zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 grudnia 2017

Klip do "I Am Dust" Gary'ego Numana

8.08.2014 09:36  autor: Verghityax, źródło: garynuman.com

Brytyjski wokalista i kompozytor Gary Numan pokazał teledysk do utworu "I Am Dust" z albumu "Splinter (Songs from a Broken Mind)". Za koncepcję wizualną i reżyserię odpowiada Chris Corner z zespołu IAMX.

Zobacz teledysk do "I Am Dust".

Gary Numan komentuje: "Kręcenie klipu do 'I Am Dust' było bardzo interesującym doświadczeniem. Bogactwo kreatywnych wizji wylewających się z umysłu Chrisa naprawdę mi zaimponowało. Dokładnie wiedzieliśmy, co chcemy osiągnąć i jak to zrobić. Co więcej, Chris doskonale potrafił przełożyć swoje pomysły na proste do zrozumienia instrukcje. Sporo się przy tym napracowaliśmy, lecz bawiliśmy równie świetnie".

Chris Corner dodaje: "Kiedy zobaczyłem, jak Gary wykonuje 'I Am Dust' w Los Angeles, wiedziałem, że muszę uchwycić jego potężną osobowość sceniczną i energię na filmie, łącząc je z surowymi, abstrakcyjnymi wizjami, które pojawiły się wówczas w mojej głowie. Pierwotnymi, podświadomymi, mistycznymi i dzikimi. Poprosiliśmy Gary'ego, żeby zrobił kilka dziwacznych rzeczy przed kamerą. Zgodził się bez wahania. To dla mnie najwyższy dowód jego zaufania i profesjonalizmu".

"Splinter (Songs from a Broken Mind)" to osiemnasty longplay studyjny w solowej karierze Gary'ego Numana. Album ukazał się 9 października 2013 roku pod egidą Cooking Vinyl. Na płytę trafiło dwanaście autorskich utworów zarejestrowanych pod okiem Ade Fentona. W czterech kompozycjach partie gitarowe gościnnie zagrał Robin Finck z Nine Inch Nails.

Tagi: Gary Numan
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Klip do "I Am Dust" Gary'ego Numana
Fatal Portrait (gość, IP: 78.30.112.*), 2014-08-08 18:41:00 | odpowiedz | zgłoś
Zajebisty numer na nowym need for speed rivals jest.