zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 20 października 2020

The Interrupters przed Green Day w Krakowie

13.10.2016 09:02  autor: Verghityax, źródło: profil Green Day na Facebooku

Punkowa grupa The Interrupters wyruszy z Green Day w europejską trasę w roli supportu. Kwartet z Los Angeles promować będzie album "Say It Out Loud". Jedyny polski koncert zespołów odbędzie się 21 stycznia 2017 roku w "Tauron Arenie" w Krakowie.

Zespół The Interrupters powstał w 2012 roku z inicjatywy wokalistki i kompozytorki Aimee Allen. Skład uzupełnili bracia Kevin, Justin i Jesse Bivona. Rok później formacja debiutowała EP-ką "Liberty". Na dyskografię kwartetu składają się jeszcze dwa longplay'e studyjne, pt. "The Interrupters" i "Say It Out Loud". Oba ukazały się pod egidą Hellcat Records.

Muzycy Green Day promować będą swój dwunasty longplay studyjny, zatytułowany "Revolution Radio". Jego premiera odbyła się 7 października 2016 roku za sprawą Reprise Records. W sierpniu światło dzienne ujrzał singiel "Bang Bang", który wspiął się na pierwsze miejsce listy "Billboard" w kategorii "Mainstream Rock Songs".

Płyta nagrana została w Oakland, nad produkcją czuwał sam zespół. Jest to pierwsze dokonanie Green Day od czasu "21st Century Breakdown" z 2009 roku, w którego sesji nagraniowej udziału nie wziął gitarzysta Jason White. W 2016 roku powrócił on do roli koncertowego członka formacji.

Bilety:
Płyta A - 299 zł
Płyta B - 199 zł
Płyta Early Entrance - 399 zł
Trybuny (kat. I) - 299 zł
Trybuny (kat. II) - 249 zł
Trybuny (kat. III) - 199 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy masz książ(ecz)ki z tekstami utworów i ich tłumaczeniami na język polski?