zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 października 2020

Parkway Drive prezentuje teledysk do "Devil's Calling"

17.07.2016 12:04  autor: Verghityax, źródło: profil Parkway Drive na Facebooku

Australijska formacja Parkway Drive wypuściła teledysk do utworu "Devil's Calling" z albumu "Ire". Longplay miał swoją premierę miał 25 września 2015 roku za sprawą Resist Records i Epitaph Records.

Zobacz teledysk do "Devil's Calling".

"Ire" jest piątym longplay'em studyjnym w karierze Parkway Drive. Składający się z jedenastu utworów materiał zarejestrowany został w kanadyjskich "Metalworks Studios" i "All Buttons In Studios". Za produkcję odpowiada George Hadji-Christou. Masteringiem zajął się Ted Jensen. Na limitowanej edycji wydawnictwa znalazły się trzy dodatkowe utwory, w tym "Devil's Calling", do którego zespół zrealizował teledysk.

"Ire" trafił na pierwsze miejsce australijskiej listy sprzedaży "ARIA" oraz amerykańskiego "Billboard" w kategorii najlepszego albumu hardrockowego. W Niemczech płyta wspięła się na ósme miejsce "Offizielle Top 100".

Przypominamy, że 9 i 10 sierpnia 2016 roku Parkway Drive zagra w Polsce dwa koncerty w towarzystwie grup Bury Tomorrow i Burning Down Alaska. Występy odbędą się w Warszawie i Krakowie.

9.08 - Warszawa, "Stodoła"
Start: 19:00
Bilety: 93 zł (płyta) i 113 zł (balkon)

10.08 - Kraków, "Kwadrat"
Start: 19:00
Bilety: 93 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »