zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 14 grudnia 2017

Kadavar zapowiedział "Rough Times"

17.06.2017 18:38  autor: Verghityax, źródło: profil Kadavar na Facebooku

Niemiecki Kadavar zapowiedział premierę swojego czwartego longplay'a studyjnego, zatytułowanego "Rough Times". Płyta ujrzy światło dzienne 29 września 2017 roku za sprawą Nuclear Blast.

Tiger komentuje: "Proces powstawania tej płyty był bardzo intensywny. Wewnątrz przeżywałem prawdziwe piekło. Pracowaliśmy nad materiałem całymi dniami, a w nocy, zamiast spać, zadręczałem się myślami. Nowe utwory są momentami zwariowane i absurdalne, a jednocześnie poważne i bardzo osobiste. Każda piosenka wzięła swój początek w silnie zakorzenionej emocji".

Przed premierą albumu zespół wypuści singiel "Die Baby Die" na 7-calowej płycie winylowej. Na stronie B singla znajdzie się cover "Helter Skelter" The Beatles.

Dyskografię Kadavar zamyka "Berlin", trzeci longplay studyjny w karierze grupy. Jego premiera odbyła się 21 sierpnia 2015 roku za sprawą Nuclear Blast. Jest to pierwsze dokonanie zespołu bez basisty Philippa Lippitza, który odszedł w 2013 roku. Jego miejsce zajął Simon Bouteloup.

Przypominamy, że Kadavar odwiedzi Polskę w listopadzie 2017 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej. Niemcom towarzyszyć będą formacje Death Alley i Mantar.

2.11 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu)

3.11 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »