zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 lutego 2021

Kadavar w Polsce z albumem "Berlin"

3.06.2015 17:04  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Niemiecka formacja Kadavar wróci do Polski w grudniu 2015 roku, by zagrać trzy koncerty: w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Rockowe trio promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Berlin".

"Berlin" trafi do sprzedaży 21 sierpnia 2015 roku za sprawą Nuclear Blast.

Perkusista Tiger komentuje: "Kiedy około dziesięciu lat temu przeprowadziliśmy się - niezależnie od siebie - do Berlina, chcieliśmy po prostu wyrwać się z domu i zrobić coś nowego. Wygodnie było wejść w ten świat i żyć w nim z dnia na dzień. Tak wiele długich nocy i kompletnie różnych ludzi w jednym miejscu.

Każdy z nas był inny, każdy wychował się w odmiennym środowisku, lecz mimo to udało nam się stworzyć coś, co spodobało się nam wszystkim. Uważamy, że berliński styl życia miał wielki wpływ na nasz zespół, dlatego nazwa miasta idealnie nadawała się na tytuł".

Na trasie Kadavar wspierać będą dwie kapele: Amerykanie z The Shrine i Szwedzi z Horisont. The Shrine działa od 2008 roku i jak dotąd ma na swoim koncie dwa longplay'e studyjne: "Primitive Blast" i "Bless Off". Horisont ma w swoim dorobku o jeden album więcej. W listopadzie 2014 roku światło dzienne ujrzał ostatni singiel formacji, "Break the Limit", do którego klip można obejrzeć tutaj.

11.12 - Gdańsk, "B90"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu)

12.12 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu)

13.12 - Kraków, "Fabryka"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Kadavar w Polsce z albumem "Berlin"
binadra
binadra (wyślij pw), 2015-06-04 18:42:49 | odpowiedz | zgłoś
Będę czekał na ten koncert bardziej niż na gwiazdkę.