zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 4 marca 2021

Belphegor odwołuje koncert w Gdańsku

23.05.2016 20:14  autor: Verghityax, źródło: b90.pl

Blackmetalowy Belphegor zmienił rozpiskę swojej letniej trasy koncertowej - zamiast koncertu w Gdańsku 25 czerwca 2016 roku zespół zagra w litewskiej miejscowości Wornie. Austriacy nie wydali żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Organizator gdańskiego koncertu Belphegor, klub "B90", napisał: "Sami osądźcie, co można powiedzieć o zespole, który ogłasza koncerty na trasie, a po wielu tygodniach z jednego rezygnuje, bo nagle otrzymuje korzystniejszą propozycję w innym miejscu. Belphegor postanowił zrezygnować z koncertu w 'B90' na korzyść innego miejsca. Bierzemy to na klatę i oczywiście wszystkie pieniądze wydane na bilety zostaną Wam zwrócone".

Belphegor nadal promuje swój dziesiąty longplay studyjny, zatytułowany "Conjuring the Dead". Materiał zarejestrowany został w "Mana Recording Studios" na Florydzie. Produkcją zajął się Erik Rutan, dawny muzyk Morbid Angel. Płyta ukazała się 11 sierpnia 2014 roku nakładem Nuclear Blast.

Pod koniec stycznia 2016 roku Helmuth Lehner, lider Belphegor, powiadomił, że zespół rozpoczął pracę nad następcą "Conjuring the Dead". Nowy krążek ma trafić do sprzedaży pod koniec 2016 lub na początku 2017 roku.

Tagi: Belphegor
Komentarze
Dodaj komentarz »