zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 stycznia 2021

Tytułowy utwór z "Intruder" Gary'ego Numana

14.01.2021 09:17  autor: Krasnal Adamu, źródło: strona WWW Gary'ego Numana

Angielski muzyk Gary Numan zaprezentował teledysk do "Intruder" - tytułowego utworu ze swojego zapowiadanego albumu. Klip przygotował Chris Corner z grupy IAMX. Album ukaże się 21 maja 2021 roku na płytach kompaktowych i winylowych, na kasetach magnetofonowych oraz w formie cyfrowej.

Wokalista, gitarzysta i klawiszowiec Gary Numan rozpoczął karierę muzyczną w 1975 roku, jako lider londyńskiego zespołu Tubeway Army. Cztery lata później wydał singiel "Cars" - pierwsze nagranie sygnowane przez niego własnym nazwiskiem. Ostatnim albumem studyjnym w jego dorobku jest "Savage (Songs from a Broken World)" z 2017 roku.

Materiał na "Intruder" zarejestrowany został w domowych studiu Gary'ego Numana w Los Angeles i w studiu producenta Ade'a Fentona w Bath. Będzie to piąty album przygotowany przez nich wspólnie.

Lista utworów:

1. Betrayed
2. The Gift
3. I Am Screaming
4. Intruder
5. Is This World Not Enough
6. A Black Sun
7. The Chosen
8. And It Breaks Me Again
9. Saints and Liars
10. Now and Forever
11. The End of Dragons

W wydaniu standardowym na płytach kompaktowych album będzie zawierał jedenaście utworów. Na kasetach magnetofonowych oraz na poszerzonym wydaniu na płytach kompaktowych ukaże się ich dwanaście - wśród nich znajdzie się też "When You Fall". Na wydanie cyfrowe i na płyty winylowe jako trzynasty kawałek trafi alternatywna wersja "The End of Dragons".

Tagi: Gary Numan
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Tytułowy utwór z "Intruder" Gary'ego Numana
Christophoros
Christophoros (wyślij pw), 2021-01-15 09:19:39 | odpowiedz | zgłoś
Wydawanie dzisiaj muzyki na kasetach magnetofonowych to dla mnie jakiś wyższy poziom abstrakcji. Ani jakość, ani wygoda.