zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 9 maja 2021

Singiel "Saints and Liars" Gary'ego Numana

3.04.2021 11:17  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Gary'ego Numana na Facebooku

Na trzeci singiel promujący zapowiadany album Gary'ego Numana wybrany został "Saints and Liars". Materiał zatytułowany "Intruder" ukaże się 21 maja 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych, na kasetach magnetofonowych oraz w formie cyfrowej.

Wokalista, gitarzysta i klawiszowiec Gary Numan rozpoczął karierę muzyczną w 1975 roku, jako lider londyńskiego zespołu Tubeway Army. Cztery lata później wydał singiel "Cars" - pierwsze nagranie sygnowane przez niego własnym nazwiskiem. Ostatnim albumem studyjnym w jego dorobku jest "Savage (Songs from a Broken World)" z 2017 roku.

Materiał na "Intruder" zarejestrowany został w domowym studiu Gary'ego Numana w Los Angeles i w studiu producenta Ade'a Fentona w Bath. Będzie to piąty album przygotowany przez nich wspólnie. Wśród gości znalazła się Gazelle Twin, która zaśpiewała w kilku utworach.

Lista utworów:

1. Betrayed
2. The Gift
3. I Am Screaming
4. Intruder
5. Is This World Not Enough
6. A Black Sun
7. The Chosen
8. And It Breaks Me Again
9. Saints and Liars
10. Now and Forever
11. The End of Dragons

W wydaniu standardowym na płytach kompaktowych album będzie zawierał jedenaście utworów. Na kasetach magnetofonowych oraz na poszerzonym wydaniu na płytach kompaktowych ukaże się ich dwanaście - wśród nich znajdzie się też "When You Fall". Na wydanie cyfrowe i na płyty winylowe jako trzynasty kawałek trafi alternatywna wersja "The End of Dragons".

Oprócz "Saints and Liars", z zapowiadanego albumu zaprezentowane zostały już utwory "Intruder" i "I Am Screaming".

Tagi: Gary Numan
Komentarze
Dodaj komentarz »