwiękowemu niż na poprzednim albumie, zarówno muzycznie jak i tekstowo. Emocjonalna rozpiętość albumu jest większa, począwszy od najbrutalniejszej pierwotnej agresji, a kończąc na najkruchszych i przejmujących momentach". Na stronie zamieszczono także pierwszy raport ze studia. Jego autorem jest gitarzysta i wokalista zespołu Anders Hoyvik Hidle.

Udostępniono również krótki fragment jednego z nowych utworów i zdjęcia dokumentujące pracę w studio nagraniowym: www.youtube.com/watch?v=qDiebqCWITw.

Tagi: Tristania
Komentarze
Dodaj komentarz »