zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 8 marca 2021

Koncertowy klip Calm Hatchery do "We Are The Universe"

23.05.2016 13:11  autor: Verghityax, źródło: profil Calm Hatchery na Facebooku

Muzycy Calm Hatchery wypuścili koncertowy teledysk do utworu "We Are The Universe" ze swojego poprzedniego albumu studyjnego, pt. "Sacrilege of Humanity". Za realizację obrazu odpowiada ekipa Fractal Videos.

Zobacz teledysk do "We Are The Universe".

"Sacrilege of Humanity" jest drugim longplay'em studyjnym w dorobku Calm Hatchery. Jego premiera odbyła się 22 grudnia 2010 roku za sprawą Selfmadegod Records. Na płycie znalazło się dwanaście autorskich kompozycji.

Dyskografię death metalowców z Pomorza zamyka "Fading Reliefs", trzeci longplay studyjny w dyskografii grupy. Album trafił do sprzedaży 15 września 2014 roku. Materiał na następcę "Sacrilege of Humanity" zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Na płycie znalazło się osiem autorskich utworów.

Jesienią 2016 roku za sprawą Selfmadegod Records światło dzienne ma ujrzeć split z zespołem Lago. Wydawnictwo ukaże się wyłącznie na 7-calowym winylu, będzie zawierać nowy, niepublikowany dotąd utwór Calm Hatchery. Do numeru powstanie wideo z tekstem.

Wśród zaplanowanych koncertów Calm Hatchery znajduje się występ na "Festiwalu Mocnych Brzmień 2016" w Świeciu oraz na niemieckim "Wacken Open Air 2016".

Komentarze
Dodaj komentarz »