zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 27 listopada 2022

Blind Guardian na "Czad Festiwalu 2017"

31.03.2017 14:21  autor: Verghityax, źródło: czadfestiwal.pl

Do składu "Czad Festiwalu 2017" dołączył niemiecki zespół Blind Guardian. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 23 do 27 sierpnia w miejscowości Straszęcin nieopodal Dębicy.

Blind Guardian nadal promują swój dziesiąty longplay studyjny, zatytułowany "Beyond The Red Mirror". Premiera wydawnictwa odbyła się 30 stycznia 2015 roku za sprawą Nuclear Blast. Na "Beyond The Red Mirror" znalazło się dziesięć autorskich utworów, które zespół zarejestrował w niemieckim "Twilight Hall Studio". Produkcją zajął się Charlie Bauerfeind, który współpracował z formacją przy trzech poprzednich albumach: "A Night at the Opera", "A Twist in the Myth" i "At the Edge of Time". W sesji nagraniowej udział wzięły trzy klasyczne chóry (z Pragi, Budapesztu i Bostonu) oraz dwie orkiestry symfoniczne.

Wcześniej organizatorzy "Czad Festiwalu" potwierdzili udział zespołów Bastille, Sonata Arctica, Anti-Flag, Dubioza Kolektiv, Epica, Billy Talent, Zebrahead, Acid Drinkers, Hunter, Czesław Śpiewa, Big Cyc, Coma, Lady Pank, Łydka Grubasa, Trzynasta W Samo Południe, Agnieszka Chylińska i Nocny Kochanek.

Do 5 kwietnia karnet na festwal nabyć można w cenie 269 zł. Koszt miejsca na polu namiotowym 59 zł. Po tym terminie cena karnetu wzrośnie do 299 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »